De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Italië - Parma - 26 September 2022 - 1 Oktober 2022 - Gravel
1 Okt - 18h05 | Mayar Sherif | verslaat | Maria Sakkari | 7-5 6-3 |
1 Okt - 10h30 | Maria Sakkari | verslaat | Danka Kovinic | 7-5 6-2 |
1 Okt - 12h00 | Mayar Sherif | verslaat | Ana Bogdan | 6-4 3-6 6-4 |
29 Sep - 10h05 | Mayar Sherif | verslaat | Lauren Davis | 7-6 6-3 |
29 Sep - 12h10 | Danka Kovinic | verslaat | Jasmine Paolini | 6-4 6-4 |
29 Sep - 14h35 | Maria Sakkari | verslaat | Maryna Zanevska | 2-6 6-4 6-4 |
29 Sep - 17h20 | Ana Bogdan | verslaat | Irina-Camelia Begu | 6-2 7-6 |
28 Sep - 10h05 | Maryna Zanevska | verslaat | Dalma Galfi | 6-1 6-3 |
28 Sep - 11h40 | Danka Kovinic | verslaat | Sloane Stephens | 7-5 2-6 7-5 |
28 Sep - 11h40 | Mayar Sherif | verslaat | Simona Waltert | 6-3 7-6 |
28 Sep - 13h25 | Ana Bogdan | verslaat | Anna Karolína Schmiedlová | 6-2 3-6 6-3 |
28 Sep - 14h10 | Lauren Davis | verslaat | Sara Sorribes Tormo | 3-6 6-4 7-5 |
28 Sep - 14h35 | Maria Sakkari | verslaat | Arantxa Rus | 3-6 6-2 6-3 |
28 Sep - 17h35 | Jasmine Paolini | verslaat | Elisabetta Cocciaretto | 4-6 6-3 6-4 |
28 Sep - 20h10 | Irina-Camelia Begu | verslaat | Matilde Paoletti | 6-4 6-4 |
26 Sep - 16h15 | Maria Sakkari | verslaat | Kateryna Baindl-Kozlova | 6-7 6-2 6-3 |
27 Sep - 11h35 | Arantxa Rus | verslaat | Panna Udvardy | 7-5 6-3 |
27 Sep - 10h10 | Dalma Galfi | verslaat | Erika Andreeva | 6-1 6-2 |
27 Sep - 10h10 | Maryna Zanevska | verslaat | Lucia Bronzetti | 6-3 6-2 |
Sloane Stephens | verslaat | Magdalena Frech | 3-6 6-3 6-4 | |
27 Sep - 12h20 | Danka Kovinic | verslaat | Océane Dodin | 6-1 3-6 6-4 |
27 Sep - 14h10 | Jasmine Paolini | verslaat | Jule Niemeier | 5-7 6-4 6-2 |
27 Sep - 11h50 | Elisabetta Cocciaretto | verslaat | Nuria Parrizas Diaz | 7-5 6-1 |
Ana Bogdan | verslaat | Laura Pigossi | 6-1 6-2 | |
Anna Karolína Schmiedlová | verslaat | Réka-Luca Jani | 6-2 6-4 | |
27 Sep - 16h45 | Matilde Paoletti | verslaat | Gabriela Lee-Talaba | 6-4 3-6 6-0 |
27 Sep - 13h50 | Irina-Camelia Begu | verslaat | Viktoriya Tomova | 7-5 5-1 ab. |
27 Sep - 14h35 | Mayar Sherif | verslaat | Anna Bondar | 7-5 6-4 |
27 Sep - 10h10 | Simona Waltert | verslaat | Tamara Zidansek | 6-4 6-4 |
26 Sep - 19h20 | Lauren Davis | verslaat | Sara Errani | 7-5 7-5 |
27 Sep - 19h10 | Sara Sorribes Tormo | verslaat | Martina Trevisan | 7-5 6-0 |
De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd
25 Sep - 10h35 | Simona Waltert | verslaat | María Lourdes Carlé | 6-3 2-6 6-4 |
25 Sep - 10h35 | Anna Karolína Schmiedlová | verslaat | Alycia Parks | 6-2 6-2 |
25 Sep - 13h00 | Jule Niemeier | verslaat | Oksana Selekhmeteva | 6-3 6-3 |
25 Sep - 13h00 | Erika Andreeva | verslaat | Rebeka Masarova | 6-2 6-2 |
25 Sep - 13h55 | Kateryna Baindl-Kozlova | verslaat | Irina Maria Bara | 6-0 6-3 |
25 Sep - 14h45 | Réka-Luca Jani | verslaat | Gabriela Lee-Talaba | 5-7 6-3 6-0 |
24 Sep - 09h40 | Simona Waltert | verslaat | Melania Delai | 6-4 6-4 |
24 Sep - 09h40 | Jule Niemeier | verslaat | Francesca Pace | 6-2 6-1 |
24 Sep - 09h40 | Oksana Selekhmeteva | verslaat | Carolina Meligeni Rodrigues Alves | 4-6 6-2 7-6 |
24 Sep - 10h55 | Anna Karolína Schmiedlová | verslaat | Jessica Pieri | 7-5 6-4 |
24 Sep - 11h25 | Alycia Parks | verslaat | Diana Marcinkevica | 6-3 6-2 |
24 Sep - 12h20 | María Lourdes Carlé | verslaat | Federica Urgesi | 6-4 6-4 |
24 Sep - 12h45 | Kateryna Baindl-Kozlova | verslaat | Elsa Jacquemot | 5-7 6-3 6-4 |
24 Sep - 12h45 | Irina Maria Bara | verslaat | Lena Papadakis-Rüffer | 6-2 6-3 |
24 Sep - 14h15 | Rebeka Masarova | verslaat | Anastasia Zakharova | 6-1 6-2 |
24 Sep - 14h15 | Erika Andreeva | verslaat | Federica Di Sarra | 6-1 6-1 |
24 Sep - 15h45 | Gabriela Lee-Talaba | verslaat | Nuria Brancaccio | 6-2 6-7 6-1 |
24 Sep - 15h55 | Réka-Luca Jani | verslaat | Tara Würth | 6-0 7-6 |