De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Eastbourne - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Eastbourne - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Groot-Brittannië

Volledige uitslagen

Eastbourne 2021

Groot-BrittanniëGroot-Brittannië - 19 Juni 2021 - 27 Juni 2021 - Gras


Finale

26 Jun - 13h35Jelena OstapenkoverslaatAnett Kontaveit6-3 6-3


Halve Finale

25 Jun - 15h25Anett KontaveitverslaatCamila Giorgi5-4 ab.
25 Jun - 16h40Jelena OstapenkoverslaatElena Rybakina6-4 6-1


Kwartfinales

24 Jun - 12h00Anett KontaveitverslaatViktorija Golubic2-6 7-6 7-5
24 Jun - 13h30Camila GiorgiverslaatAryna Sabalenka7-6 0-6 6-4
24 Jun - 16h15Jelena OstapenkoverslaatDarya Kasatkina1-6 7-5 6-2
24 Jun - 19h05Elena RybakinaverslaatAnastasija Sevastova2-6 7-6 7-6


Achtste finales

23 Jun - 12h05Camila GiorgiverslaatShelby Rogers6-3 4-6 6-2
23 Jun - 12h05Jelena OstapenkoverslaatOns Jabeur5-7 6-4 6-3
23 Jun - 14h25Anastasija SevastovaverslaatCori Gauff4-6 7-5 6-2
23 Jun - 14h35Elena RybakinaverslaatElina Monfils-Svitolina6-4 7-6
23 Jun - 15h30Viktorija GolubicverslaatBelinda Bencic6-4 6-4
23 Jun - 16h30Anett KontaveitverslaatBianca Vanessa Andreescu6-3 6-3
23 Jun - 17h35Aryna SabalenkaverslaatAlison Riske6-1 6-4
23 Jun - 18h55Darya KasatkinaverslaatIga Swiatek4-6 6-0 6-1


1/16de finales

22 Jun - 13h40Elina Monfils-SvitolinaverslaatPaula Badosa Gibert4-6 6-1 7-6
22 Jun - 13h45Elena RybakinaverslaatHarriet Dart6-2 6-7 6-4
22 Jun - 14h40Bianca Vanessa AndreescuverslaatChristina McHale6-4 2-6 6-2
22 Jun - 14h40Anastasija SevastovaverslaatMarta Kostyuk6-1 6-7 6-4
22 Jun - 15h10Camila GiorgiverslaatKarolina Pliskova2-6 6-2 6-2
22 Jun - 16h20Jelena OstapenkoverslaatAnastasia Pavlyuchenkova6-1 6-3
22 Jun - 16h50Shelby RogersverslaatKiki Bertens6-1 7-5
22 Jun - 17h05Iga SwiatekverslaatHeather Watson6-3 6-7 7-5
22 Jun - 17h10Ons JabeurverslaatMarketa Vondrousova6-3 7-6
22 Jun - 18h20Darya KasatkinaverslaatVera Zvonareva7-5 2-2 ab.
22 Jun - 18h45Anett KontaveitverslaatSvetlana Kuznetsova6-4 3-6 6-3
22 Jun - 19h35Cori GauffverslaatElise Mertens0-6 7-6 7-5
22 Jun - 20h05Alison RiskeverslaatVeronika Kudermetova6-3 6-4
22 Jun - 20h30Viktorija GolubicverslaatSamantha Stosur6-2 6-3
22 Jun - 21h10Belinda BencicverslaatPetra Martic6-1 6-3
22 Jun - 21h15Aryna SabalenkaverslaatBernarda Pera6-3 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Marta KostyukverslaatShuai Zhang4-6 6-4 6-0
Viktorija GolubicverslaatMadison Brengle4-6 6-3 6-0
Camila GiorgiverslaatAjla Tomljanovic7-5 6-3
Bernarda PeraverslaatShelby Rogers7-5 0-6 6-0
20 Jun - 16h00Vera ZvonarevaverslaatKristina Mladenovic6-3 7-5
Christina McHaleverslaatAnastasija Sevastova3-6 6-3 7-5


Kwalificaties - Eerste ronde

Shuai ZhangverslaatPolona Hercog6-1 6-3
Marta KostyukverslaatSamantha Murray Sharan7-5 6-3
Madison BrengleverslaatYulia Putintseva7-5 7-5
Viktorija GolubicverslaatSarah Beth Grey6-3 6-0
Camila GiorgiverslaatMagda Linette6-7 6-4 6-4
Ajla TomljanovicverslaatLauren Davis6-1 7-6
Shelby RogersverslaatCaroline Garcia7-5 6-4
Bernarda PeraverslaatFrancesca Jones6-3 7-6
Vera ZvonarevaverslaatFiona Ferro6-2 6-4
Kristina MladenovicverslaatJodie Anna Burrage1-6 6-4 6-3
Anastasija SevastovaverslaatNao Hibino6-0 7-6
Christina McHaleverslaatLin Zhu6-1 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden