De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Tianjin - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Tianjin 2019

ChinaChina - 5 Oktober 2019 - 13 Oktober 2019 - Hardcourt


Finale

13 Okt - 12h30Rebecca PetersonverslaatHeather Watson6-4 6-4


Halve Finale

12 Okt - 05h10Rebecca PetersonverslaatOns Jabeur0-6 6-4 7-5
12 Okt - 07h35Heather WatsonverslaatVeronika Kudermetova6-1 6-4


Kwartfinales

11 Okt - 04h40Rebecca PetersonverslaatYafan Wang6-7 6-4 6-2
11 Okt - 07h40Ons JabeurverslaatYulia Putintseva7-6 7-6
11 Okt - 09h50Heather WatsonverslaatMagda Linette7-5 6-7 7-6
11 Okt - 13h10Veronika KudermetovaverslaatDayana Yastremska6-4 6-0


Achtste finales

9 Okt - 05h10Ons JabeurverslaatXiyu Wang6-4 6-2
9 Okt - 05h10Rebecca PetersonverslaatXin-yu Wang7-5 3-2 ab.
9 Okt - 06h45Yulia PutintsevaverslaatSamantha Stosur6-1 6-2
9 Okt - 08h00Yafan WangverslaatCaroline Garcia6-4 6-2
10 Okt - 05h10Dayana YastremskaverslaatShuai Peng6-2 6-4
10 Okt - 06h40Veronika KudermetovaverslaatSaisai Zheng5-0 ab.
10 Okt - 07h30Magda LinetteverslaatKurumi Naraw.o.
10 Okt - 08h25Heather WatsonverslaatQiang Wang6-3 6-0


1/16de finales

7 Okt - 05h10Samantha StosurverslaatZhaoxuan Yang7-5 2-6 6-2
7 Okt - 07h35Caroline GarciaverslaatAnastasia Potapova2-6 6-2 6-2
7 Okt - 08h20Yulia PutintsevaverslaatAstra Sharma6-1 1-6 7-5
7 Okt - 09h45Heather WatsonverslaatKateryna Bondarenko6-4 7-6
7 Okt - 09h45Rebecca PetersonverslaatVenus Williams6-3 4-6 6-3
7 Okt - 12h05Yafan WangverslaatLauren Davis6-0 6-4
8 Okt - 05h10Magda LinetteverslaatChristina McHale6-3 6-1
8 Okt - 05h10Kurumi NaraverslaatHarriet Dart3-6 6-1 6-3
8 Okt - 05h10Xin-yu WangverslaatShuyue Ma6-3 6-1
8 Okt - 06h40Xiyu WangverslaatKristie Ahn6-2 7-6
8 Okt - 06h40Shuai PengverslaatXiao-Di You6-2 7-6
8 Okt - 07h40Ons JabeurverslaatJennifer Brady6-4 6-2
8 Okt - 08h35Dayana YastremskaverslaatLin Zhu6-2 6-3
8 Okt - 08h40Saisai ZhengverslaatYingying Duan7-6 6-2
8 Okt - 09h05Veronika KudermetovaverslaatAjla Tomljanovic6-4 6-2
8 Okt - 10h25Qiang WangverslaatArina Rodionova6-3 6-4


Kwalificaties - Derde ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

7 Okt - 05h10Kurumi NaraverslaatShuyue Ma7-6 6-3
7 Okt - 05h10Xiao-Di YouverslaatFang Ying Xun6-2 7-6
7 Okt - 06h55Arina RodionovaverslaatYuxuan Zhang6-7 6-1 6-4
7 Okt - 07h00Xiyu WangverslaatXin-yu Wang6-3 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

6 Okt - 05h10Xiao-Di YouverslaatYanina Wickmayer7-6 6-4
6 Okt - 05h10Kurumi NaraverslaatNicole Melichar-Martinez6-4 6-4
6 Okt - 05h10Shuyue MaverslaatQinwen Zheng1-6 6-2 7-5
6 Okt - 07h00Fang Ying XunverslaatNatalija Kostic7-5 6-4
6 Okt - 07h15Xin-yu WangverslaatXinyu Gao6-3 6-4
6 Okt - 07h50Xiyu WangverslaatYidi Yang6-2 6-0
6 Okt - 08h40Arina RodionovaverslaatNao Hibino3-6 6-3 7-5
6 Okt - 09h25Yuxuan ZhangverslaatEn Shuo Liang6-2 4-2 ab.


Kwalificaties - Eerste ronde

5 Okt - 04h15Qinwen ZhengverslaatQianhui Tang6-4 6-3
5 Okt - 04h15Nicole Melichar-MartinezverslaatJovana Jaksic6-1 3-6 6-3
5 Okt - 04h15Kurumi NaraverslaatMeiling Wang6-0 6-2
5 Okt - 04h15Shuyue MaverslaatDarija Jurak6-3 6-0
5 Okt - 05h30Xiyu WangverslaatZiyue Sun7-6 7-5
5 Okt - 05h30Yanina WickmayerverslaatSofia Shapatava6-1 6-1
5 Okt - 06h10Yidi YangverslaatEmily Webley-Smith6-4 4-6 6-3
5 Okt - 06h10Xiao-Di YouverslaatShilin Xu6-0 6-1
5 Okt - 06h40Natalija KosticverslaatYue Yuan6-3 3-6 6-3
5 Okt - 07h10Fang Ying XunverslaatXinyu Jiang7-6 6-1
5 Okt - 07h15Xin-yu WangverslaatGabriela Dabrowski6-2 6-4
5 Okt - 08h25En Shuo LiangverslaatAyano Shimizu3-6 6-2 6-2
5 Okt - 08h30Arina RodionovaverslaatHaruka Kaji3-6 6-1 6-2
5 Okt - 08h45Yuxuan ZhangverslaatHanyu Guo6-2 7-5
5 Okt - 08h45Xinyu GaoverslaatZhuoxuan Bai6-3 6-1
5 Okt - 10h15Nao HibinoverslaatFangzhou Liu6-2 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden