De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Ostrava - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Volledige uitslagen

Ostrava 2020

TsjechiëTsjechië - 20 Oktober 2020 - 26 Oktober 2020 - Indoor


Finale

25 Okt - 15h40Aryna SabalenkaverslaatVictoria Azarenka6-2 6-2


Halve Finale

24 Okt - 14h05Victoria AzarenkaverslaatMaria Sakkari6-1 6-3
24 Okt - 16h05Aryna SabalenkaverslaatJennifer Brady6-4 6-4


Kwartfinales

23 Okt - 14h05Maria SakkariverslaatOns Jabeur3-6 6-3 6-1
23 Okt - 16h05Victoria AzarenkaverslaatElise Mertens6-4 6-1
23 Okt - 18h10Jennifer BradyverslaatVeronika Kudermetova6-7 6-3 6-1
23 Okt - 20h30Aryna SabalenkaverslaatSara Sorribes Tormo0-6 6-4 6-0


Achtste finales

21 Okt - 18h05Maria SakkariverslaatElina Monfils-Svitolina6-3 6-3
22 Okt - 12h05Ons JabeurverslaatJelena Ostapenko6-4 6-4
Victoria AzarenkaverslaatBarbora Krejcikova2-6 6-2 6-1
22 Okt - 16h25Elise MertensverslaatKarolina Muchova6-4 6-2
21 Okt - 19h45Sara Sorribes TormoverslaatAnett Kontaveit6-1 6-4
22 Okt - 13h50Aryna SabalenkaverslaatCori Gauff1-6 7-5 7-6
22 Okt - 20h25Jennifer BradyverslaatDarya Kasatkina7-5 6-2
22 Okt - 18h05Veronika KudermetovaverslaatKarolina Pliskova4-6 6-4 6-3


1/16de finales

Elina Monfils-Svitolina Bye
19 Okt - 18h10Maria SakkariverslaatKristyna Pliskova6-3 6-3
20 Okt - 20h05Ons JabeurverslaatBarbora Strýcová6-2 6-2
21 Okt - 16h15Jelena OstapenkoverslaatPetra Martic6-3 6-1
Victoria Azarenka Bye
19 Okt - 19h50Barbora KrejcikovaverslaatTereza Martincova7-5 6-1
20 Okt - 15h50Karolina MuchovaverslaatShuai Zhang6-1 6-1
21 Okt - 12h10Elise MertensverslaatAmanda Anisimova6-2 6-3
19 Okt - 12h10Anett KontaveitverslaatEkaterina Alexandrova4-6 6-2 7-6
19 Okt - 16h25Sara Sorribes TormoverslaatMagda Linette6-1 6-3
20 Okt - 18h05Cori GauffverslaatKaterina Siniaková7-5 6-4
Aryna Sabalenka Bye
20 Okt - 13h40Darya KasatkinaverslaatElena Rybakina6-2 3-6 6-3
20 Okt - 15h20Jennifer BradyverslaatDayana Yastremska3-6 7-6 6-1
20 Okt - 12h10Veronika KudermetovaverslaatDonna Vekic6-2 6-4
Karolina Pliskova Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

18 Okt - 11h00Sara Sorribes TormoverslaatAnna Blinkova6-4 2-5 ab.
18 Okt - 11h00Tereza MartincovaverslaatPaula Badosa Gibert6-3 6-2
18 Okt - 12h30Barbora KrejcikovaverslaatJil Belen Teichmann6-3 6-2
18 Okt - 13h35Cori GauffverslaatIrina-Camelia Begu6-4 6-4
18 Okt - 13h55Darya KasatkinaverslaatMarie Bouzkova6-4 5-7 7-5
18 Okt - 15h15Veronika KudermetovaverslaatArantxa Rus7-5 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

17 Okt - 10h00Sara Sorribes TormoverslaatAna Bogdan6-4 6-4
17 Okt - 10h00Anna BlinkovaverslaatTamara Zidansek7-6 6-4
17 Okt - 12h00Tereza MartincovaverslaatBernarda Pera6-4 6-7 6-3
17 Okt - 12h35Paula Badosa GibertverslaatSorana Cirstea6-3 6-3
17 Okt - 14h15Jil Belen TeichmannverslaatAnna-Lena Friedsam7-5 6-3
17 Okt - 15h05Barbora KrejcikovaverslaatKaja Juvan6-3 6-0
17 Okt - 15h55Irina-Camelia BeguverslaatVarvara Gracheva6-7 6-2 6-1
17 Okt - 16h35Cori GauffverslaatJana Cepelova6-1 6-0
17 Okt - 17h50Darya KasatkinaverslaatBethanie Mattek-Sands6-4 6-2
17 Okt - 18h15Veronika KudermetovaverslaatStefanie Vögele7-6 6-3
17 Okt - 19h20Marie BouzkovaverslaatKatarina Zavatska6-3 6-2
17 Okt - 19h25Arantxa RusverslaatJasmine Paolini6-4 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden