De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Montevideo - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Uruguay

Volledige uitslagen

Montevideo 2021

UruguayUruguay - Montevideo - 15 November 2021 - 21 November 2021 - Gravel


Finale

21 Nov - 21h05Diane ParryverslaatPanna Udvardy6-3 6-2


Halve Finale

20 Nov - 22h05Diane ParryverslaatEkaterine Gorgodze6-2 6-2
20 Nov - 23h40Panna UdvardyverslaatVictoria Jimenez Kasintseva5-7 6-1 6-2


Kwartfinales

Victoria Jimenez KasintsevaverslaatEmiliana Arango7-5 6-2
19 Nov - 21h05Panna UdvardyverslaatLaura Pigossi6-2 6-3
19 Nov - 19h10Ekaterine GorgodzeverslaatXiao-Di You6-1 6-3
19 Nov - 21h05Diane ParryverslaatAne Mintegi Del Olmo6-3 6-1


Achtste finales

17 Nov - 16h05Laura PigossiverslaatCarol Zhao6-1 6-4
17 Nov - 17h50Panna UdvardyverslaatCarolina Meligeni Rodrigues Alves6-3 6-4
17 Nov - 19h35Diane ParryverslaatVeronica Cepede Royg6-3 6-1
17 Nov - 21h05Ane Mintegi Del OlmoverslaatArianne Hartono6-0 6-2
18 Nov - 17h10Xiao-Di YouverslaatIrina Maria Bara6-2 6-4
18 Nov - 18h50Ekaterine GorgodzeverslaatMarina Bassols Ribera6-3 7-6
18 Nov - 21h35Victoria Jimenez KasintsevaverslaatMaría Lourdes Carlé7-6 5-7 7-5
19 Nov - 00h15Emiliana ArangoverslaatPaula Ormaechea6-4 6-1


1/16de finales

15 Nov - 17h10Carolina Meligeni Rodrigues AlvesverslaatVictoria Bosio6-4 6-0
15 Nov - 18h20Carol ZhaoverslaatValeriya Strakhova2-6 6-3 6-0
15 Nov - 18h40Irina Maria BaraverslaatKatharina Gerlach3-6 6-1 6-1
15 Nov - 20h55Paula OrmaecheaverslaatGabriela Lee-Talaba6-0 6-4
16 Nov - 16h05Laura PigossiverslaatBarbara Gatica6-1 3-6 7-5
16 Nov - 16h05Veronica Cepede RoygverslaatElina Avanesyan7-6 6-0
16 Nov - 17h30Diane ParryverslaatAnna Siskova6-2 6-2
16 Nov - 17h50Ekaterine GorgodzeverslaatMarina Bulbarella6-0 6-1
16 Nov - 18h45Arianne HartonoverslaatAnna Bondar6-4 4-6 6-4
16 Nov - 18h55Panna UdvardyverslaatOlivia Tjandramulia6-1 6-3
16 Nov - 19h00Xiao-Di YouverslaatMartina Capurro Taborda6-2 6-4
16 Nov - 20h10Ane Mintegi Del OlmoverslaatRiya Bhatia6-2 6-2
16 Nov - 21h00Emiliana ArangoverslaatDasha Ivanova6-4 6-3
16 Nov - 21h25María Lourdes CarléverslaatGuillermina Grant7-6 6-2
16 Nov - 21h45Marina Bassols RiberaverslaatAna Sofía Sánchez6-1 3-6 6-2
16 Nov - 23h55Victoria Jimenez KasintsevaverslaatBeatriz Haddad Maia6-3 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

15 Nov - 16h10Marina BulbarellaverslaatJasmin Jebawy6-3 7-5
15 Nov - 16h10Martina Capurro TabordaverslaatJuliana Rodriguez6-0 6-0
15 Nov - 16h10Dasha IvanovaverslaatRebeca Pereira6-1 6-3
15 Nov - 17h50Olivia TjandramuliaverslaatJulieta Lara Estable5-7 6-4 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden