De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Melbourne - Phillip Island Trophy - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Melbourne - Phillip Island Trophy - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Australië

Volledige uitslagen

Melbourne - Phillip Island Trophy 2021

AustraliëAustralië - 15 Februari 2021 - 21 Februari 2021 - Hardcourt


Finale

19 Feb - 05h10Darya KasatkinaverslaatMarie Bouzkova4-6 6-2 6-2


Halve Finale

18 Feb - 03h10Darya KasatkinaverslaatDanielle Rose Collins6-2 6-7 6-1
18 Feb - 05h50Marie BouzkovaverslaatBianca Vanessa Andreescu6-7 6-2 7-5


Kwartfinales

17 Feb - 01h10Danielle Rose CollinsverslaatRebecca Peterson6-1 6-2
17 Feb - 02h40Darya KasatkinaverslaatPetra Martic6-0 6-4
17 Feb - 04h10Marie BouzkovaverslaatJil Belen Teichmann6-3 4-6 6-2
17 Feb - 07h15Bianca Vanessa AndreescuverslaatIrina-Camelia Begu6-3 4-6 7-6


Achtste finales

16 Feb - 01h10Jil Belen TeichmannverslaatPatricia Maria Tig6-3 3-3 ab.
16 Feb - 01h10Petra MarticverslaatKimberly Birrell6-1 6-3
16 Feb - 01h10Rebecca PetersonverslaatOlivia Gadecki7-5 6-3
16 Feb - 03h00Marie BouzkovaverslaatGabriella Da Silva Fick6-1 6-1
16 Feb - 03h10Danielle Rose CollinsverslaatMisaki Doi6-4 6-2
16 Feb - 04h15Irina-Camelia BeguverslaatQiang Wang6-7 6-2 6-1
16 Feb - 04h40Darya KasatkinaverslaatAnastasia Pavlyuchenkova2-6 6-1 6-4
16 Feb - 06h45Bianca Vanessa AndreescuverslaatZarina Diyas6-1 0-0 ab.


1/16de finales

Olivia GadeckiverslaatSofia Kenin2-6 7-6 6-4
15 Feb - 01h10Rebecca PetersonverslaatGreet Minnen7-5 6-3
15 Feb - 01h00Misaki DoiverslaatSara Sorribes Tormow.o.
15 Feb - 06h05Danielle Rose CollinsverslaatVarvara Lepchenko6-7 6-1 6-3
15 Feb - 03h10Petra MarticverslaatRebecca Marino6-2 5-7 6-4
15 Feb - 01h10Kimberly BirrellverslaatAnkita Raina6-3 3-6 6-4
15 Feb - 04h25Darya KasatkinaverslaatVarvara Gracheva6-4 6-3
15 Feb - 03h50Anastasia PavlyuchenkovaverslaatAjla Tomljanovic5-7 6-4 6-2
15 Feb - 04h00Jil Belen TeichmannverslaatMonica Niculescu6-2 6-2
15 Feb - 02h00Patricia Maria TigverslaatFrancesca Jones6-1 6-4
15 Feb - 01h05Marie BouzkovaverslaatLin Zhu6-4 6-2
15 Feb - 05h40Gabriella Da Silva FickverslaatAliaksandra Sasnovich6-3 2-6 7-6
15 Feb - 05h10Qiang WangverslaatMaddison Inglis6-4 6-2
15 Feb - 02h40Irina-Camelia BeguverslaatAnna Blinkova6-3 6-2
15 Feb - 06h00Zarina DiyasverslaatAna Bogdan6-4 5-7 6-2
15 Feb - 08h40Bianca Vanessa AndreescuverslaatMadison Brengle7-6 4-6 6-3


Eerste ronde

Sofia Kenin Bye
13 Feb - 01h15Olivia GadeckiverslaatDestanee Aiava6-4 6-4
13 Feb - 07h50Greet MinnenverslaatTimea Babos6-2 6-2
14 Feb - 01h05Rebecca PetersonverslaatAnastasia Potapova6-4 4-6 6-3
13 Feb - 01h10Misaki DoiverslaatCaroline Garcia7-5 6-3
13 Feb - 04h45Sara Sorribes TormoverslaatLudmilla Samsonova6-7 6-1 7-6
14 Feb - 03h15Varvara LepchenkoverslaatNao Hibino6-3 3-0 ab.
Danielle Rose Collins Bye
Petra Martic Bye
14 Feb - 02h50Rebecca MarinoverslaatMona Barthel6-4 6-3
14 Feb - 04h00Ankita RainaverslaatElisabetta Cocciaretto5-7 6-1 6-2
14 Feb - 01h05Kimberly BirrellverslaatAlizé Cornet6-2 7-5
13 Feb - 03h05Varvara GrachevaverslaatSloane Stephens6-2 6-2
13 Feb - 07h25Darya KasatkinaverslaatKatie Boulter6-4 6-2
14 Feb - 03h20Ajla TomljanovicverslaatLizette Cabrera6-3 6-4
Anastasia Pavlyuchenkova Bye
Shuai Zhang Bye
14 Feb - 08h20Jil Belen TeichmannverslaatMihaela Buzarnescu6-7 6-3 6-3
14 Feb - 06h05Patricia Maria TigverslaatLesya Tsurenko2-6 6-2 6-3
14 Feb - 03h40Francesca JonesverslaatSaisai Zheng6-2 3-6 6-2
13 Feb - 06h20Marie BouzkovaverslaatDanka Kovinic6-3 0-5 ab.
14 Feb - 01h05Lin ZhuverslaatSara Errani6-2 6-3
13 Feb - 03h00Aliaksandra SasnovichverslaatLauren Davis6-3 6-2
Johanna Konta Bye
Qiang Wang Bye
14 Feb - 07h15Maddison InglisverslaatKamilla Rakhimova6-3 6-3
13 Feb - 04h15Anna BlinkovaverslaatAndrea Petkovic4-6 7-6 6-4
13 Feb - 08h30Irina-Camelia BeguverslaatNadia Podoroska6-3 6-3
13 Feb - 04h20Ana BogdanverslaatAnastasija Sevastova4-6 6-3 6-3
14 Feb - 01h05Zarina DiyasverslaatChristina McHale3-6 6-3 6-1
13 Feb - 08h10Madison BrengleverslaatYafan Wang6-3 6-4
Bianca Vanessa Andreescu Bye


Kwalificaties - Eerste ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

13 Feb - 01h10Mona BarthelverslaatLesya Tsurenko6-7 7-5 6-3
13 Feb - 01h10Kamilla RakhimovaverslaatOlga Danilovic7-6 6-4
13 Feb - 01h10Rebecca MarinoverslaatMayo Hibi6-4 6-3
13 Feb - 02h50Francesca JonesverslaatMonica Niculescu6-2 6-2
13 Feb - 03h25Lizette CabreraverslaatCharlotte Kempenaers-Pocz6-2 6-0
13 Feb - 03h30Mihaela BuzarnescuverslaatChloé Paquet6-2 6-4
13 Feb - 04h40Varvara LepchenkoverslaatValeria Savinykh6-0 6-4
13 Feb - 04h55Ankita RainaverslaatGabriella Da Silva Fick6-0 4-6 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden