De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Sparta Prague Open - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Volledige uitslagen

Sparta Prague Open 2020

TsjechiëTsjechië - Praag - 29 Augustus 2020 - 5 September 2020 - Gravel


Finale

6 Sep - 10h05Kristina KucovaverslaatElisabetta Cocciaretto6-4 6-3


Halve Finale

5 Sep - 10h10Elisabetta CocciarettoverslaatNadia Podoroska6-4 6-3
5 Sep - 11h50Kristina KucovaverslaatIvana Jorovic6-3 6-1


Kwartfinales

4 Sep - 10h10Kristina KucovaverslaatFrancesca Jones6-0 6-2
4 Sep - 10h10Nadia PodoroskaverslaatMarina Melnikova6-2 6-2
4 Sep - 11h45Elisabetta CocciarettoverslaatAnna Karolína Schmiedlová3-6 6-2 6-1
4 Sep - 14h10Ivana JorovicverslaatÇagla Büyükakçay6-3 6-3


Achtste finales

3 Sep - 10h10Marina MelnikovaverslaatRenata Zarazua6-0 6-4
3 Sep - 10h10Francesca JonesverslaatSabine Lisicki6-4 5-7 6-4
3 Sep - 10h10Nadia PodoroskaverslaatMaryna Zanevska7-5 6-2
3 Sep - 11h35Ivana JorovicverslaatJessica Pieri6-0 0-0 ab.
3 Sep - 11h55Elisabetta CocciarettoverslaatGeorgina Garcia Perez6-1 7-6
3 Sep - 13h00Kristina KucovaverslaatClara Tauson1-6 6-1 6-3
3 Sep - 13h30Çagla BüyükakçayverslaatMarie Benoit6-3 7-6
3 Sep - 15h00Anna Karolína SchmiedlováverslaatValentini Grammatikopoulou6-3 6-0


1/16de finales

Francesca JonesverslaatAndrea Lazaro Garcia7-5 6-4
Sabine LisickiverslaatChihiro Muramatsu6-4 6-4
Kristina KucovaverslaatKyoka Okamura6-2 6-1
Clara TausonverslaatMaja Chwalinska7-6 6-2
Jessica PieriverslaatLeonie Kung1-6 6-1 6-4
Ivana JorovicverslaatMayar Sherif7-6 6-1
Marie BenoitverslaatIrina Maria Bara6-3 6-2
Çagla BüyükakçayverslaatGiulia Gatto-Monticone6-1 6-3
Maryna ZanevskaverslaatLara Arruabarrena-Vecino6-3 2-6 7-5
Nadia PodoroskaverslaatCristina Bucsa6-2 6-1
2 Sep - 13h45Marina MelnikovaverslaatLara Salden6-1 7-5
Renata ZarazuaverslaatMiriam Kolodziejová6-2 6-7 6-2
2 Sep - 14h10Valentini GrammatikopoulouverslaatRobin Anderson3-6 6-4 6-3
Anna Karolína SchmiedlováverslaatJaqueline Adina Cristian7-5 6-2
2 Sep - 13h25Georgina Garcia PerezverslaatPemra Ozgen6-4 6-2
2 Sep - 15h00Elisabetta CocciarettoverslaatBibiane Schoofs6-3 6-3


Tweede ronde

Andrea Lazaro GarciaverslaatMonica Niculescu6-4 6-4
Francesca JonesverslaatRebecca Sramkova6-2 1-6 6-2
Sabine LisickiverslaatSebastian Wagner6-4 6-4
Chihiro MuramatsuverslaatHarmony Tan4-6 6-3 5-1 ab.
1 Sep - 11h20Kyoka OkamuraverslaatLucie Havlickova6-4 6-4
Kristina KucovaverslaatLaura Ioana Paar Andrei6-3 7-6
31 Aug - 14h55Maja ChwalinskaverslaatMariam Bolkvadze6-1 6-1
1 Sep - 13h00Clara TausonverslaatSara Errani6-3 7-5
Leonie KungverslaatAna Sofía Sánchez6-3 6-4
Jessica PieriverslaatDaria Lopatetskaya3-6 7-6 6-4
Mayar SherifverslaatDalma Galfi6-7 6-3 6-1
Ivana JorovicverslaatElena Gabriela Ruse6-3 6-4
Irina Maria BaraverslaatSeone Mendez6-3 6-0
Marie BenoitverslaatVictoria Kan6-2 6-1
31 Aug - 14h35Çagla BüyükakçayverslaatGabriela Cé4-6 6-1 7-6
Giulia Gatto-MonticoneverslaatTena Lukas6-3 6-3
1 Sep - 10h00Lara Arruabarrena-VecinoverslaatMirjam Björklund6-0 6-3
1 Sep - 10h00Maryna ZanevskaverslaatIsabella Shinikova6-1 7-6
1 Sep - 10h00Cristina BucsaverslaatKathinka Von Deichmann5-7 6-4 6-3
1 Sep - 10h00Nadia PodoroskaverslaatMaria Camila Osorio Serrano6-3 7-6
1 Sep - 11h35Marina MelnikovaverslaatAnna Bondar7-5 6-2
1 Sep - 17h10Lara SaldenverslaatRichel Hogenkamp6-4 6-7 6-2
Renata ZarazuaverslaatRéka-Luca Jani6-4 6-3
Miriam KolodziejováverslaatYuki Naito6-0 3-6 6-3
1 Sep - 10h00Valentini GrammatikopoulouverslaatMatteo Trevisan6-2 6-1
1 Sep - 10h00Robin AndersonverslaatMartina Di Giuseppe6-4 6-3
31 Aug - 15h05Anna Karolína SchmiedlováverslaatAlexandra Ignatik-Cadantu7-6 3-2 ab.
1 Sep - 11h50Jaqueline Adina CristianverslaatDiana Marcinkevica6-2 6-2
31 Aug - 16h15Pemra OzgenverslaatAnna Danilina6-1 3-6 6-0
31 Aug - 15h15Georgina Garcia PerezverslaatOlga Danilovic7-6 6-4
31 Aug - 15h05Bibiane SchoofsverslaatKatharina Gerlach6-2 6-0
Elisabetta CocciarettoverslaatDaniela Seguel6-1 7-6


