De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Istanboel - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Istanboel - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Volledige uitslagen

Istanboel 2022

TurkijeTurkije - 17 April 2022 - 24 April 2022 - Gravel


Finale

24 Apr - 14h10Anastasia PotapovaverslaatVeronika Kudermetova6-3 6-1


Halve Finale

23 Apr - 14h10Anastasia PotapovaverslaatYulia Putintseva2-6 6-2 6-2
23 Apr - 16h30Veronika KudermetovaverslaatSorana Cirstea6-3 6-3


Kwartfinales

22 Apr - 13h00Yulia PutintsevaverslaatAjla Tomljanovic5-7 6-2 6-4
22 Apr - 15h20Anastasia PotapovaverslaatSara Sorribes Tormo6-2 6-2
22 Apr - 16h55Sorana CirsteaverslaatJulia Grabher7-5 6-1
22 Apr - 18h25Veronika KudermetovaverslaatAnna Bondar7-6 7-6


Achtste finales

21 Apr - 13h30Yulia PutintsevaverslaatRebecca Peterson6-2 6-0
21 Apr - 12h10Ajla TomljanovicverslaatLesya Tsurenko6-4 1-0 ab.
21 Apr - 16h05Anastasia PotapovaverslaatPetra Martic6-2 6-3
21 Apr - 12h10Sara Sorribes TormoverslaatVarvara Gracheva6-2 6-1
Anna BondarverslaatNuria Parrizas Diaz6-4 6-2
21 Apr - 17h30Veronika KudermetovaverslaatAna Bogdan6-2 6-3 ab.
20 Apr - 16h30Julia GrabherverslaatJil Belen Teichmann6-4 6-4
20 Apr - 18h20Sorana CirsteaverslaatArantxa Rus3-6 6-1 7-5


1/16de finales

19 Apr - 09h05Sorana CirsteaverslaatKamilla Rakhimova6-4 6-1
19 Apr - 10h05Anna BondarverslaatTereza Martincova6-4 7-5
19 Apr - 10h45Arantxa RusverslaatIpek Oz6-3 6-1
19 Apr - 15h05Nuria Parrizas DiazverslaatMartina Trevisan7-6 7-5
19 Apr - 15h05Julia GrabherverslaatPemra Ozgen7-5 6-2
19 Apr - 16h45Veronika KudermetovaverslaatMarina Melnikova6-2 6-0
19 Apr - 17h35Jil Belen TeichmannverslaatGreet Minnen6-3 6-7 6-3
19 Apr - 18h15Ana BogdanverslaatAna Konjuh6-4 6-3
20 Apr - 10h00Varvara GrachevaverslaatMarie Bouzkova6-3 7-5
20 Apr - 10h00Ajla TomljanovicverslaatJaimee Fourlis6-1 6-3
20 Apr - 10h00Sara Sorribes TormoverslaatQiang Wang6-3 6-2
20 Apr - 11h30Anastasia PotapovaverslaatNikola Bartunkova6-1 6-4
20 Apr - 11h30Rebecca PetersonverslaatElise Mertens7-5 4-1 ab.
20 Apr - 11h30Yulia PutintsevaverslaatMagda Linette7-6 6-4
20 Apr - 13h00Petra MarticverslaatAnhelina Kalinina3-6 7-5 7-6
20 Apr - 14h20Lesya TsurenkoverslaatAnna Karolína Schmiedlová6-0 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

18 Apr - 15h20Lesya TsurenkoverslaatJaimee Fourlis6-2 3-6 7-5
18 Apr - 15h20Julia GrabherverslaatKamilla Rakhimova6-3 6-1
18 Apr - 16h20Ana BogdanverslaatBerfu Cengiz7-5 6-3
18 Apr - 16h50Marina MelnikovaverslaatDonna Vekic6-0 7-6
18 Apr - 18h05Anastasia PotapovaverslaatAndrea Lazaro Garcia6-2 6-4
18 Apr - 18h40Qiang WangverslaatDespina Papamichail6-1 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

Jaimee FourlisverslaatJesika Maleckova7-5 6-3
Lesya TsurenkoverslaatCaty McNally6-3 6-2
17 Apr - 15h50Ana BogdanverslaatZeynep Sonmez6-2 6-1
17 Apr - 15h45Berfu CengizverslaatYue Yuan6-1 6-0
Kamilla RakhimovaverslaatLois Boisson6-1 6-2
Julia GrabherverslaatAnastasia Tikhonova6-3 6-3
17 Apr - 16h05Qiang WangverslaatAyla Aksu6-0 6-2
Despina PapamichailverslaatYsaline Bonaventure6-4 7-6
Donna VekicverslaatXinyun Han6-3 6-1
Marina MelnikovaverslaatAnastasia Zakharova7-5 6-4
Anastasia PotapovaverslaatDea Herdzelas6-1 6-7 6-2
Andrea Lazaro GarciaverslaatNatalija Stevanovic6-3 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden