De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Hamburg - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

Hamburg 2021

DuitslandDuitsland - 6 Juli 2021 - 11 Juli 2021 - Gravel


Finale

11 Jul - 12h10Elena Gabriela RuseverslaatAndrea Petkovic7-6 6-4


Halve Finale

10 Jul - 12h10Elena Gabriela RuseverslaatDayana Yastremska2-6 6-1 6-4
10 Jul - 14h35Andrea PetkovicverslaatJule Niemeier7-6 4-6 7-5


Kwartfinales

9 Jul - 12h05Elena Gabriela RuseverslaatDanielle Rose Collins6-4 1-6 7-5
9 Jul - 14h55Dayana YastremskaverslaatSara Errani7-6 6-4
9 Jul - 17h00Jule NiemeierverslaatTamara Zidansek6-2 6-4
9 Jul - 18h40Andrea PetkovicverslaatYsaline Bonaventure6-2 7-5


Achtste finales

8 Jul - 11h05Ysaline BonaventureverslaatBernarda Pera3-6 6-3 6-4
8 Jul - 11h05Tamara ZidansekverslaatKristyna Pliskova6-3 3-6 6-3
8 Jul - 11h10Danielle Rose CollinsverslaatKristina Kucova1-6 6-2 6-3
8 Jul - 13h15Jule NiemeierverslaatTamara Korpatsch6-2 6-7 6-3
8 Jul - 14h55Sara ErraniverslaatAna Konjuh7-6 6-3
8 Jul - 16h25Elena Gabriela RuseverslaatAnna Zaja6-2 6-2
8 Jul - 17h50Andrea PetkovicverslaatYulia Putintseva6-2 1-6 6-4
8 Jul - 20h20Dayana YastremskaverslaatMagdalena Frech7-6 6-1


1/16de finales

Dayana Yastremska Bye
7 Jul - 11h05Magdalena FrechverslaatMarina Melnikova6-4 6-4
6 Jul - 14h35Ana KonjuhverslaatJasmine Paolini7-5 7-5
7 Jul - 19h00Sara ErraniverslaatFiona Ferro7-5 6-3
Danielle Rose Collins Bye
7 Jul - 11h10Kristina KucovaverslaatMona Barthel6-3 7-6
7 Jul - 13h40Anna ZajaverslaatViktoriya Tomova0-6 6-3 7-5
7 Jul - 11h10Elena Gabriela RuseverslaatJil Belen Teichmann7-5 7-6
7 Jul - 15h05Jule NiemeierverslaatCaroline Garcia6-4 6-2
7 Jul - 13h10Tamara KorpatschverslaatMandy Minella7-5 6-3
7 Jul - 13h25Kristyna PliskovaverslaatIrina Maria Bara6-2 7-6
Tamara Zidansek Bye
6 Jul - 13h10Bernarda PeraverslaatKatarzyna Kawa6-1 6-2
6 Jul - 16h25Ysaline BonaventureverslaatAstra Sharma1-6 6-2 6-4
7 Jul - 17h05Andrea PetkovicverslaatAnna-Lena Friedsam6-4 7-5
Yulia Putintseva Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

6 Jul - 10h10Elena Gabriela RuseverslaatIsabella Shinikova6-3 6-3
6 Jul - 10h10Mandy MinellaverslaatKristina Kucova6-3 6-3
6 Jul - 10h10Anna ZajaverslaatKatharina Gerlach7-5 3-6 6-4
6 Jul - 12h00Marina MelnikovaverslaatKatharina Hobgarski6-4 6-0


Kwalificaties - Eerste ronde

5 Jul - 10h25Anna ZajaverslaatJasmin Jebawy6-2 6-3
5 Jul - 10h25Katharina GerlachverslaatKatarzyna Piter6-2 7-5
5 Jul - 10h30Kristina KucovaverslaatStephanie Wagner6-1 4-6 6-2
5 Jul - 12h20Marina MelnikovaverslaatNoma Akugue Noha6-1 4-1 ab.
5 Jul - 12h40Elena Gabriela RuseverslaatEn Shuo Liang6-2 6-1
5 Jul - 12h55Isabella ShinikovaverslaatSina Herrmann6-4 6-2
5 Jul - 13h30Mandy MinellaverslaatEva Lys7-5 6-4
5 Jul - 15h20Katharina HobgarskiverslaatPaula Ormaechea6-1 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden