De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Boekarest - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Boekarest - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Volledige uitslagen

Boekarest 2017

RoemeniëRoemenië - Boekarest - 17 Juli 2017 - 23 Juli 2017 - Hardcourt


Finale

23 Jul - 16h10Irina-Camelia BeguverslaatJulia Görges6-3 7-5


Halve Finale

22 Jul - 14h10Irina-Camelia BeguverslaatCarla Suárez Navarro7-5 7-5
22 Jul - 16h40Julia GörgesverslaatAna Bogdan3-6 6-2 6-4


Kwartfinales

21 Jul - 13h10Carla Suárez NavarroverslaatTatjana Maria6-0 6-3
21 Jul - 14h35Irina-Camelia BeguverslaatPauline Parmentier7-5 6-0
21 Jul - 16h25Ana BogdanverslaatAnastasija Sevastova6-1 6-3
21 Jul - 19h40Julia GörgesverslaatAlexandra Dulgheru7-5 7-5


Achtste finales

19 Jul - 13h10Julia GörgesverslaatAliaksandra Sasnovich7-6 6-3
19 Jul - 15h20Ana BogdanverslaatÇagla Büyükakçay6-4 7-5
19 Jul - 17h50Carla Suárez NavarroverslaatElena Gabriela Ruse6-3 6-4
19 Jul - 19h40Anastasija SevastovaverslaatDanka Kovinic6-4 6-4
20 Jul - 13h10Pauline ParmentierverslaatElise Mertens3-6 6-4 6-4
20 Jul - 15h50Irina-Camelia BeguverslaatJaqueline Adina Cristian6-4 6-0
20 Jul - 17h30Tatjana MariaverslaatNadia Podoroska4-1 ab.
20 Jul - 19h40Alexandra DulgheruverslaatEkaterina Alexandrova6-4 4-6 6-2


1/16de finales

17 Jul - 13h10Çagla BüyükakçayverslaatPolona Hercog4-6 6-3 7-6
17 Jul - 14h55Nadia PodoroskaverslaatMaryna Zanevska6-3 2-6 6-1
17 Jul - 16h25Aliaksandra SasnovichverslaatIrina Maria Bara6-4 6-4
17 Jul - 17h15Ekaterina AlexandrovaverslaatBarbora Krejcikova4-6 6-0 6-2
17 Jul - 18h20Carla Suárez NavarroverslaatAnnika Beck6-0 6-1
17 Jul - 19h45Jaqueline Adina CristianverslaatKateryna Baindl-Kozlova4-6 6-4 6-2
18 Jul - 13h10Ana BogdanverslaatSorana Cirstea6-4 6-2
18 Jul - 13h10Julia GörgesverslaatAlexa Glatch1-6 6-3 6-1
18 Jul - 13h10Tatjana MariaverslaatLesley Pattinama Kerkhove6-1 6-2
18 Jul - 14h40Danka KovinicverslaatMagdalena Frech6-3 5-7 6-3
18 Jul - 15h05Irina-Camelia BeguverslaatIvana Jorovic6-4 6-1
18 Jul - 15h30Anastasija SevastovaverslaatJana Cepelova6-2 6-0
18 Jul - 16h45Elena Gabriela RuseverslaatIsabella Shinikova6-2 6-1
18 Jul - 16h50Elise MertensverslaatQuirine Lemoine6-2 6-3
18 Jul - 17h50Pauline ParmentierverslaatArantxa Rus2-6 6-1 6-3
18 Jul - 19h40Alexandra DulgheruverslaatSesil Karatantcheva6-1 6-2


Kwalificaties - Derde ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

17 Jul - 13h05Arantxa RusverslaatAnhelina Kalinina6-2 6-4
17 Jul - 13h10Sesil KaratantchevaverslaatLesley Pattinama Kerkhove1-6 6-3 6-4
17 Jul - 13h40Alexandra DulgheruverslaatDaniela Seguel6-3 6-2
17 Jul - 15h20Magdalena FrechverslaatTena Lukas6-4 7-5


Kwalificaties - Tweede ronde

16 Jul - 13h10Tena LukasverslaatAlexandra Ignatik-Cadantu6-4 7-6
16 Jul - 13h20Lesley Pattinama KerkhoveverslaatSofia Shapatava4-6 7-5 6-4
16 Jul - 14h10Magdalena FrechverslaatVaratchaya Wongteanchai6-3 6-4
16 Jul - 15h15Arantxa RusverslaatGeorgia Andreea Craciun6-3 6-2
17 Jul - 09h35Daniela SeguelverslaatCatalina Pella6-1 3-6 6-3
17 Jul - 09h35Sesil KaratantchevaverslaatAlona Fomina4-6 6-4 6-3
17 Jul - 09h40Anhelina KalininaverslaatFanny Stollar6-3 6-4
17 Jul - 09h40Alexandra DulgheruverslaatJasmine Paolini6-3 4-6 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

15 Jul - 09h10Catalina PellaverslaatTereza Mrdeza6-1 6-1
15 Jul - 09h10Lesley Pattinama KerkhoveverslaatPanna Udvardy6-0 6-2
15 Jul - 09h10Daniela SeguelverslaatJessica Moore7-6 6-2
15 Jul - 09h10Georgia Andreea CraciunverslaatHarmony Tan7-5 6-1
15 Jul - 10h10Arantxa RusverslaatKaia Kanepi6-4 6-7 6-0
15 Jul - 10h45Sofia ShapatavaverslaatJovana Jaksic6-4 6-7 6-2
15 Jul - 10h55Alexandra Ignatik-CadantuverslaatNicoleta-Catalina Dascalu6-4 7-5
15 Jul - 11h20Tena LukasverslaatIsabelle Wallace6-0 6-7 7-5
15 Jul - 13h05Jasmine PaoliniverslaatCsilla Argyelan6-0 6-1
15 Jul - 13h15Alona FominaverslaatMihaela Lorena Marculescu6-1 6-4
15 Jul - 13h30Magdalena FrechverslaatAnastasia Pivovarova6-2 6-0
15 Jul - 14h00Varatchaya WongteanchaiverslaatKatarzyna Piter1-6 7-5 6-3
15 Jul - 14h15Fanny StollarverslaatCristina Dinu7-6 6-3
15 Jul - 14h45Anhelina KalininaverslaatMartina Di Giuseppe6-4 6-2
15 Jul - 16h20Sesil KaratantchevaverslaatJana Fett6-3 3-6 6-4
15 Jul - 17h05Alexandra DulgheruverslaatGabriela Dabrowski6-0 7-5

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden