De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Zhengzhou - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Zhengzhou - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Zhengzhou 2019

ChinaChina - 7 September 2019 - 15 September 2019 - Hardcourt


Kwalificaties - Eerste ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Lesley Pattinama KerkhoveverslaatShuko Aoyama6-3 7-5
Carol ZhaoverslaatJia-Qi Kang7-5 7-5
Magdalena FrechverslaatMei Xu Wu2-6 6-3 6-4
Lizette CabreraverslaatRenata Voracova6-4 6-3
Asia MuhammadverslaatYanina Wickmayer3-6 6-1 6-1
Jovana JaksicverslaatLaura Pigossi6-3 6-2
Ulrikke EikeriverslaatNaiktha Bains6-3 6-3
Jia-Jing LuverslaatCornelia Lister6-4 6-0
Xiao-Di YouverslaatEllen Perez7-6 6-2
Zuzana ZlochovaverslaatSabina Sharipova4-6 6-2 7-6
Samantha Murray SharanverslaatDarija Jurak6-0 6-2
Natalija KosticverslaatMomoko Kobori6-2 6-4
Zhuoxuan BaiverslaatXinyun Han0-6 6-3 6-1
Alexandra Ignatik-CadantuverslaatAngelina Gabueva5-7 6-3 6-2
Meiling WangverslaatHiroko Kuwata7-5 6-3
En Shuo LiangverslaatYuxuan Zhang6-2 7-6


Finale

15 Sep - 14h00Karolina PliskovaverslaatPetra Martic6-3 6-2


Halve Finale

14 Sep - 08h10Karolina PliskovaverslaatAjla Tomljanovic6-3 6-2
14 Sep - 10h35Petra MarticverslaatKristina Mladenovic6-0 6-3


Kwartfinales

13 Sep - 08h30Karolina PliskovaverslaatSofia Kenin6-4 4-6 6-1
13 Sep - 10h40Ajla TomljanovicverslaatSaisai Zheng6-1 6-7 6-4
13 Sep - 13h30Petra MarticverslaatAryna Sabalenka7-5 5-7 6-4
13 Sep - 16h20Kristina MladenovicverslaatElina Monfils-Svitolina6-4 4-6 6-3


Achtste finales

11 Sep - 08h10Petra MarticverslaatFiona Ferro3-6 6-1 6-2
11 Sep - 12h05Sofia KeninverslaatAlizé Cornet6-4 6-2
11 Sep - 13h45Kristina MladenovicverslaatCaroline Garcia7-5 6-2
13 Sep - 05h10Ajla TomljanovicverslaatKiki Bertens6-4 7-6
13 Sep - 05h10Karolina PliskovaverslaatPolona Hercog6-3 7-5
13 Sep - 06h10Saisai ZhengverslaatAlison Riske7-5 6-3
13 Sep - 07h20Aryna SabalenkaverslaatJelena Ostapenko6-1 6-2
13 Sep - 08h30Elina Monfils-SvitolinaverslaatYulia Putintseva3-6 6-1 7-6


1/16de finales

Karolina Pliskova Bye
10 Sep - 08h20Polona HercogverslaatMeiling Wang6-3 6-4
10 Sep - 06h10Alizé CornetverslaatJia-Jing Lu7-6 6-1
9 Sep - 06h40Sofia KeninverslaatChloé Paquet6-2 7-5
Kiki Bertens Bye
10 Sep - 10h15Ajla TomljanovicverslaatLesley Pattinama Kerkhove6-2 6-0
10 Sep - 09h15Saisai ZhengverslaatBibiane Schoofs7-6 6-1
10 Sep - 13h10Alison RiskeverslaatAngelique Kerber5-7 6-4 7-6
9 Sep - 05h10Petra MarticverslaatJasmine Paolini7-5 6-1
10 Sep - 07h40Fiona FerroverslaatZhaoxuan Yang6-2 6-3
10 Sep - 12h40Jelena OstapenkoverslaatXiao-Di You6-3 0-6 6-2
Aryna Sabalenka Bye
9 Sep - 08h20Caroline GarciaverslaatTereza Martincova6-4 4-6 7-5
10 Sep - 06h10Kristina MladenovicverslaatYingying Duan6-2 6-3
9 Sep - 08h35Yulia PutintsevaverslaatTamara Zidansek6-1 5-7 6-1
Elina Monfils-Svitolina Bye


Kwalificaties - Derde ronde

9 Sep - 05h05Xiao-Di YouverslaatSamantha Murray Sharan5-7 6-0 6-3
9 Sep - 05h10Jia-Jing LuverslaatAsia Muhammad6-4 6-1
9 Sep - 07h05Lesley Pattinama KerkhoveverslaatMagdalena Frech7-5 6-0
9 Sep - 07h20Meiling WangverslaatZhuoxuan Bai6-2 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

8 Sep - 05h10Asia MuhammadverslaatJovana Jaksic4-6 6-3 7-5
8 Sep - 05h10Magdalena FrechverslaatLizette Cabrera6-3 6-3
8 Sep - 05h10Samantha Murray SharanverslaatNatalija Kostic6-3 6-3
8 Sep - 06h30Xiao-Di YouverslaatZuzana Zlochova6-3 7-6
8 Sep - 06h35Jia-Jing LuverslaatUlrikke Eikeri6-4 6-0
8 Sep - 07h55Lesley Pattinama KerkhoveverslaatCarol Zhao6-1 6-4
8 Sep - 08h15Zhuoxuan BaiverslaatAlexandra Ignatik-Cadantu2-6 6-2 6-2
8 Sep - 08h25Meiling WangverslaatEn Shuo Liang7-5 7-6

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden