De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Praag - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Praag - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Volledige uitslagen

Praag 2019

TsjechiëTsjechië - 27 April 2019 - 5 Mei 2019 - Hardcourt


Finale

4 Mei - 11h10Jil Belen TeichmannverslaatKarolina Muchova7-6 3-6 6-4


Halve Finale

3 Mei - 11h10Karolina MuchovaverslaatBernarda Pera6-2 7-5
3 Mei - 12h55Jil Belen TeichmannverslaatBarbora Strýcová6-3 6-0


Kwartfinales

2 Mei - 11h10Bernarda PeraverslaatQiang Wang6-0 6-7 6-3
2 Mei - 13h30Karolina MuchovaverslaatNatalia Vikhlyantseva6-3 6-4
2 Mei - 15h15Barbora StrýcováverslaatKaterina Siniaková6-1 6-2
2 Mei - 16h40Jil Belen TeichmannverslaatTamara Korpatsch6-2 6-1


Achtste finales

1 Mei - 11h10Qiang WangverslaatMandy Minella6-1 4-6 6-4
1 Mei - 11h10Bernarda PeraverslaatAntonia Lottner6-2 6-4
1 Mei - 11h10Tamara KorpatschverslaatAnna Karolína Schmiedlová4-6 6-3 6-0
1 Mei - 13h45Jil Belen TeichmannverslaatSvetlana Kuznetsova2-6 6-3 6-2
1 Mei - 14h40Karolina MuchovaverslaatJennifer Brady6-4 3-6 7-6
1 Mei - 15h40Natalia VikhlyantsevaverslaatAnastasia Potapova6-4 2-6 7-5
1 Mei - 17h25Katerina SiniakováverslaatJana Cepelova6-1 6-3
1 Mei - 18h45Barbora StrýcováverslaatJessica Pegula7-5 6-2


1/16de finales

30 Apr - 10h05Anna Karolína SchmiedlováverslaatViktoria Kuzmova6-3 6-3
30 Apr - 11h50Katerina SiniakováverslaatDalila Jakupovic6-0 6-2
30 Apr - 11h55Qiang WangverslaatMargarita Gasparyan6-3 3-6 6-2
30 Apr - 12h15Jana CepelovaverslaatStefanie Vögele6-1 6-2
30 Apr - 12h35Jessica PegulaverslaatAndrea Petkovic6-4 6-7 6-3
30 Apr - 13h10Barbora StrýcováverslaatMona Barthel6-4 6-2
30 Apr - 13h15Mandy MinellaverslaatJasmine Paolini6-3 6-1
30 Apr - 13h30Jennifer BradyverslaatDanielle Rose Collins5-7 6-3 6-0
30 Apr - 14h30Anastasia PotapovaverslaatAnastasija Sevastova2-6 6-3 6-2
30 Apr - 14h40Tamara KorpatschverslaatAleksandra Krunic6-3 6-2
30 Apr - 15h00Bernarda PeraverslaatBarbara Haas6-4 6-2
30 Apr - 15h00Karolina MuchovaverslaatIga Swiatek4-6 6-1 6-4
30 Apr - 16h00Antonia LottnerverslaatMarie Bouzkova6-1 6-4
30 Apr - 16h15Jil Belen TeichmannverslaatEkaterina Alexandrova6-3 6-4
30 Apr - 16h35Svetlana KuznetsovaverslaatMihaela Buzarnescu6-4 6-2
30 Apr - 17h50Natalia VikhlyantsevaverslaatKristyna Pliskova6-3 6-4


Kwalificaties - Derde ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

30 Apr - 10h05Antonia LottnerverslaatJasmine Paolini6-4 6-4
30 Apr - 10h05Iga SwiatekverslaatTamara Korpatsch6-3 3-6 6-3
30 Apr - 10h05Jil Belen TeichmannverslaatDenisa Allertova6-4 6-2
30 Apr - 10h10Barbara HaasverslaatMarie Bouzkova7-6 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

28 Apr - 11h05Jil Belen TeichmannverslaatBeatriz Haddad Maia6-2 6-2
28 Apr - 11h10Antonia LottnerverslaatAnna Kalinskaya7-6 6-4
28 Apr - 11h10Denisa AllertovaverslaatVarvara Flink6-4 7-5
28 Apr - 12h50Tamara KorpatschverslaatGiulia Gatto-Monticone6-1 6-0
28 Apr - 12h55Jasmine PaoliniverslaatTereza Smitkova6-1 6-7 6-3
28 Apr - 13h00Barbara HaasverslaatAliona Bolsova Zadoinov6-1 5-7 6-2
28 Apr - 14h00Iga SwiatekverslaatEkaterine Gorgodze6-3 6-3
28 Apr - 15h10Marie BouzkovaverslaatRaluca Georgiana Serban6-1 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

27 Apr - 10h05Jasmine PaoliniverslaatJohana Markova6-3 6-1
27 Apr - 10h05Denisa AllertovaverslaatPaula Ormaechea6-3 6-2
27 Apr - 10h10Anna KalinskayaverslaatChristina McHale6-2 6-2
27 Apr - 10h15Varvara FlinkverslaatMartina Di Giuseppe6-4 6-4
27 Apr - 11h15Antonia LottnerverslaatYana Sizikova6-2 6-1
27 Apr - 11h25Tereza SmitkovaverslaatAnastasia Zarycka7-6 4-6 6-2
27 Apr - 11h30Beatriz Haddad MaiaverslaatBarbora Stefkova6-4 6-2
27 Apr - 11h50Jil Belen TeichmannverslaatViktoriya Tomova6-2 7-6
27 Apr - 12h35Tamara KorpatschverslaatPriscilla Hon6-4 6-2
27 Apr - 13h00Raluca Georgiana SerbanverslaatTereza Martincova3-6 7-6 6-1
27 Apr - 13h40Giulia Gatto-MonticoneverslaatGiuliana Olmos6-0 6-2
27 Apr - 14h05Marie BouzkovaverslaatTereza Mihalikova6-3 6-2
27 Apr - 14h10Aliona Bolsova ZadoinovverslaatDiana Sumova6-4 6-2
27 Apr - 14h55Barbara HaasverslaatRebecca Sramkova7-5 6-4
27 Apr - 15h30Iga SwiatekverslaatAnastassia Grymalska6-2 6-0
27 Apr - 15h30Ekaterine GorgodzeverslaatKatarina Kuzmova6-1 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden