De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Angers - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Angers 2021

FrankrijkFrankrijk - Angers - 6 December 2021 - 12 December 2021 - Indoor


Finale

12 Dec - 15h10Vitalia DiatchenkoverslaatShuai Zhang6-0 6-4


Halve Finale

11 Dec - 14h00Vitalia DiatchenkoverslaatNatalia Vikhlyantseva7-5 6-2
11 Dec - 16h00Shuai ZhangverslaatYue Yuan6-4 6-0


Kwartfinales

10 Dec - 14h45Yue YuanverslaatJana Fett7-5 3-6 6-0
10 Dec - 17h35Vitalia DiatchenkoverslaatMallaurie Noel6-1 7-5
10 Dec - 19h00Natalia VikhlyantsevaverslaatClara Burelw.o.
10 Dec - 19h40Shuai ZhangverslaatKristina Mladenovic6-3 6-2


Achtste finales

9 Dec - 14h50Vitalia DiatchenkoverslaatDaniela Vismane2-6 7-6 7-6
9 Dec - 21h30Mallaurie NoelverslaatPolona Hercog7-6 7-6
9 Dec - 19h25Clara BurelverslaatIsabella Shinikova6-4 2-6 6-3
9 Dec - 17h55Natalia VikhlyantsevaverslaatVera Zvonareva6-3 6-4
8 Dec - 20h40Jana FettverslaatJulia Grabher6-3 2-6 6-4
9 Dec - 11h45Yue YuanverslaatGreet Minnen6-3 6-3
8 Dec - 19h10Kristina MladenovicverslaatJessika Ponchet3-6 6-3 6-4
Shuai ZhangverslaatAnna Blinkova6-1 6-1


1/16de finales

7 Dec - 22h30Daniela VismaneverslaatMartina Di Giuseppe7-6 2-6 6-1
7 Dec - 15h05Vitalia DiatchenkoverslaatCristina Bucsa6-1 6-2
8 Dec - 14h20Mallaurie NoelverslaatAnkita Raina7-6 6-3
8 Dec - 17h35Polona HercogverslaatOcéane Dodin7-5 6-0
7 Dec - 21h10Clara BurelverslaatElsa Jacquemot2-6 6-3 6-1
Isabella ShinikovaverslaatMariam Bolkvadze7-6 6-3
8 Dec - 10h10Natalia VikhlyantsevaverslaatAna Bogdan6-2 6-2
8 Dec - 12h40Vera ZvonarevaverslaatStefanie Vögele6-4 6-4
6 Dec - 16h05Julia GrabherverslaatVarvara Gracheva6-4 6-3
7 Dec - 11h55Jana FettverslaatVictoria Jimenez Kasintseva6-4 6-2
7 Dec - 13h40Yue YuanverslaatLeonie Kung6-1 6-2
7 Dec - 16h35Greet MinnenverslaatChloé Paquet6-4 6-4
7 Dec - 18h40Kristina MladenovicverslaatNina Stojanovic2-6 6-4 5-3 ab.
6 Dec - 19h00Jessika PonchetverslaatTamara Korpatsch6-3 6-1
6 Dec - 17h30Anna BlinkovaverslaatAnastasia Zakharova6-2 6-3
6 Dec - 20h20Shuai ZhangverslaatYlena In-Albon6-3 6-3


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

6 Dec - 09h40Daniela VismaneverslaatVitalia Diatchenko6-2 7-6
6 Dec - 11h45Natalia VikhlyantsevaverslaatIryna Shymanovich7-5 6-1
6 Dec - 13h35Isabella ShinikovaverslaatMartina Di Giuseppe6-3 6-2
6 Dec - 15h05Yue YuanverslaatSelena Janicijevic6-2 6-0


Kwalificaties - Eerste ronde

5 Dec - 09h40Daniela VismaneverslaatUlrikke Eikeri6-3 7-6
5 Dec - 12h00Vitalia DiatchenkoverslaatChloé Noël6-0 6-3
5 Dec - 13h10Natalia VikhlyantsevaverslaatShu-Ying Hsieh6-3 7-5
5 Dec - 14h50Iryna ShymanovichverslaatLara Salden7-6 6-1
5 Dec - 16h40Selena JanicijevicverslaatIndy De Vroome2-6 7-6 3-2 ab.
5 Dec - 17h00Isabella ShinikovaverslaatAlice Robbe6-4 6-1
5 Dec - 20h10Martina Di GiuseppeverslaatAngelina Gabueva6-3 6-2
5 Dec - 21h30Yue YuanverslaatLeolia Jeanjean6-3 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden