De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Istanboel - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Istanboel - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Volledige uitslagen

Istanboel 2021

TurkijeTurkije - 17 April 2021 - 25 April 2021 - Gravel


Finale

25 Apr - 16h20Sorana CirsteaverslaatElise Mertens6-1 7-6


Halve Finale

24 Apr - 14h10Elise MertensverslaatVeronika Kudermetova6-1 6-4
24 Apr - 16h30Sorana CirsteaverslaatMarta Kostyuk6-4 6-4


Kwartfinales

23 Apr - 12h05Marta KostyukverslaatAna Konjuh7-5 4-6 6-3
23 Apr - 14h50Sorana CirsteaverslaatFiona Ferro6-4 0-0 ab.
23 Apr - 16h25Elise MertensverslaatKaterina Siniaková6-4 6-4
23 Apr - 18h25Veronika KudermetovaverslaatAna Bogdan2-6 6-3 6-3


Achtste finales

21 Apr - 12h05Marta KostyukverslaatDarya Kasatkina6-3 6-4
21 Apr - 13h55Ana KonjuhverslaatQiang Wang6-1 6-4
21 Apr - 16h05Sorana CirsteaverslaatAnastasia Potapova7-6 6-4
21 Apr - 17h45Katerina SiniakováverslaatKristina Mladenovic6-4 3-6 6-4
22 Apr - 12h40Elise MertensverslaatViktorija Golubic6-4 4-6 6-1
22 Apr - 15h25Veronika KudermetovaverslaatKaia Kanepi6-4 6-3
22 Apr - 17h00Fiona FerroverslaatVera Zvonareva6-3 6-3
22 Apr - 18h45Ana BogdanverslaatBarbora Krejcikova6-3 6-3


1/16de finales

19 Apr - 11h05Viktorija GolubicverslaatNuria Parrizas Diaz6-4 2-6 6-3
19 Apr - 11h05Katerina SiniakováverslaatCristina Bucsa7-6 3-6 6-3
19 Apr - 11h05Ana KonjuhverslaatSara Errani7-5 6-2
19 Apr - 13h40Qiang WangverslaatAnastasia Gasanova4-6 6-1 6-2
20 Apr - 10h00Kristina MladenovicverslaatBarbara Haas6-4 6-3
20 Apr - 10h10Marta KostyukverslaatKamilla Rakhimova6-4 6-3
20 Apr - 10h10Darya KasatkinaverslaatTereza Mrdeza6-1 6-0
20 Apr - 11h35Sorana CirsteaverslaatKateryna Kozlova6-4 7-6
20 Apr - 12h05Ana BogdanverslaatNao Hibino6-3 6-3
20 Apr - 12h45Elise MertensverslaatLara Arruabarrena-Vecino6-2 6-0
20 Apr - 13h00Anastasia PotapovaverslaatAnastasia Pavlyuchenkova7-6 6-7 6-4
20 Apr - 13h30Veronika KudermetovaverslaatBernarda Pera6-4 3-6 7-6
20 Apr - 13h50Vera ZvonarevaverslaatPolona Hercog6-3 6-3
20 Apr - 16h10Barbora KrejcikovaverslaatÇagla Büyükakçay6-7 6-2 6-0
20 Apr - 19h00Fiona FerroverslaatPetra Martic7-5 6-2
21 Apr - 10h05Kaia KanepiverslaatZarina Diyas6-4 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

18 Apr - 11h05Lara Arruabarrena-VecinoverslaatHarmony Tan6-3 6-3
18 Apr - 11h05Cristina BucsaverslaatJaqueline Adina Cristian6-1 6-3
18 Apr - 11h10Kamilla RakhimovaverslaatMariam Bolkvadze6-4 6-3
18 Apr - 12h35Nuria Parrizas DiazverslaatBarbara Haas2-6 6-1 6-0
18 Apr - 12h45Anastasia GasanovaverslaatNikola Bartunkova6-4 5-7 6-3
18 Apr - 13h00Tereza MrdezaverslaatIrene Burillo Escorihuela6-4 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

17 Apr - 10h05Lara Arruabarrena-VecinoverslaatBerfu Cengiz7-5 6-3
17 Apr - 10h10Cristina BucsaverslaatDalila Jakupovic6-1 6-2
17 Apr - 10h10Harmony TanverslaatDalma Galfi6-7 6-3 6-1
17 Apr - 12h30Kamilla RakhimovaverslaatTessah Andrianjafitrimo6-2 1-6 6-1
17 Apr - 13h45Jaqueline Adina CristianverslaatPemra Ozgen6-4 6-3
17 Apr - 14h45Tereza MrdezaverslaatOcéane Dodin7-6 3-6 6-0
17 Apr - 15h10Mariam BolkvadzeverslaatYuliya Hatouka6-4 6-4
17 Apr - 15h25Nikola BartunkovaverslaatLeonie Kung6-3 4-6 6-3
17 Apr - 17h15Barbara HaasverslaatZeynep Sonmez6-3 7-5
17 Apr - 17h35Irene Burillo EscorihuelaverslaatEn Shuo Liang6-1 6-4
17 Apr - 17h40Nuria Parrizas DiazverslaatIpek Oz6-3 6-4
17 Apr - 19h05Anastasia GasanovaverslaatIrina Fetecau6-2 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden