De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Mumbai - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Mumbai - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

India

Volledige uitslagen

Mumbai 2017

IndiaIndia - Mumbai - 20 November 2017 - 26 November 2017 - Hardcourt


Finale

26 Nov - 12h45Aryna SabalenkaverslaatDalila Jakupovic6-2 6-3


Halve Finale

25 Nov - 14h35Dalila JakupovicverslaatSabina Sharipova3-6 6-3 6-3
25 Nov - 16h35Aryna SabalenkaverslaatAmandine Hesse6-2 6-3


Kwartfinales

24 Nov - 12h10Dalila JakupovicverslaatAlizé Lim6-3 6-1
24 Nov - 13h30Sabina SharipovaverslaatYanina Wickmayer3-6 6-4 6-2
24 Nov - 15h40Aryna SabalenkaverslaatNaomi Broady6-4 6-2
24 Nov - 17h00Amandine HesseverslaatAnkita Raina6-3 7-6


Achtste finales

22 Nov - 12h25Yanina WickmayerverslaatValentyna Ivakhnenko6-1 6-4
22 Nov - 12h30Dalila JakupovicverslaatCarol Zhao6-3 6-4
22 Nov - 14h00Sabina SharipovaverslaatFanny Stollar3-0 ab.
22 Nov - 15h20Alizé LimverslaatAna Bogdan7-6 2-0 ab.
23 Nov - 11h40Naomi BroadyverslaatJunri Namigata6-2 6-2
23 Nov - 11h40Amandine HesseverslaatDeniz Khazaniuk6-3 4-6 6-1
23 Nov - 12h45Ankita RainaverslaatPeangtarn Plipuech6-2 6-2
23 Nov - 14h10Aryna SabalenkaverslaatJia-Jing Lu6-7 6-2 7-6


1/16de finales

20 Nov - 10h35Carol ZhaoverslaatZeel Desai6-3 6-1
20 Nov - 10h35Sabina SharipovaverslaatIrina Khromacheva2-6 7-6 7-6
20 Nov - 10h40Valentyna IvakhnenkoverslaatMarie Bouzkova6-3 6-3
20 Nov - 12h00Dalila JakupovicverslaatKarman Kaur Thandi6-2 6-4
20 Nov - 12h25Fanny StollarverslaatHiroko Kuwata6-4 6-3
20 Nov - 13h25Alizé LimverslaatMayo Hibi6-1 6-1
20 Nov - 14h00Yanina WickmayerverslaatLaura Robson7-5 6-4
21 Nov - 10h40Jia-Jing LuverslaatDalma Galfi6-2 6-2
21 Nov - 10h40Amandine HesseverslaatArina Rodionova7-6 6-3
21 Nov - 11h55Ana BogdanverslaatVictoria Rodriguez6-1 6-1
21 Nov - 12h40Deniz KhazaniukverslaatRutuja Bhosale6-4 6-3
22 Nov - 10h35Peangtarn PlipuechverslaatLizette Cabrera7-6 6-2
22 Nov - 10h40Ankita RainaverslaatVeronika Kudermetova7-6 6-3
22 Nov - 10h40Junri NamigataverslaatOlga Ianchuk6-1 5-4 ab.
22 Nov - 12h15Naomi BroadyverslaatBibiane Schoofs6-3 0-6 6-2
22 Nov - 14h00Aryna SabalenkaverslaatPriscilla Hon7-5 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Ana BogdanverslaatNaiktha Bains6-0 6-1
Deniz KhazaniukverslaatLing Zhang7-5 6-4
Hiroko KuwataverslaatAnna Morgina7-5 6-4
Alizé LimverslaatJulia Glushko6-0 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

Ana BogdanverslaatPranjala Yadlapalli6-0 6-0
Naiktha BainsverslaatCornelia Lister6-2 6-0
Deniz KhazaniukverslaatNatasha Palha6-1 6-0
Ling ZhangverslaatOksana Kalashnikova4-6 6-1 6-1
Hiroko KuwataverslaatNaoko Eto6-0 6-0
Anna MorginaverslaatNidhi Chilumula6-1 6-3
Julia GlushkoverslaatKsenia Palkina Ulukan6-3 6-2
Alizé LimverslaatRiya Bhatia6-3 6-0

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden