De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Ostrava - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Volledige uitslagen

Ostrava 2021

TsjechiëTsjechië - 20 September 2021 - 26 September 2021 - Indoor


Finale

26 Sep - 14h40Anett KontaveitverslaatMaria Sakkari6-2 7-5


Halve Finale

25 Sep - 14h10Maria SakkariverslaatIga Swiatek6-4 7-5
25 Sep - 16h20Anett KontaveitverslaatPetra Kvitova6-0 6-4


Kwartfinales

24 Sep - 14h10Maria SakkariverslaatTereza Martincova7-5 6-3
24 Sep - 16h05Iga SwiatekverslaatElena Rybakina7-6 6-2
24 Sep - 18h10Petra KvitovaverslaatJil Belen Teichmann6-4 6-4
24 Sep - 20h05Anett KontaveitverslaatBelinda Bencic6-4 6-3


Achtste finales

22 Sep - 16h10Iga SwiatekverslaatYulia Putintseva6-4 6-4
Elena RybakinaverslaatMagda Linette6-3 2-6 6-1
23 Sep - 14h05Maria SakkariverslaatJelena Ostapenko6-4 6-2
23 Sep - 15h45Tereza MartincovaverslaatAnastasia Pavlyuchenkova7-6 7-6
22 Sep - 20h30Anett KontaveitverslaatPaula Badosa Gibert6-3 6-4
23 Sep - 18h20Belinda BencicverslaatSara Sorribes Tormo6-2 6-3
23 Sep - 20h10Jil Belen TeichmannverslaatAlison Riske6-3 1-6 6-4
22 Sep - 18h10Petra KvitovaverslaatAnastasia Potapova6-1 6-7 6-3


1/16de finales

Iga Swiatek Bye
21 Sep - 12h10Yulia PutintsevaverslaatShuai Zhang5-7 7-6 6-4
20 Sep - 19h55Magda LinetteverslaatOcéane Dodin6-2 7-6
21 Sep - 22h40Elena RybakinaverslaatVeronika Kudermetova6-1 6-3
Maria Sakkari Bye
22 Sep - 14h40Jelena OstapenkoverslaatAnna Blinkova6-4 6-0
21 Sep - 17h45Tereza MartincovaverslaatKaterina Siniaková5-7 6-4 7-6
21 Sep - 15h50Anastasia PavlyuchenkovaverslaatAna Konjuh7-6 6-1
20 Sep - 14h10Paula Badosa GibertverslaatVarvara Gracheva6-2 6-2
20 Sep - 18h05Anett KontaveitverslaatSorana Cirstea6-4 6-4
20 Sep - 12h10Sara Sorribes TormoverslaatAnastasia Zakharova6-3 6-3
Belinda Bencic Bye
21 Sep - 21h10Jil Belen TeichmannverslaatAngelique Kerber6-2 6-3
22 Sep - 12h00Alison RiskeverslaatFiona Ferro6-4 1-6 6-4
20 Sep - 15h40Anastasia PotapovaverslaatCaroline Garcia6-2 7-6
Petra Kvitova Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

19 Sep - 11h00Anastasia ZakharovaverslaatAstra Sharma6-4 6-3
19 Sep - 11h00Anastasia PotapovaverslaatEkaterina Alexandrova7-5 3-1 ab.
19 Sep - 12h30Fiona FerroverslaatAnna Blinkova6-1 6-1
19 Sep - 12h30Ana KonjuhverslaatBernarda Pera7-6 6-3
19 Sep - 14h15Océane DodinverslaatVarvara Gracheva6-7 6-1 6-4
19 Sep - 14h35Magda LinetteverslaatKatarzyna Kawa6-1 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

18 Sep - 10h00Anastasia ZakharovaverslaatRebecca Peterson7-6 2-6 6-2
18 Sep - 10h00Astra SharmaverslaatAntonia Ruzic6-4 6-1
18 Sep - 11h30Anastasia PotapovaverslaatStefanie Vögele3-6 6-2 6-2
18 Sep - 11h30Ekaterina AlexandrovaverslaatJulia Lohoff-Wachaczyk6-0 6-4
18 Sep - 13h00Fiona FerroverslaatOksana Kalashnikova3-6 7-6 6-1
18 Sep - 13h00Ana KonjuhverslaatRadka Zelnickova6-4 6-1
18 Sep - 15h15Bernarda PeraverslaatKatarzyna Piter6-0 6-1
18 Sep - 15h45Anna BlinkovaverslaatRosalie Van der Hoek6-0 6-2
18 Sep - 16h45Magda LinetteverslaatRutuja Bhosale6-0 6-1
18 Sep - 17h05Katarzyna KawaverslaatMisaki Doi6-2 6-4
18 Sep - 18h25Varvara GrachevaverslaatAnna Danilina7-6 6-4
18 Sep - 18h30Océane DodinverslaatAnna-Lena Friedsam7-6 7-6

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden