De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Gdynia - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Volledige uitslagen

Gdynia 2021

PolenPolen - 19 Juli 2021 - 25 Juli 2021 - Gravel


Finale

25 Jul - 17h10Maryna ZanevskaverslaatKristina Kucova6-4 7-6


Halve Finale

Maryna ZanevskaverslaatKateryna Kozlova6-2 4-6 6-3
24 Jul - 14h30Kristina KucovaverslaatTamara Korpatsch6-0 6-3


Kwartfinales

23 Jul - 11h05Tamara KorpatschverslaatAnna Bondar7-5 6-3
23 Jul - 13h15Kristina KucovaverslaatEkaterine Gorgodze6-7 7-6 7-6
23 Jul - 17h10Maryna ZanevskaverslaatNuria Parrizas Diaz6-3 6-2
24 Jul - 18h45Kateryna KozlovaverslaatKatarzyna Kawa5-7 7-5 6-1


Achtste finales

21 Jul - 13h55Anna BondarverslaatAnna Karolína Schmiedlová6-2 6-7 6-1
21 Jul - 16h30Tamara KorpatschverslaatWeronika Falkowska7-5 6-1
22 Jul - 11h10Ekaterine GorgodzeverslaatVarvara Lepchenko7-6 6-2
22 Jul - 11h10Kateryna KozlovaverslaatAliaksandra Sasnovich2-6 6-4 6-3
22 Jul - 12h55Nuria Parrizas DiazverslaatAmina Anshba6-4 6-2
22 Jul - 14h10Katarzyna KawaverslaatIrina-Camelia Begu6-2 6-4
22 Jul - 16h05Maryna ZanevskaverslaatViktoria Kuzmova6-2 6-1
22 Jul - 18h20Kristina KucovaverslaatIrina Maria Bara3-6 7-5 6-4


1/16de finales

20 Jul - 17h30Nuria Parrizas DiazverslaatMagdalena Frech6-3 2-6 6-4
20 Jul - 17h45Amina AnshbaverslaatHarmony Tan6-4 6-2
21 Jul - 11h10Maryna ZanevskaverslaatJamie Loeb6-2 6-0
21 Jul - 11h10Viktoria KuzmovaverslaatVarvara Gracheva6-4 6-7 7-5
20 Jul - 13h20Irina-Camelia BeguverslaatYsaline Bonaventure6-1 6-2
20 Jul - 15h05Katarzyna KawaverslaatTereza Mrdeza6-3 1-6 6-2
Kateryna KozlovaverslaatKatie Volynets7-6 6-2
20 Jul - 11h10Aliaksandra SasnovichverslaatWeronika Baszak3-6 6-1 6-2
20 Jul - 12h05Ekaterine GorgodzeverslaatAnastasia Zakharova6-7 6-3 6-1
20 Jul - 11h00Varvara LepchenkoverslaatMarina Melnikova4-6 7-6 6-3
Kristina KucovaverslaatUrszula Radwanska6-2 6-1
Irina Maria BaraverslaatFederica Di Sarra6-3 1-6 7-5
Anna Karolína SchmiedlováverslaatAnna Blinkova6-3 6-3
Anna BondarverslaatValeriia Olianovskaia7-5 6-3
Weronika FalkowskaverslaatKateryna Bondarenko6-0 6-2
20 Jul - 14h35Tamara KorpatschverslaatOlga Govortsova1-6 7-5 7-5


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Anna BondarverslaatMarina Melnikova6-3 4-6 6-2
Ekaterine GorgodzeverslaatAmina Anshba6-0 6-2
Federica Di SarraverslaatTereza Mrdeza6-4 7-5
Kateryna BondarenkoverslaatWeronika Falkowska6-3 7-6


Kwalificaties - Eerste ronde

17 Jul - 11h10Federica Di SarraverslaatGabriela Talaba6-4 6-3
17 Jul - 11h10Tereza MrdezaverslaatVarvara Flink6-2 7-5
17 Jul - 13h05Anna BondarverslaatConny Perrin6-2 4-6 6-2
17 Jul - 13h05Weronika FalkowskaverslaatJamie Loeb7-6 6-3
17 Jul - 13h20Kateryna BondarenkoverslaatAnastasia Zakharova6-2 6-4
17 Jul - 14h55Ekaterine GorgodzeverslaatMartyna Kubka6-1 6-2
17 Jul - 15h00Amina AnshbaverslaatAkgul Amanmuradova6-4 6-4
17 Jul - 15h25Marina MelnikovaverslaatAnna Danilina6-1 2-0 ab.

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden