De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Roemenië - Boekarest - 10 September 2022 - 18 September 2022 - Gravel
18 Sep - 12h10 | Irina-Camelia Begu | verslaat | Réka-Luca Jani | 6-3 6-3 |
17 Sep - 11h10 | Réka-Luca Jani | verslaat | Maryna Zanevska | 7-5 7-6 |
17 Sep - 13h55 | Irina-Camelia Begu | verslaat | Sara Errani | 6-2 6-2 |
16 Sep - 09h40 | Réka-Luca Jani | verslaat | Panna Udvardy | 0-6 6-4 7-5 |
16 Sep - 12h35 | Maryna Zanevska | verslaat | Mayar Sherif | 6-1 6-4 |
16 Sep - 14h40 | Sara Errani | verslaat | Rebeka Masarova | 6-3 1-6 6-4 |
16 Sep - 17h05 | Irina-Camelia Begu | verslaat | Kateryna Baindl-Kozlova | 6-1 6-1 |
14 Sep - 11h10 | Panna Udvardy | verslaat | Viktoriya Tomova | 2-6 6-1 6-4 |
14 Sep - 11h10 | Rebeka Masarova | verslaat | Anna Bondar | 6-4 6-2 |
14 Sep - 13h10 | Sara Errani | verslaat | Dalma Galfi | 2-6 6-3 6-2 |
14 Sep - 15h50 | Maryna Zanevska | verslaat | Erika Andreeva | 6-4 6-3 |
15 Sep - 10h00 | Kateryna Baindl-Kozlova | verslaat | Aliona Bolsova Zadoinov | 6-4 6-4 |
15 Sep - 11h00 | Réka-Luca Jani | verslaat | Simona Waltert | 6-4 2-6 6-1 |
15 Sep - 12h30 | Mayar Sherif | verslaat | Julia Grabher | 6-3 6-3 |
15 Sep - 16h35 | Irina-Camelia Begu | verslaat | Irina Maria Bara | 6-0 6-2 |
12 Sep - 10h10 | Anna Bondar | verslaat | Darya Astakhova | 4-6 6-3 6-3 |
12 Sep - 11h10 | Maryna Zanevska | verslaat | Lucia Bronzetti | 6-1 6-0 |
12 Sep - 12h45 | Viktoriya Tomova | verslaat | Ilona-Georgiana Ghioroaie | 6-1 6-3 |
12 Sep - 12h50 | Sara Errani | verslaat | Ioana Loredana Rosca | 6-1 6-0 |
12 Sep - 14h10 | Panna Udvardy | verslaat | Cristina Dinu | 7-5 7-5 |
12 Sep - 14h25 | Dalma Galfi | verslaat | Jaimee Fourlis | 6-4 6-4 |
13 Sep - 09h10 | Mayar Sherif | verslaat | Miriam Bianca Bulgaru | 6-4 6-2 |
13 Sep - 09h10 | Kateryna Baindl-Kozlova | verslaat | Danka Kovinic | 6-4 6-2 |
13 Sep - 10h35 | Aliona Bolsova Zadoinov | verslaat | María Lourdes Carlé | 6-1 7-6 |
13 Sep - 11h10 | Irina-Camelia Begu | verslaat | Laura Pigossi | 6-3 6-1 |
13 Sep - 11h20 | Rebeka Masarova | verslaat | Gabriela Lee-Talaba | 3-6 6-2 6-4 |
13 Sep - 13h40 | Simona Waltert | verslaat | Sorana Cirstea | 6-3 6-3 |
13 Sep - 13h40 | Réka-Luca Jani | verslaat | Nuria Brancaccio | 6-3 6-3 |
13 Sep - 15h10 | Erika Andreeva | verslaat | Elisabetta Cocciaretto | 6-4 6-1 |
13 Sep - 15h15 | Julia Grabher | verslaat | Andreea Amalia Rosca | 6-0 6-3 |
13 Sep - 15h40 | Irina Maria Bara | verslaat | Ipek Oz | 6-3 6-2 |
De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd
11 Sep - 10h10 | Cristina Dinu | verslaat | Lavinia Tanasie | 6-4 6-0 |
11 Sep - 10h15 | Darya Astakhova | verslaat | María Lourdes Carlé | 7-6 6-4 |
11 Sep - 11h40 | Rebeka Masarova | verslaat | Alexandra Ignatik-Cadantu | 7-6 4-0 ab. |
11 Sep - 12h35 | Aliona Bolsova Zadoinov | verslaat | Ipek Oz | 6-7 6-4 7-6 |
10 Sep - 15h25 | Rebeka Masarova | verslaat | Paula Ormaechea | 6-2 6-1 |
10 Sep - 14h45 | Alexandra Ignatik-Cadantu | verslaat | Oana Gavrila | 6-4 6-0 |
10 Sep - 12h35 | Ipek Oz | verslaat | Jessie Aney | 3-6 6-1 6-4 |
Aliona Bolsova Zadoinov | verslaat | Georgia Andreea Craciun | 2-6 6-4 6-2 | |
María Lourdes Carlé | verslaat | Oana Georgeta Simion | 5-7 6-3 7-5 | |
Darya Astakhova | verslaat | Raluca Georgiana Serban | 6-4 7-5 | |
10 Sep - 12h50 | Cristina Dinu | verslaat | Carolina Meligeni Rodrigues Alves | 6-3 6-2 |
10 Sep - 13h15 | Lavinia Tanasie | verslaat | Tena Lukas | 6-1 5-7 6-3 |