De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Bogotá - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Bogotá - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Colombia

Volledige uitslagen

Bogotá 2019

ColombiaColombia - Bogotá - 6 April 2019 - 14 April 2019 - Gravel


Finale

14 Apr - 18h05Amanda AnisimovaverslaatAstra Sharma4-6 6-4 6-1


Halve Finale

13 Apr - 18h05Amanda AnisimovaverslaatBeatriz Haddad Maia4-6 7-6 6-2
13 Apr - 21h00Astra SharmaverslaatLara Arruabarrena-Vecino7-5 6-1


Kwartfinales

12 Apr - 18h05Lara Arruabarrena-VecinoverslaatTamara Zidansek6-4 6-2
12 Apr - 19h40Beatriz Haddad MaiaverslaatSara Sorribes Tormo6-7 6-2 6-3
12 Apr - 22h40Astra SharmaverslaatSara Errani6-1 7-5
13 Apr - 00h15Amanda AnisimovaverslaatMaria Camila Osorio Serrano6-2 1-6 6-3


Achtste finales

10 Apr - 18h05Beatriz Haddad MaiaverslaatAnna Karolína Schmiedlová7-6 7-6
11 Apr - 00h25Sara Sorribes TormoverslaatAna Bogdan6-4 4-6 6-4
11 Apr - 03h20Maria Camila Osorio SerranoverslaatKristie Ahn6-4 6-7 6-3
11 Apr - 06h00Amanda AnisimovaverslaatVarvara Lepchenko6-4 6-4
11 Apr - 18h05Tamara ZidansekverslaatSachia Vickery6-2 6-0
11 Apr - 19h25Lara Arruabarrena-VecinoverslaatJasmine Paolini7-6 6-1
11 Apr - 21h00Astra SharmaverslaatMagda Linette6-4 6-3
12 Apr - 02h10Sara ErraniverslaatBibiane Schoofs6-2 6-1


1/16de finales

8 Apr - 18h10Anna Karolína SchmiedlováverslaatYsaline Bonaventure6-2 6-4
8 Apr - 19h40Jasmine PaoliniverslaatFrancesca Di Lorenzo6-2 3-6 6-4
8 Apr - 20h05Maria Camila Osorio SerranoverslaatConny Perrin6-4 6-4
8 Apr - 21h45Beatriz Haddad MaiaverslaatLaura Siegemund6-2 7-5
8 Apr - 22h00Varvara LepchenkoverslaatElitsa Kostova6-3 6-1
9 Apr - 02h05Amanda AnisimovaverslaatSabine Lisicki4-6 6-3 6-2
9 Apr - 17h35Ana BogdanverslaatChloé Paquet6-2 6-7 6-2
9 Apr - 17h35Sara ErraniverslaatIrina Maria Bara4-6 6-2 6-3
9 Apr - 18h10Sara Sorribes TormoverslaatChristina McHale6-4 6-4
9 Apr - 19h50Bibiane SchoofsverslaatEmiliana Arango6-2 6-4
9 Apr - 20h00Magda LinetteverslaatAliona Bolsova Zadoinov2-6 7-6 6-0
9 Apr - 21h45Lara Arruabarrena-VecinoverslaatTimea Babos6-7 6-4 6-1
10 Apr - 02h10Kristie AhnverslaatJelena Ostapenko2-6 7-6 7-5
10 Apr - 17h35Sachia VickeryverslaatHiroko Kuwata6-4 6-2
10 Apr - 17h35Tamara ZidansekverslaatIrina Khromacheva4-6 6-1 6-4
10 Apr - 20h15Astra SharmaverslaatShelby Rogers6-3 6-7 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

7 Apr - 17h35Beatriz Haddad MaiaverslaatFrancesca Di Lorenzo4-6 7-5 6-1
7 Apr - 17h35Bibiane SchoofsverslaatKristie Ahn7-5 6-3
7 Apr - 18h40Aliona Bolsova ZadoinovverslaatMaría Fernanda Herazo Gonzalez1-6 6-2 6-0
7 Apr - 19h30Chloé PaquetverslaatHiroko Kuwata3-6 6-1 7-5
7 Apr - 20h25Jasmine PaoliniverslaatSara Errani6-2 3-6 6-3
7 Apr - 20h30Irina Maria BaraverslaatElitsa Kostova3-6 6-2 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

6 Apr - 17h40Aliona Bolsova ZadoinovverslaatYana Sizikova7-5 6-0
6 Apr - 17h40Kristie AhnverslaatNatalija Kostic7-5 2-6 6-0
6 Apr - 17h40María Fernanda Herazo GonzalezverslaatAnna Zaja6-1 2-6 6-3
6 Apr - 17h50Bibiane SchoofsverslaatAlexa Guarachi6-1 6-0
6 Apr - 19h05Chloé PaquetverslaatSofya Zhuk6-4 2-6 6-3
6 Apr - 19h20Beatriz Haddad MaiaverslaatRenata Zarazua4-6 6-2 6-3
6 Apr - 19h50Hiroko KuwataverslaatMartina Trevisan6-1 4-6 7-5
6 Apr - 20h00Francesca Di LorenzoverslaatAntonia Samudio6-1 6-0
6 Apr - 21h30Sara ErraniverslaatDanielle Lao6-4 3-6 6-3
6 Apr - 21h30Elitsa KostovaverslaatZoe Hives6-7 7-5 6-0
6 Apr - 21h50Irina Maria BaraverslaatJessica Plazas6-2 6-0
6 Apr - 22h25Jasmine PaoliniverslaatJane Wasserson6-0 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden