De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Cluj-Napoca 2 - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Volledige uitslagen

Cluj-Napoca 2 2022

RoemeniëRoemenië - 10 Oktober 2022 - 16 Oktober 2022 - Indoor


Finale

16 Okt - 17h30Anna BlinkovaverslaatJasmine Paolini6-2 3-6 6-2


Halve Finale

15 Okt - 14h10Anna BlinkovaverslaatAnastasia Potapova5-7 6-4 6-4
15 Okt - 16h50Jasmine PaoliniverslaatXiyu Wang7-5 4-6 6-3


Kwartfinales

14 Okt - 13h10Anastasia PotapovaverslaatAnna Bondar7-5 3-6 6-1
14 Okt - 15h50Jasmine PaoliniverslaatJule Niemeier7-5 7-5
14 Okt - 17h55Anna BlinkovaverslaatAnhelina Kalinina6-7 6-1 6-3
14 Okt - 20h50Xiyu WangverslaatNuria Parrizas Diaz6-1 7-6


Achtste finales

Nuria Parrizas DiazverslaatDalma Galfi6-1 6-4
13 Okt - 17h10Xiyu WangverslaatElena Gabriela Ruse6-1 6-7 7-6
12 Okt - 18h20Jule NiemeierverslaatKamilla Rakhimova6-4 6-4
12 Okt - 17h05Jasmine PaoliniverslaatDayana Yastremska6-4 6-1
12 Okt - 14h45Anna BondarverslaatHarriet Dart7-6 6-4
Anastasia PotapovaverslaatViktorija Golubic6-2 6-3
13 Okt - 20h50Anna BlinkovaverslaatXin-yu Wang6-4 2-6 6-1
13 Okt - 14h05Anhelina KalininaverslaatYsaline Bonaventure6-3 6-2


1/16de finales

10 Okt - 11h10Ysaline BonaventureverslaatVarvara Gracheva7-5 7-5
10 Okt - 12h15Anna BlinkovaverslaatAnastasia Zakharova6-1 7-6
10 Okt - 13h00Dayana YastremskaverslaatTamara Korpatsch6-3 4-6 7-5
10 Okt - 15h35Anna BondarverslaatElina Avanesyan6-4 6-2
10 Okt - 17h10Jule NiemeierverslaatAna Bogdan7-6 6-2
10 Okt - 19h20Jasmine PaoliniverslaatMarta Kostyuk5-7 6-3 6-4
11 Okt - 11h05Kamilla RakhimovaverslaatOlga Danilovic6-2 6-4
11 Okt - 11h05Anastasia PotapovaverslaatAnn Li6-2 7-6
11 Okt - 12h55Nuria Parrizas DiazverslaatIrina Maria Bara6-1 7-5
11 Okt - 13h00Harriet DartverslaatOcéane Dodin6-2 6-0
11 Okt - 14h20Viktorija GolubicverslaatDiane Parry7-5 7-6
11 Okt - 14h35Xiyu WangverslaatJaqueline Adina Cristian6-3 6-3
11 Okt - 17h05Anhelina KalininaverslaatEugenie Bouchard6-3 0-0 ab.
11 Okt - 18h30Elena Gabriela RuseverslaatHarmony Tan6-7 6-2 6-3
12 Okt - 11h10Xin-yu WangverslaatMagda Linette6-2 6-4
12 Okt - 12h45Dalma GalfiverslaatLucia Bronzetti4-6 6-2 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

9 Okt - 10h05Kamilla RakhimovaverslaatOcéane Dodin5-2 ab.
9 Okt - 10h10Olga DanilovicverslaatHarmony Tan7-5 4-6 6-3
9 Okt - 11h30Ysaline BonaventureverslaatCristina Dinu6-4 7-5
9 Okt - 12h45Elina AvanesyanverslaatTamara Korpatsch6-4 7-5
9 Okt - 12h55Anastasia ZakharovaverslaatAlexandra Ignatik-Cadantu6-4 6-1
9 Okt - 14h35Anna BlinkovaverslaatMirjam Björklund6-2 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

Cristina DinuverslaatViktoriya Tomova6-4 6-1
Ysaline BonaventureverslaatKateryna Baindl-Kozlova6-7 6-4 6-4
8 Okt - 15h00Anastasia ZakharovaverslaatGabriela Lee-Talaba6-1 6-3
8 Okt - 15h45Alexandra Ignatik-CadantuverslaatClara Burel5-7 6-3 6-3
8 Okt - 16h00Anna BlinkovaverslaatLesya Tsurenko6-2 7-5
8 Okt - 18h20Mirjam BjörklundverslaatEkaterine Gorgodze6-3 4-6 6-0
8 Okt - 17h45Tamara KorpatschverslaatAnastasia Gasanova1-6 6-2 6-3
Elina AvanesyanverslaatBriana Szabo6-1 6-0
Océane DodinverslaatAna Konjuh6-4 6-4
Kamilla RakhimovaverslaatOksana Selekhmeteva6-2 6-2
Olga DanilovicverslaatMisaki Doi5-7 6-0 7-6
Harmony TanverslaatLavinia Tanasie6-3 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden