De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Guadalajara - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Guadalajara - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Mexico

Volledige uitslagen

Guadalajara 2021

MexicoMexico - Guadalajara - 6 Maart 2021 - 14 Maart 2021 - Hardcourt


Finale

14 Maa - 02h10Sara Sorribes TormoverslaatEugenie Bouchard6-2 7-5


Halve Finale

13 Maa - 02h05Eugenie BouchardverslaatElisabetta Cocciaretto6-2 7-6
13 Maa - 04h10Sara Sorribes TormoverslaatMarie Bouzkova6-3 7-6 0-0


Kwartfinales

11 Maa - 22h00Elisabetta CocciarettoverslaatLauren Davis6-3 6-0
12 Maa - 02h10Eugenie BouchardverslaatCaty McNally6-4 6-3
Sara Sorribes TormoverslaatAstra Sharma6-3 6-3
12 Maa - 03h45Marie BouzkovaverslaatAnna Karolína Schmiedlová6-4 6-2


Achtste finales

10 Maa - 21h10Marie BouzkovaverslaatMihaela Buzarnescu6-3 6-2
10 Maa - 21h10Lauren DavisverslaatDanka Kovinic6-2 6-2
10 Maa - 22h10Sara Sorribes TormoverslaatLeonie Kung6-3 6-3
10 Maa - 22h45Astra SharmaverslaatLeylah Annie Fernandez6-4 6-4
10 Maa - 22h45Eugenie BouchardverslaatKaja Juvan6-4 6-3
11 Maa - 00h30Elisabetta CocciarettoverslaatNadia Podoroska7-5 7-5
11 Maa - 02h30Anna Karolína SchmiedlováverslaatRenata Zarazua6-3 5-7 6-1
11 Maa - 05h15Caty McNallyverslaatTamara Zidansek6-4 6-7 6-4


1/16de finales

8 Maa - 21h05Lauren DavisverslaatAnna-Lena Friedsam7-5 6-4
8 Maa - 21h05Danka KovinicverslaatVarvara Gracheva3-6 6-4 7-5
8 Maa - 21h05Mihaela BuzarnescuverslaatCoco Vandeweghe7-6 6-7 6-2
8 Maa - 23h05Elisabetta CocciarettoverslaatXiyu Wang6-4 6-4
9 Maa - 00h15Astra SharmaverslaatHarriet Dart2-6 6-2 7-6
9 Maa - 03h00Anna Karolína SchmiedlováverslaatNao Hibino6-1 7-5
9 Maa - 04h30Renata ZarazuaverslaatKatarzyna Kawa7-6 6-0
9 Maa - 06h30Marie BouzkovaverslaatIrina Maria Bara6-3 2-6 6-3
9 Maa - 21h05Sara Sorribes TormoverslaatGreet Minnen6-7 6-4 6-1
9 Maa - 21h05Kaja JuvanverslaatAliona Bolsova Zadoinov7-5 7-6
9 Maa - 21h05Leonie KungverslaatNina Stojanovic6-2 6-3
9 Maa - 22h35Tamara ZidansekverslaatAnna Blinkova6-3 7-5
9 Maa - 23h35Leylah Annie FernandezverslaatAnna Kalinskaya7-5 4-6 6-4
10 Maa - 02h05Eugenie BouchardverslaatCaroline Dolehide3-6 6-1 6-3
10 Maa - 04h05Nadia PodoroskaverslaatGiuliana Olmos7-6 3-6 6-2
10 Maa - 06h45Caty McNallyverslaatKatie Volynets6-0 3-6 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

7 Maa - 19h05Lauren DavisverslaatUsue Maitane Arconada6-1 6-0
7 Maa - 19h05Leonie KungverslaatAnkita Raina6-0 6-1
Giuliana OlmosverslaatMarcela Zacarias7-5 4-6 7-6
7 Maa - 19h05Elisabetta CocciarettoverslaatVarvara Lepchenko7-6 6-4
Astra SharmaverslaatHarriet Dart6-3 6-2
Caroline DolehideverslaatOlga Govortsova7-6 5-7 7-6


Kwalificaties - Eerste ronde

Lauren DavisverslaatLara Arruabarrena-Vecino4-6 6-4 6-4
Usue Maitane ArconadaverslaatDalila Jakupovic6-3 2-6 6-3
Ankita RainaverslaatSara Errani2-6 6-4 6-3
Leonie KungverslaatKyoka Okamura6-2 6-0
7 Maa - 00h25Giuliana OlmosverslaatMayar Sherif6-3 6-4
6 Maa - 23h00Marcela ZacariasverslaatSachia Vickery6-2 6-1
Elisabetta CocciarettoverslaatMayo Hibi6-3 3-6 6-4
Varvara LepchenkoverslaatKristina Kucova7-6 6-4
Astra SharmaverslaatKurumi Nara6-1 6-1
7 Maa - 00h00Harriet DartverslaatAshlyn Krueger6-2 6-3
7 Maa - 00h45Olga GovortsovaverslaatKatarzyna Piter6-0 6-2
6 Maa - 23h20Caroline DolehideverslaatEllen Perez6-3 5-7 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden