De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Istanboel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Istanboel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Volledige uitslagen

Istanboel 2019

TurkijeTurkije - 20 April 2019 - 28 April 2019 - Gravel


Finale

28 Apr - 16h05Petra MarticverslaatMarketa Vondrousova1-6 6-4 6-1


Halve Finale

27 Apr - 13h40Marketa VondrousovaverslaatBarbora Strýcová6-2 6-1
27 Apr - 16h05Petra MarticverslaatMargarita Gasparyan6-1 0-0 ab.


Kwartfinales

26 Apr - 11h40Barbora StrýcováverslaatElena Rybakina0-6 7-6 6-0
26 Apr - 13h50Marketa VondrousovaverslaatLara Arruabarrena-Vecino6-1 6-2
26 Apr - 16h10Petra MarticverslaatKristina Mladenovic7-6 4-6 7-6
26 Apr - 19h40Margarita GasparyanverslaatVeronika Kudermetova7-5 6-4


Achtste finales

24 Apr - 11h45Barbora StrýcováverslaatSorana Cirstea6-2 1-6 6-3
24 Apr - 12h05Margarita GasparyanverslaatMihaela Buzarnescu1-6 6-4 7-5
24 Apr - 14h20Lara Arruabarrena-VecinoverslaatRebecca Peterson6-3 6-2
24 Apr - 16h10Elena RybakinaverslaatPauline Parmentier6-0 6-4
25 Apr - 11h40Marketa VondrousovaverslaatSvetlana Kuznetsova6-4 6-3
25 Apr - 13h20Petra MarticverslaatAna Bogdan4-6 7-5 6-3
25 Apr - 16h10Kristina MladenovicverslaatKateryna Baindl-Kozlova6-1 6-2
25 Apr - 17h35Veronika KudermetovaverslaatTimea Babos6-0 7-6


1/16de finales

22 Apr - 14h20Rebecca PetersonverslaatPemra Ozgen6-1 2-6 6-0
22 Apr - 15h50Margarita GasparyanverslaatJohanna Larsson7-6 4-6 6-3
22 Apr - 16h20Petra MarticverslaatTamara Zidansek3-6 6-1 6-3
23 Apr - 10h10Elena RybakinaverslaatKaterina Siniaková3-6 6-2 6-4
23 Apr - 10h10Sorana CirsteaverslaatIrina Maria Bara2-6 6-0 6-0
23 Apr - 12h15Timea BabosverslaatIvana Jorovic6-4 6-4
23 Apr - 12h30Mihaela BuzarnescuverslaatJulia Glushko6-4 6-4
23 Apr - 14h15Barbora StrýcováverslaatViktoria Kuzmova5-7 7-5 6-4
23 Apr - 14h20Lara Arruabarrena-VecinoverslaatCarla Suárez Navarro6-4 7-5
23 Apr - 16h10Svetlana KuznetsovaverslaatÇagla Büyükakçay6-3 7-6
23 Apr - 16h25Veronika KudermetovaverslaatMaria Sakkari6-3 6-4
23 Apr - 18h25Pauline ParmentierverslaatEvgeniya Rodina6-1 6-1
24 Apr - 10h10Marketa VondrousovaverslaatAjla Tomljanovic6-3 6-3
24 Apr - 10h10Ana BogdanverslaatKirsten Flipkens6-1 1-0 ab.
24 Apr - 10h10Kristina MladenovicverslaatDayana Yastremska6-3 6-4
24 Apr - 11h15Kateryna Baindl-KozlovaverslaatAnastasia Potapova6-3 1-0 ab.


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

22 Apr - 10h05Veronika KudermetovaverslaatMartina Di Giuseppe6-4 6-1
22 Apr - 10h05Irina Maria BaraverslaatJulia Glushko2-6 6-4 6-2
22 Apr - 11h30Ana BogdanverslaatIpek Oz6-0 6-2
22 Apr - 12h40Kateryna Baindl-KozlovaverslaatAlexandra Dulgheru6-2 6-4
22 Apr - 13h05Elena RybakinaverslaatTimea Babos6-4 3-0 ab.
22 Apr - 14h15Ivana JorovicverslaatYana Sizikova6-1 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

21 Apr - 10h10Veronika KudermetovaverslaatGiuliana Olmos7-6 6-1
21 Apr - 10h10Martina Di GiuseppeverslaatViktoriya Tomova6-3 6-2
21 Apr - 10h10Kateryna Baindl-KozlovaverslaatBerfu Cengiz6-0 6-2
21 Apr - 11h30Alexandra DulgheruverslaatTereza Mrdeza3-6 6-2 6-3
21 Apr - 11h35Irina Maria BaraverslaatArina Rodionova6-1 6-1
21 Apr - 12h00Julia GlushkoverslaatZeynep Sonmez6-3 6-2
21 Apr - 13h00Ana BogdanverslaatAnna Bondar2-6 6-3 6-3
21 Apr - 13h45Ipek OzverslaatFanny Stollar6-3 6-1
21 Apr - 13h50Elena RybakinaverslaatValentyna Ivakhnenko6-1 1-0 ab.
21 Apr - 14h50Timea BabosverslaatBarbara Haas7-5 6-7 6-1
21 Apr - 15h05Ivana JorovicverslaatIpek Soylu6-1 3-6 6-2
21 Apr - 15h15Yana SizikovaverslaatDanka Kovinic6-3 1-2 ab.

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden