De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Thailand - 15 November 1992
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Mumbai - 250 van 3 Februari tot 11 Februari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Diana Marcinkevica | 6-2 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Chia Yi Tsao | 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Rutuja Bhosale | 6-4 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 5 Nederlagen
Hua Hin van 28 Januari tot 5 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Anastasia Tikhonova | 6-3 4-6 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Joanne Zuger | 7-5 6-3 | |
Bastad van 10 Juli tot 16 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Panna Udvardy | 6-7 6-0 6-1 | |
Warschau van 23 Juli tot 30 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Natalija Stevanovic | 2-6 6-4 6-2 | |
Kozerki van 7 Augustus tot 12 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Luksika Kumkhum | 6-3 6-1 | |
Seoul van 7 Oktober tot 15 Oktober 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mei Yamaguchi | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Adelaïde International 2 van 10 Januari tot 15 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Heather Watson | 6-4 4-6 6-3 | |
Saint-Malo van 2 Mei tot 8 Mei 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Eri Hozumi | 6-4 6-4 | |
Båstad van 4 Juli tot 10 Juli 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Irina Khromacheva | 6-0 6-0 | |
Chennai van 12 September tot 18 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lizette Cabrera | 4-6 7-5 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Jana Fett | 4-6 6-2 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Charleston 3 van 26 Juli tot 1 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Kateryna Volodko-Bondarenko | 6-0 6-3 | |
Concord van 2 Augustus tot 8 Augustus 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mariam Bolkvadze | 6-2 6-4 | |
Midland van 1 November tot 7 November 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ellie Douglas | 6-3 6-2 | |
Seoul van 20 December tot 26 December 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Eunhye Lee | 1-6 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Lin Zhu | 6-1 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Hua Hin van 8 Februari tot 16 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Nagi Hanatani | 3-6 6-0 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Storm Hunter-Sanders | 5-7 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Chloé Paquet | 7-6 3-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Nao Hibino | 6-0 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
Hua Hin van 26 Januari tot 3 Februari 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ayano Shimizu | 6-2 6-4 | |
Anning van 20 April tot 28 April 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Sarah-Rebecca Sekulic | 3-6 6-4 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Xiao-Di You | 6-4 3-6 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Saisai Zheng | 7-6 6-1 | |
Nanchang van 7 September tot 15 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Xuliu Sun | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Yidi Yang | 6-2 1-6 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Lin Zhu | 6-2 6-2 | |
Taipei van 11 November tot 17 November 2019 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kyoka Okamura | 5-7 6-3 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 6 Nederlagen
Taiwan Open van 29 Januari tot 4 Februari 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ling Zhang | 6-4 1-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Xinyun Han | 6-7 6-2 6-2 | |
Zhengzhou van 16 April tot 22 April 2018 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Sabina Sharipova | 4-6 6-2 7-6 | |
Anning van 30 April tot 5 Mei 2018 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Fang Ying Xun | 6-2 6-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Xinyun Han | 6-3 6-0 | |
Nanchang van 23 Juli tot 29 Juli 2018 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Vitalia Diatchenko | 4-6 6-4 3-1 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | En Shuo Liang | 6-1 6-2 | |
Séoul van 17 September tot 23 September 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Silvia Soler-Espinosa | 6-3 6-0 | |
Hong Kong van 8 Oktober tot 14 Oktober 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Laura Siegemund | 6-4 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 8 Nederlagen
Zhengzhou van 17 April tot 23 April 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Xiyu Wang | 6-4 4-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Xinyu Gao | 6-1 2-6 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Yingying Duan | 6-1 6-1 | |
Nanchang van 24 Juli tot 30 Juli 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ying Zhang | 6-4 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Fang Ying Xun | 6-3 3-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Xinyun Han | 6-1 7-6 | |
Tokio - Japan Open van 11 September tot 17 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Quirine Lemoine | 6-1 7-5 | |
Seoul van 18 September tot 24 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Chia-Jung Chuang | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Na-Ri Kim | 5-7 6-2 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Veronica Cepede Royg | 6-3 6-2 | |
Hong-Kong van 9 Oktober tot 15 Oktober 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ho Ching Wu | 6-1 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Jacqueline Cako | 7-5 6-3 | |
Hua Hin van 6 November tot 12 November 2017 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Barbara Haas | 6-4 6-2 | |
Mumbai van 20 November tot 26 November 2017 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Lizette Cabrera | 7-6 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Ankita Raina | 6-2 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
Nanchang van 1 Augustus tot 7 Augustus 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Valentyna Ivakhnenko | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ya-Hsuan Lee | 6-7 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Nicha Lertpitaksinchai | 6-2 6-4 | |
Dalian van 6 September tot 11 September 2016 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Hao Chen Tang | 6-1 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Julia Glushko | 4-6 6-3 6-2 | |
Seoul van 19 September tot 25 September 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Hanna Levina | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Kai-chen Chang | 6-1 7-5 | |
Hong-Kong van 10 Oktober tot 16 Oktober 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Marina Erakovic | 7-6 6-1 | |
Taipei van 14 November tot 20 November 2016 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ashleigh Barty | 6-3 4-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
PTT Pattaya Open - Pattaya van 28 Januari tot 2 Februari 2014 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Vera Zvonareva | 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Suzhou van 5 Augustus tot 10 Augustus 2013 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Yue-Yue Hu | 6-1 6-4 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 19 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | P. Plipuech - A. Sutjiadi | verslagen door | A. Guarachi - N. Melichar-Martinez | 6-4 6-2 |
Wimbledon Dubbel Dames van 29 Juni tot 10 Juli 2022 (Gras) | ||||
Eerste ronde | V. Grammatikopoulou - P. Plipuech | verslagen door | N. Kichenok - I. Olaru | 6-2 6-3 |