Eerste ronde

Monica NiculescuverslaatPanna Udvardy7-6 7-6
29 Aug - 16h30Andrea Lazaro GarciaverslaatLina Gjorcheska6-4 6-2
29 Aug - 10h10Francesca JonesverslaatBarbora Palicova6-7 6-2 6-1
29 Aug - 10h05Rebecca SramkovaverslaatKristyna Lavickova6-1 7-5
Sabine LisickiverslaatSamantha Murray Sharan6-3 6-4
Sebastian WagnerverslaatAnastasia Gasanova6-4 6-3
29 Aug - 12h15Harmony TanverslaatConny Perrin6-3 6-4
29 Aug - 11h55Chihiro MuramatsuverslaatJana Cepelova7-6 1-6 6-2
31 Aug - 18h25Kyoka OkamuraverslaatMagdalena Frech6-3 2-6 6-3
30 Aug - 17h50Lucie HavlickovaverslaatRiya Bhatia6-0 6-0
29 Aug - 10h10Laura Ioana Paar AndreiverslaatJule Niemeier6-3 6-4
29 Aug - 10h05Kristina KucovaverslaatTereza Mrdeza6-4 6-4
Mariam BolkvadzeverslaatValeria Savinykh2-6 6-3 6-4
29 Aug - 16h25Maja ChwalinskaverslaatSara Bejlek6-0 6-1
30 Aug - 16h35Clara TausonverslaatLinda Fruhvirtova6-3 6-2
30 Aug - 13h10Sara ErraniverslaatPaula Ormaechea0-6 7-5 7-6
Leonie KungverslaatIvana Popovic6-1 6-0
Ana Sofía SánchezverslaatCatherine Harrison3-6 6-4 7-6
29 Aug - 14h00Jessica PieriverslaatIrene Burillo Escorihuela6-4 7-5
29 Aug - 14h50Daria LopatetskayaverslaatIndy De Vroome6-2 6-3
29 Aug - 15h20Mayar SherifverslaatLinda Noskova7-6 7-5
29 Aug - 15h35Dalma GalfiverslaatJessika Ponchet6-0 6-2
29 Aug - 14h00Ivana JorovicverslaatLea Boskovic6-1 7-5
29 Aug - 14h15Elena Gabriela RuseverslaatIrina Fetecau6-2 6-4
29 Aug - 10h05Irina Maria BaraverslaatZuzana Zlochova6-2 6-2
29 Aug - 10h05Seone MendezverslaatAmanda Carreras6-2 6-2
Victoria KanverslaatGabriela Lee-Talaba6-3 6-3
29 Aug - 15h45Marie BenoitverslaatVarvara Lepchenko7-6 7-6
29 Aug - 15h05Çagla BüyükakçayverslaatGrace Min7-5 6-4
Gabriela CéverslaatKatie Volynets6-2 7-5
29 Aug - 11h30Tena LukasverslaatNikola Bartunkova6-1 6-2
29 Aug - 11h25Giulia Gatto-MonticoneverslaatJana Fett7-5 6-1
30 Aug - 17h45Lara Arruabarrena-VecinoverslaatValentyna Ivakhnenko7-5 6-1
30 Aug - 16h00Mirjam BjörklundverslaatSimona Waltert3-6 6-3 6-4
30 Aug - 16h45Maryna ZanevskaverslaatAmandine Hesse7-5 6-2
30 Aug - 16h15Isabella ShinikovaverslaatEva Guerrero Alvarez2-6 6-4 7-5
30 Aug - 16h40Cristina BucsaverslaatAnastasiya Komardina6-0 6-2
31 Aug - 17h25Kathinka Von DeichmannverslaatEllie Halbauer6-1 2-6 7-5
30 Aug - 12h30Maria Camila Osorio SerranoverslaatJulia Grabher6-4 6-4
30 Aug - 13h15Nadia PodoroskaverslaatDarja Vidmanova6-2 6-1
31 Aug - 19h15Marina MelnikovaverslaatAnkita Raina6-2 7-6
30 Aug - 18h30Anna BondarverslaatDaria Snigur6-2 6-2
29 Aug - 11h45Lara SaldenverslaatNicoleta-Catalina Dascalu3-6 7-5 6-3
29 Aug - 12h15Richel HogenkampverslaatChloé Paquet1-6 6-1 7-6
30 Aug - 12h35Renata ZarazuaverslaatEugenie Bouchard6-0 7-6
30 Aug - 11h40Réka-Luca JaniverslaatUrszula Radwanska6-1 6-1
29 Aug - 13h55Miriam KolodziejováverslaatBasak Eraydin6-3 6-2
29 Aug - 14h25Yuki NaitoverslaatHarriet Dart1-6 6-2 6-2
31 Aug - 18h30Matteo TrevisanverslaatDiane Parry2-6 6-3 6-1
31 Aug - 18h30Valentini GrammatikopoulouverslaatNuria Parrizas Diaz6-4 6-1
30 Aug - 17h10Robin AndersonverslaatDejana Radanovic7-6 6-4
31 Aug - 18h30Martina Di GiuseppeverslaatElitsa Kostova7-5 3-6 6-3
29 Aug - 13h20Anna Karolína SchmiedlováverslaatSofya Lansere6-2 6-2
29 Aug - 12h50Alexandra Ignatik-CadantuverslaatJamie Loeb2-6 6-1 6-1
30 Aug - 15h45Diana MarcinkevicaverslaatJovana Jovic3-6 6-3 6-4
30 Aug - 12h20Jaqueline Adina CristianverslaatTessah Andrianjafitrimo6-2 6-2
30 Aug - 11h30Anna DanilinaverslaatLesley Pattinama Kerkhove6-7 7-5 6-1
30 Aug - 11h30Pemra OzgenverslaatNatalija Kostic7-5 6-7 6-4
29 Aug - 10h10Georgina Garcia PerezverslaatEkaterine Gorgodze6-4 3-6 6-1
29 Aug - 10h05Olga DanilovicverslaatMarcela Zacarias6-3 6-1
29 Aug - 11h45Bibiane SchoofsverslaatUlrikke Eikeri5-7 6-0 6-4
29 Aug - 12h45Katharina GerlachverslaatDenisa Satralova6-2 6-1
29 Aug - 16h25Daniela SeguelverslaatKatherine Sebov6-2 6-2
29 Aug - 14h40Elisabetta CocciarettoverslaatDalila Jakupovic7-5 6-0

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden