De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Warschau - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Volledige uitslagen

Warschau 2022

PolenPolen - 23 Juli 2022 - 31 Juli 2022 - Gravel


Finale

31 Jul - 15h25Caroline GarciaverslaatAna Bogdan6-4 6-1


Halve Finale

30 Jul - 10h00Ana BogdanverslaatKateryna Baindl-Kozlova7-5 7-5
30 Jul - 12h40Caroline GarciaverslaatJasmine Paolini6-1 6-2


Kwartfinales

29 Jul - 11h00Ana BogdanverslaatLaura Pigossi6-1 6-1
29 Jul - 12h30Jasmine PaoliniverslaatViktorija Golubic1-6 6-2 6-2
29 Jul - 14h00Kateryna Baindl-KozlovaverslaatPetra Martic1-6 6-3 6-4
29 Jul - 16h50Caroline GarciaverslaatIga Swiatek6-1 1-6 6-4


Achtste finales

28 Jul - 15h30Iga SwiatekverslaatGabriela Lee-Talaba6-3 6-2
28 Jul - 14h00Caroline GarciaverslaatElisabetta Cocciaretto6-3 7-5
28 Jul - 11h00Jasmine PaoliniverslaatClara Burel6-1 6-7 6-0
28 Jul - 11h00Viktorija GolubicverslaatKristina Mladenovic6-7 6-2 6-1
28 Jul - 17h00Petra MarticverslaatMaja Chwalinska6-3 3-6 6-3
28 Jul - 12h30Kateryna Baindl-KozlovaverslaatSara Errani6-2 3-0 ab.
Ana BogdanverslaatKaterina Siniaková6-0 6-4
Laura PigossiverslaatNadia Podoroska3-6 6-0 6-4


1/16de finales

27 Jul - 15h20Iga SwiatekverslaatMagdalena Frech6-1 6-2
27 Jul - 12h10Gabriela Lee-TalabaverslaatRaluca Georgiana Serban3-6 6-2 7-5
27 Jul - 14h00Elisabetta CocciarettoverslaatMartyna Kubka6-2 6-3
25 Jul - 11h10Caroline GarciaverslaatMisaki Doi7-5 6-4
26 Jul - 12h10Jasmine PaoliniverslaatDanka Kovinic6-1 6-1
26 Jul - 10h10Clara BurelverslaatAnna Karolína Schmiedlová7-6 6-1
25 Jul - 15h40Viktorija GolubicverslaatArianne Hartono6-4 5-7 6-3
27 Jul - 13h40Kristina MladenovicverslaatAnna Bondar1-6 7-5 7-6
27 Jul - 16h50Petra MarticverslaatWeronika Falkowska7-5 6-4
Maja ChwalinskaverslaatRebeka Masarova7-5 6-2
27 Jul - 13h40Sara ErraniverslaatArantxa Rus6-1 5-7 6-4
27 Jul - 12h30Kateryna Baindl-KozlovaverslaatMaryna Zanevska6-3 6-3
26 Jul - 11h10Ana BogdanverslaatNuria Parrizas Diaz6-4 7-6
25 Jul - 13h30Katerina SiniakováverslaatJesika Maleckova6-2 6-4
25 Jul - 11h10Nadia PodoroskaverslaatAlexandra Ignatik-Cadantu6-1 6-1
25 Jul - 12h30Laura PigossiverslaatVarvara Gracheva6-2 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Arianne HartonoverslaatLaura Pigossi7-5 7-6
Sara ErraniverslaatPaula Ormaechea6-2 6-3
Rebeka MasarovaverslaatTena Lukas4-6 7-6 7-5
24 Jul - 17h40Raluca Georgiana SerbanverslaatDespina Papamichail4-6 7-6 6-1
Jesika MaleckovaverslaatKateryna Baindl-Kozlova5-7 6-4 6-2
Alexandra Ignatik-CadantuverslaatGabriela Lee-Talaba1-6 6-1 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

23 Jul - 11h00Kateryna Baindl-KozlovaverslaatYuliya Hatouka6-4 6-3
23 Jul - 11h00Jesika MaleckovaverslaatNastasja Mariana Schunk6-3 7-6
23 Jul - 11h00Gabriela Lee-TalabaverslaatZuzanna Bednarz6-2 6-0
23 Jul - 12h30Raluca Georgiana SerbanverslaatRéka-Luca Jani7-5 6-2
23 Jul - 12h30Alexandra Ignatik-CadantuverslaatAnia Hertel6-1 7-5
23 Jul - 12h30Despina PapamichailverslaatWeronika Ewald6-4 5-0 ab.
23 Jul - 14h00Tena LukasverslaatKatarzyna Kawa7-6 6-2
23 Jul - 14h00Laura PigossiverslaatIsabella Shinikova7-6 6-1
23 Jul - 14h00Arianne HartonoverslaatYuki Naito6-2 6-4
24 Jul - 13h10Paula OrmaecheaverslaatYsaline Bonaventure6-4 7-5
24 Jul - 14h25Sara ErraniverslaatAndrea Lazaro Garcia6-7 6-3 6-0
24 Jul - 15h30Rebeka MasarovaverslaatWeronika Baszak6-3 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden