De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Roemenië - 10 Oktober 2022 - 16 Oktober 2022 - Indoor
16 Okt - 17h30 | Anna Blinkova | verslaat | Jasmine Paolini | 6-2 3-6 6-2 |
15 Okt - 14h10 | Anna Blinkova | verslaat | Anastasia Potapova | 5-7 6-4 6-4 |
15 Okt - 16h50 | Jasmine Paolini | verslaat | Xiyu Wang | 7-5 4-6 6-3 |
14 Okt - 13h10 | Anastasia Potapova | verslaat | Anna Bondar | 7-5 3-6 6-1 |
14 Okt - 15h50 | Jasmine Paolini | verslaat | Jule Niemeier | 7-5 7-5 |
14 Okt - 17h55 | Anna Blinkova | verslaat | Anhelina Kalinina | 6-7 6-1 6-3 |
14 Okt - 20h50 | Xiyu Wang | verslaat | Nuria Parrizas Diaz | 6-1 7-6 |
Nuria Parrizas Diaz | verslaat | Dalma Galfi | 6-1 6-4 | |
13 Okt - 17h10 | Xiyu Wang | verslaat | Elena Gabriela Ruse | 6-1 6-7 7-6 |
12 Okt - 18h20 | Jule Niemeier | verslaat | Kamilla Rakhimova | 6-4 6-4 |
12 Okt - 17h05 | Jasmine Paolini | verslaat | Dayana Yastremska | 6-4 6-1 |
12 Okt - 14h45 | Anna Bondar | verslaat | Harriet Dart | 7-6 6-4 |
Anastasia Potapova | verslaat | Viktorija Golubic | 6-2 6-3 | |
13 Okt - 20h50 | Anna Blinkova | verslaat | Xin-yu Wang | 6-4 2-6 6-1 |
13 Okt - 14h05 | Anhelina Kalinina | verslaat | Ysaline Bonaventure | 6-3 6-2 |
10 Okt - 11h10 | Ysaline Bonaventure | verslaat | Varvara Gracheva | 7-5 7-5 |
10 Okt - 12h15 | Anna Blinkova | verslaat | Anastasia Zakharova | 6-1 7-6 |
10 Okt - 13h00 | Dayana Yastremska | verslaat | Tamara Korpatsch | 6-3 4-6 7-5 |
10 Okt - 15h35 | Anna Bondar | verslaat | Elina Avanesyan | 6-4 6-2 |
10 Okt - 17h10 | Jule Niemeier | verslaat | Ana Bogdan | 7-6 6-2 |
10 Okt - 19h20 | Jasmine Paolini | verslaat | Marta Kostyuk | 5-7 6-3 6-4 |
11 Okt - 11h05 | Kamilla Rakhimova | verslaat | Olga Danilovic | 6-2 6-4 |
11 Okt - 11h05 | Anastasia Potapova | verslaat | Ann Li | 6-2 7-6 |
11 Okt - 12h55 | Nuria Parrizas Diaz | verslaat | Irina Maria Bara | 6-1 7-5 |
11 Okt - 13h00 | Harriet Dart | verslaat | Océane Dodin | 6-2 6-0 |
11 Okt - 14h20 | Viktorija Golubic | verslaat | Diane Parry | 7-5 7-6 |
11 Okt - 14h35 | Xiyu Wang | verslaat | Jaqueline Adina Cristian | 6-3 6-3 |
11 Okt - 17h05 | Anhelina Kalinina | verslaat | Eugenie Bouchard | 6-3 0-0 ab. |
11 Okt - 18h30 | Elena Gabriela Ruse | verslaat | Harmony Tan | 6-7 6-2 6-3 |
12 Okt - 11h10 | Xin-yu Wang | verslaat | Magda Linette | 6-2 6-4 |
12 Okt - 12h45 | Dalma Galfi | verslaat | Lucia Bronzetti | 4-6 6-2 6-4 |
De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd
9 Okt - 10h05 | Kamilla Rakhimova | verslaat | Océane Dodin | 5-2 ab. |
9 Okt - 10h10 | Olga Danilovic | verslaat | Harmony Tan | 7-5 4-6 6-3 |
9 Okt - 11h30 | Ysaline Bonaventure | verslaat | Cristina Dinu | 6-4 7-5 |
9 Okt - 12h45 | Elina Avanesyan | verslaat | Tamara Korpatsch | 6-4 7-5 |
9 Okt - 12h55 | Anastasia Zakharova | verslaat | Alexandra Ignatik-Cadantu | 6-4 6-1 |
9 Okt - 14h35 | Anna Blinkova | verslaat | Mirjam Björklund | 6-2 6-2 |
Cristina Dinu | verslaat | Viktoriya Tomova | 6-4 6-1 | |
Ysaline Bonaventure | verslaat | Kateryna Baindl-Kozlova | 6-7 6-4 6-4 | |
8 Okt - 15h00 | Anastasia Zakharova | verslaat | Gabriela Lee-Talaba | 6-1 6-3 |
8 Okt - 15h45 | Alexandra Ignatik-Cadantu | verslaat | Clara Burel | 5-7 6-3 6-3 |
8 Okt - 16h00 | Anna Blinkova | verslaat | Lesya Tsurenko | 6-2 7-5 |
8 Okt - 18h20 | Mirjam Björklund | verslaat | Ekaterine Gorgodze | 6-3 4-6 6-0 |
8 Okt - 17h45 | Tamara Korpatsch | verslaat | Anastasia Gasanova | 1-6 6-2 6-3 |
Elina Avanesyan | verslaat | Briana Szabo | 6-1 6-0 | |
Océane Dodin | verslaat | Ana Konjuh | 6-4 6-4 | |
Kamilla Rakhimova | verslaat | Oksana Selekhmeteva | 6-2 6-2 | |
Olga Danilovic | verslaat | Misaki Doi | 5-7 6-0 7-6 | |
Harmony Tan | verslaat | Lavinia Tanasie | 6-3 6-1 |