De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Rusland - 27 Juni 1993
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Australian Open Dames van 10 Januari tot 21 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Giulia Gatto-Monticone | 6-2 6-3 | |
Lausanne van 12 Juli tot 18 Juli 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Astra Sharma | 5-7 6-2 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
St. Petersburg van 8 Februari tot 16 Februari 2020 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alizé Cornet | 6-2 6-1 | |
Sparta Prague Open van 29 Augustus tot 5 September 2020 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Lara Arruabarrena-Vecino | 7-5 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 7 Nederlagen
Australian Open Dames van 8 Januari tot 27 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Aliona Bolsova Zadoinov | 7-6 4-6 7-5 | |
St. Petersburg van 25 Januari tot 3 Februari 2019 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ekaterina Alexandrova | 6-1 3-0 | |
Istanboel van 20 April tot 28 April 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Elena Rybakina | 6-1 1-0 ab. | |
Nürnberger Versicherungscup van 18 Mei tot 25 Mei 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Stephanie Wagner | 3-6 7-5 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Quirine Lemoine | 6-1 6-2 | |
Wimbledon Dames van 25 Juni tot 14 Juli 2019 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Shuyue Ma | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Cori Gauff | 6-2 6-3 | |
Jurmala van 22 Juli tot 28 Juli 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Galina Voskoboeva | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Marie Benoit | 6-4 4-6 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Sorana Cirstea | 6-0 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Irina Maria Bara | 7-6 3-6 6-1 | |
Moskou van 12 Oktober tot 20 Oktober 2019 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Anhelina Kalinina | 6-3 4-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 11 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Mumbai van 20 November tot 26 November 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Marie Bouzkova | 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Yanina Wickmayer | 6-1 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Nanchang van 1 Augustus tot 7 Augustus 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Peangtarn Plipuech | 6-3 6-3 | |
Limoges van 14 November tot 20 November 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alicja Rosolska | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Deniz Khazaniuk | 7-6 4-6 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Amandine Hesse | 6-3 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Baku van 27 Juli tot 2 Augustus 2015 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Kateryna Volodko-Bondarenko | 6-1 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Palermo van 9 Juli tot 15 Juli 2012 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Laura Robson | 6-1 6-0 |