De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Slowakije - 2 Juni 1998
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Straatsburg van 20 Mei tot 28 Mei 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Sophie Chang | 6-3 7-5 | |
Nanchang van 14 Oktober tot 22 Oktober 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Fang Ying Xun | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Ye-Xin Ma | 5-7 6-2 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Charleston van 2 April tot 10 April 2022 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Francesca Di Lorenzo | 6-2 6-0 | |
Granby van 21 Augustus tot 27 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kayla Cross | 6-4 6-2 | |
Tampico van 24 Oktober tot 30 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Andrea Gamiz | 6-7 7-5 0-0 ab. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Praag van 27 April tot 5 Mei 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Marie Bouzkova | 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Australian Open Junior Dames)
Samenvatting : 5 Overwinningen / 2 Nederlagen
Australian Open Dames van 14 Januari tot 31 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Stefanie Vögele | 7-6 6-3 | |
Australian Open Junior Dames van 23 Januari tot 30 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Ioana Minca | 7-5 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Cristina Bucsa | 7-6 6-4 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Lara Salden | 6-3 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Anastasia Potapova | 6-1 6-3 | |
Halve Finale | verslaat | Rebeka Masarova | 6-3 6-3 | |
Finale | verslagen door | Vera Lapko | 6-3 6-4 |
Overwinning : 1 (Australian Open Junior Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 3 Nederlagen
Australian Open Junior Dames van 19 Januari tot 1 Februari 2015 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Nicole Kraemer | 6-3 6-7 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Jil Belen Teichmann | 5-7 7-6 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Sara Tomic | 7-5 2-6 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Charlotte Robillard-Millette | 6-2 6-2 | |
Halve Finale | verslaat | Greet Minnen | 6-4 7-5 | |
Finale | verslaat | Katie Swan | 6-1 6-4 | |
Roland Garros Junior Dames van 31 Mei tot 7 Juni 2015 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Fiona Ferro | 6-3 6-1 | |
Wimbledon Junior Dames van 29 Juni tot 12 Juli 2015 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Aleksandra Pospelova | 1-6 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Ingrid Neel | 6-7 6-2 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Vera Lapko | 6-2 7-5 | |
US Open Junior Dames van 31 Augustus tot 13 September 2015 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Kayla Day | 7-5 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Michaela Gordon | 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Francesca Di Lorenzo | 7-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
Australian Open Junior Dames van 13 Januari tot 26 Januari 2014 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Petra Hule | 7-6 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Rosie Cheng | 6-4 3-6 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Olivia Hauger | 6-4 6-1 | |
Roland Garros Junior Dames van 1 Juni tot 7 Juni 2014 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Sofia Kenin | 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Isabelle Wallace | 0-6 6-3 6-4 | |
US Open Junior Dames van 25 Augustus tot 7 September 2014 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Paula Badosa Gibert | 6-4 3-6 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Raveena Kingsley | 6-4 7-5 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 17 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | T. Mihalikova - Y. Xu | verslagen door | B. Haddad Maia - T. Townsend | 7-5 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 18 Januari tot 30 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | T. Mihalikova - A. Sasnovich | verslaat | X. Han - L. Marozava | 6-4 1-6 6-3 |
1/16de finales | T. Mihalikova - A. Sasnovich | verslaat | A. Muhammad - T. Townsend | 6-2 6-7 7-5 |
Achtste finales | T. Mihalikova - A. Sasnovich | verslagen door | D. Krawczyk - D. Schuurs | 6-3 6-1 |
Roland Garros Dubbel Dames van 2 Juni tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | K. Kanepi - T. Mihalikova | verslagen door | V. Azarenka - B. Haddad Maia | 6-0 6-1 |
Wimbledon Dubbel Dames van 5 Juli tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
Eerste ronde | V. Kuzmová Hruncáková - T. Mihalikova | verslaat | M. Niculescu - N. Podoroska | 1-6 7-6 6-1 |
1/16de finales | V. Kuzmová Hruncáková - T. Mihalikova | verslaat | H. Dart - H. Watson | 1-6 6-2 6-4 |
Achtste finales | V. Kuzmová Hruncáková - T. Mihalikova | verslagen door | N. Bains - M. Lumsden | 6-3 6-7 6-3 |
US Open Dubbel Dames van 30 Augustus tot 10 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | T. Mihalikova - Y. Xu | verslagen door | B. Strýcová - M. Vondrousova | 6-4 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 4 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames van 25 Mei tot 4 Juni 2022 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | K. Kawa - T. Mihalikova | verslagen door | M. Zanevska - K. Zimmermann | 6-1 3-6 6-1 |
Wimbledon Dubbel Dames van 29 Juni tot 10 Juli 2022 (Gras) | ||||
Eerste ronde | M. Bouzkova - T. Mihalikova | verslaat | O. Kalashnikova - K. Piter | 3-6 7-6 6-4 |
1/16de finales | M. Bouzkova - T. Mihalikova | verslagen door | D. Collins - D. Krawczyk | 6-1 6-3 |
US Open Dubbel Dames van 31 Augustus tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | T. Mihalikova - A. Sasnovich | verslaat | I. Bara - E. Gorgodze | 6-4 6-1 |
1/16de finales | T. Mihalikova - A. Sasnovich | verslagen door | M. Kostyuk - S. Zhang | 6-1 6-2 |
Fed Cup - Groep B van 8 November tot 10 November 2022 (Hardcourt) | ||||
Fed Cup - Groep B | V. Kuzmová Hruncáková - T. Mihalikova | verslaat | E. Perez - S. Hunter-Sanders | 2-6 6-3 10-6 |
Fed Cup - Groep B | V. Kuzmová Hruncáková - T. Mihalikova | verslagen door | K. Flipkens - E. Mertens | 6-0 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Fed Cup - Groep C van 1 November tot 3 November 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Fed Cup - Groep C | V. Kuzmová Hruncáková - T. Mihalikova | verslagen door | S. Sorribes Tormo - C. Suárez Navarro | 4-6 6-2 10-7 |
Fed Cup - Groep C | V. Kuzmová Hruncáková - T. Mihalikova | verslaat | C. Dolehide - C. Vandeweghe | 6-2 6-7 12-10 |
Overwinning : 1 (Australian Open Dubbel Dames Junioren)
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 0 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames Junioren van 24 Januari tot 30 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | A. Kalinskaya - T. Mihalikova | verslaat | Z. Ni Ma - M. Yadav | 6-3 6-0 |
Achtste finales | A. Kalinskaya - T. Mihalikova | verslaat | B. Lin - K. Staines | 6-2 7-6 |
Kwartfinales | A. Kalinskaya - T. Mihalikova | verslaat | M. Antonitsch - P. Udvardy | 6-2 7-5 |
Halve Finale | A. Kalinskaya - T. Mihalikova | verslaat | J. Fourlis - M. Inglis | 6-1 6-4 |
Finale | A. Kalinskaya - T. Mihalikova | verslaat | D. Yastremska - A. Zarytska | 6-1 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Wimbledon Dubbel Dames Junioren)
Samenvatting : 8 Overwinningen / 4 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (US Open Dubbel Dames Junioren)
Samenvatting : 5 Overwinningen / 2 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 1 Juni tot 8 Juni 2014 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | T. Mihalikova - R. Sramkova | verslaat | A. Kalinskaya - E. Levashova | 6-1 3-6 11-9 |
Achtste finales | T. Mihalikova - R. Sramkova | verslagen door | N. Bains - T. Black | 7-6 2-6 10-7 |
US Open Dubbel Dames Junioren van 25 Augustus tot 7 September 2014 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | V. Lapko - T. Mihalikova | verslaat | N. Bains - T. Black | 6-4 6-2 |
Achtste finales | V. Lapko - T. Mihalikova | verslaat | C. Dolehide - I. Neel | 6-3 6-4 |
Kwartfinales | V. Lapko - T. Mihalikova | verslaat | F. Christie - K. Swan | 6-4 3-6 10-4 |
Halve Finale | V. Lapko - T. Mihalikova | verslaat | M. Lumsden - F. Stollar | 6-3 6-3 |
Finale | V. Lapko - T. Mihalikova | verslagen door | I. Soylu - J. Teichmann | 5-7 6-2 10-7 |