De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Auckland - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Auckland - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nieuw-Zeeland

Volledige uitslagen

Auckland 2020

Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland - Auckland - 3 Januari 2020 - 12 Januari 2020 - Hardcourt


Finale

12 Jan - 05h10Serena WilliamsverslaatJessica Pegula6-3 6-4


Halve Finale

11 Jan - 05h20Serena WilliamsverslaatAmanda Anisimova6-1 6-1
11 Jan - 03h10Jessica PegulaverslaatCaroline Wozniacki3-6 6-4 6-0


Kwartfinales

10 Jan - 01h30Serena WilliamsverslaatLaura Siegemund6-4 6-3
10 Jan - 07h10Amanda AnisimovaverslaatEugenie Bouchard6-2 3-6 6-4
10 Jan - 03h40Caroline WozniackiverslaatJulia Görges6-1 6-4
10 Jan - 00h10Jessica PegulaverslaatAlizé Cornet6-0 3-2


Achtste finales

9 Jan - 02h40Serena WilliamsverslaatChristina McHale3-6 6-2 6-3
9 Jan - 00h10Laura SiegemundverslaatCori Gauff5-7 6-2 6-3
8 Jan - 08h25Amanda AnisimovaverslaatDarya Kasatkina6-2 6-4
8 Jan - 02h45Eugenie BouchardverslaatCaroline Garcia6-4 6-4
9 Jan - 07h10Caroline WozniackiverslaatLauren Davis6-1 4-6 6-4
9 Jan - 04h55Julia GörgesverslaatJil Belen Teichmann6-3 6-2
8 Jan - 00h10Jessica PegulaverslaatTamara Zidansek6-2 6-3
8 Jan - 00h10Alizé CornetverslaatPetra Martic3-6 6-4 6-4


1/16de finales

Serena WilliamsverslaatCamila Giorgi6-3 6-2
Christina McHaleverslaatAnn Li7-5 6-2
6 Jan - 06h00Cori GauffverslaatViktoria Kuzmova6-3 6-1
Laura SiegemundverslaatCaty McNally6-2 6-2
Amanda AnisimovaverslaatKateryna Kozlova6-3 6-4
Darya KasatkinaverslaatCarla Suárez Navarro6-3 3-6 6-2
Eugenie BouchardverslaatKirsten Flipkens7-5 7-5
Caroline GarciaverslaatTaylor Townsend5-7 6-3 7-5
Caroline WozniackiverslaatPaige Mary Hourigan6-1 6-0
Lauren DavisverslaatVarvara Lepchenko7-6 6-2
Jil Belen TeichmannverslaatValentina Ivanov6-4 6-3
Julia GörgesverslaatGreet Minnen6-1 7-6
Tamara ZidansekverslaatRebecca Peterson7-6 7-6
Jessica PegulaverslaatCatherine Bellis6-0 6-4
Alizé CornetverslaatYsaline Bonaventure4-6 7-5 6-3
Petra MarticverslaatUsue Maitane Arconada5-7 6-4 6-4


Kwalificaties - Derde ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

5 Jan - 23h10Varvara LepchenkoverslaatCaty McNally5-7 6-4 6-4
5 Jan - 23h00Ann LiverslaatUsue Maitane Arconada6-1 7-5
Greet MinnenverslaatIsabella Shinikova6-0 6-1
6 Jan - 00h55Camila GiorgiverslaatYsaline Bonaventure6-7 6-4 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

4 Jan - 23h20Caty McNallyverslaatBibiane Schoofs6-4 6-1
4 Jan - 23h20Varvara LepchenkoverslaatAliona Bolsova Zadoinov6-3 6-7 6-4
4 Jan - 22h05Usue Maitane ArconadaverslaatPaula Badosa Gibert6-1 6-3
4 Jan - 22h00Ann LiverslaatNao Hibino6-3 6-4
5 Jan - 03h45Isabella ShinikovaverslaatGiulia Gatto-Monticone2-6 6-4 6-4
5 Jan - 04h10Greet MinnenverslaatArina Rodionova2-6 6-4 7-6
5 Jan - 02h30Camila GiorgiverslaatCaroline Dolehide7-5 6-3
5 Jan - 01h00Ysaline BonaventureverslaatSara Errani6-7 7-5 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

4 Jan - 00h20Caty McNallyverslaatKristie Ahn6-7 6-3 6-3
4 Jan - 00h05Bibiane SchoofsverslaatMayo Hibi7-5 7-6
4 Jan - 02h35Varvara LepchenkoverslaatAlexandra 'Allie' Kiick6-1 6-0
4 Jan - 01h50Aliona Bolsova ZadoinovverslaatElisabetta Cocciaretto3-6 6-2 6-3
3 Jan - 23h35Paula Badosa GibertverslaatLeylah Annie Fernandez7-5 7-6
3 Jan - 22h10Usue Maitane ArconadaverslaatLesley Pattinama Kerkhove6-2 7-6
3 Jan - 22h10Ann LiverslaatVeronica Cepede Royg6-3 6-3
3 Jan - 22h10Nao HibinoverslaatYanina Wickmayer7-6 2-6 6-1
4 Jan - 06h30Giulia Gatto-MonticoneverslaatAna Bogdan6-4 4-6 6-4
4 Jan - 04h45Isabella ShinikovaverslaatValeria Savinykh6-2 7-6
4 Jan - 06h40Arina RodionovaverslaatRobin Anderson6-0 3-6 6-4
4 Jan - 05h55Greet MinnenverslaatLara Arruabarrena-Vecino6-3 6-4
4 Jan - 03h50Camila GiorgiverslaatKurumi Nara4-6 6-2 6-0
4 Jan - 03h10Caroline DolehideverslaatCoco Vandeweghe6-1 7-6
4 Jan - 04h50Sara ErraniverslaatErin Routliffe6-2 7-5
4 Jan - 03h40Ysaline BonaventureverslaatIrina Maria Bara6-3 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden