De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Guadalajara - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Guadalajara - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Mexico

Volledige uitslagen

Guadalajara

Guadalajara 2019

MexicoMexico - Guadalajara - 11 Maart 2019 - 17 Maart 2019 - Hardcourt


Finale

17 Maa - 04h20Veronika KudermetovaverslaatMarie Bouzkova6-2 6-0

Halve Finale

16 Maa - 03h15Veronika KudermetovaverslaatTatjana Maria6-2 6-2
16 Maa - 04h40Marie BouzkovaverslaatFiona Ferro6-3 6-7 6-0

Kwartfinales

15 Maa - 02h40Veronika KudermetovaverslaatKristyna Pliskova3-6 7-6 6-2
15 Maa - 00h10Tatjana MariaverslaatOlga Danilovic3-6 7-6 6-3
15 Maa - 05h05Marie BouzkovaverslaatRenata Zarazua7-6 6-2
15 Maa - 05h20Fiona FerroverslaatMagda Linette4-6 6-2 6-4

Achtste finales

14 Maa - 00h45Veronika KudermetovaverslaatSofya Zhuk6-4 0-6 6-1
14 Maa - 04h15Kristyna PliskovaverslaatYanina Wickmayer4-6 6-4 7-6
13 Maa - 23h05Tatjana MariaverslaatNao Hibino6-4 6-3
13 Maa - 23h05Olga DanilovicverslaatAnna Blinkova6-1 3-6 6-1
13 Maa - 23h05Marie BouzkovaverslaatVitalia Diatchenko6-3 6-3
14 Maa - 00h50Renata ZarazuaverslaatSara Errani6-1 6-4
14 Maa - 00h45Magda LinetteverslaatConny Perrin6-3 5-7 6-1
14 Maa - 02h40Fiona FerroverslaatAnna Karolína Schmiedlová6-4 6-1

1/16de finales

12 Maa - 03h10Sofya ZhukverslaatAlizé Cornet6-3 6-0
12 Maa - 23h50Veronika KudermetovaverslaatKatarina Zavatska4-6 7-5 6-4
11 Maa - 22h05Yanina WickmayerverslaatAna Bogdan6-1 6-3
12 Maa - 00h45Kristyna PliskovaverslaatXiyu Wang6-4 6-4
13 Maa - 00h50Tatjana MariaverslaatZarina Diyas6-2 4-4 ab.
12 Maa - 22h05Nao HibinoverslaatHeather Watson6-4 6-1
11 Maa - 23h20Olga DanilovicverslaatPaula Badosa Gibert6-4 7-5
12 Maa - 23h30Anna BlinkovaverslaatEvgeniya Rodina6-2 6-4
12 Maa - 23h05Marie BouzkovaverslaatLara Arruabarrena-Vecino6-4 6-4
12 Maa - 22h05Vitalia DiatchenkoverslaatAnhelina Kalinina6-1 2-6 6-0
13 Maa - 04h35Renata ZarazuaverslaatFanny Stollar6-1 6-4
13 Maa - 02h40Sara ErraniverslaatIrina-Camelia Begu6-3 7-6
13 Maa - 00h50Magda LinetteverslaatNatalija Kostic6-1 6-3
11 Maa - 23h05Conny PerrinverslaatVarvara Lepchenko6-3 6-2
12 Maa - 04h30Fiona FerroverslaatGiuliana Olmos7-5 6-1
11 Maa - 23h05Anna Karolína SchmiedlováverslaatMandy Minella6-3 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden