De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Cluj-Napoca - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Volledige uitslagen

Cluj-Napoca 2021

RoemeniëRoemenië - 2 Augustus 2021 - 8 Augustus 2021 - Gravel


Finale

8 Aug - 16h10Andrea PetkovicverslaatMayar Sherif6-1 6-1


Halve Finale

Mayar SherifverslaatMihaela Buzarnescu7-6 6-4
Andrea PetkovicverslaatAleksandra Krunic6-4 6-2


Kwartfinales

6 Aug - 11h10Mayar SherifverslaatKristina Kucova6-3 6-1
6 Aug - 12h35Mihaela BuzarnescuverslaatKristyna Pliskova7-5 6-3
6 Aug - 14h30Aleksandra KrunicverslaatAnna Karolína Schmiedlová6-3 6-0
7 Aug - 17h35Andrea PetkovicverslaatSeone Mendez6-7 6-4 6-1


Achtste finales

4 Aug - 10h10Anna Karolína SchmiedlováverslaatKaja Juvan7-6 6-0
4 Aug - 12h00Aleksandra KrunicverslaatAna Bogdan6-3 6-3
4 Aug - 13h45Andrea PetkovicverslaatJaqueline Adina Cristian6-4 6-3
4 Aug - 15h40Seone MendezverslaatLesya Tsurenko4-3 ab.
5 Aug - 10h05Kristyna PliskovaverslaatKatarzyna Kawa6-4 6-4
5 Aug - 10h10Mayar SherifverslaatAlexandra Eala6-2 6-2
5 Aug - 11h40Kristina KucovaverslaatIrina Maria Bara2-6 7-6 7-6
5 Aug - 15h00Mihaela BuzarnescuverslaatLara Arruabarrena-Vecino6-3 7-5


1/16de finales

3 Aug - 13h00Mayar SherifverslaatAlizé Cornet6-2 6-4
3 Aug - 14h30Alexandra EalaverslaatPaula Ormaechea7-5 6-2
3 Aug - 11h20Irina Maria BaraverslaatAnna-Lena Friedsam6-2 6-3
3 Aug - 09h40Kristina KucovaverslaatÇagla Büyükakçay6-1 6-1
3 Aug - 13h05Kristyna PliskovaverslaatMartina Trevisan6-4 6-4
3 Aug - 11h20Katarzyna KawaverslaatBriana Szabo6-2 6-1
2 Aug - 12h05Lara Arruabarrena-VecinoverslaatEvelyne Tiron6-0 6-0
3 Aug - 09h45Mihaela BuzarnescuverslaatViktoriya Tomova6-2 6-3
2 Aug - 10h35Kaja JuvanverslaatMarina Melnikova6-1 6-1
3 Aug - 09h40Anna Karolína SchmiedlováverslaatViktoria Kuzmova6-4 6-2
3 Aug - 12h55Aleksandra KrunicverslaatYuki Naito6-3 5-0 ab.
3 Aug - 14h40Ana BogdanverslaatPanna Udvardy6-2 6-4
2 Aug - 17h45Lesya TsurenkoverslaatElena Gabriela Ruse6-3 6-3
Seone MendezverslaatJana Fett6-2 6-2
3 Aug - 15h00Jaqueline Adina CristianverslaatRéka-Luca Jani6-1 6-2
3 Aug - 17h40Andrea PetkovicverslaatAlexandra Dulgheru6-3 4-1 ab.


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

2 Aug - 10h35Panna UdvardyverslaatAna Sofía Sánchez6-2 4-6 6-4
2 Aug - 10h55Jana FettverslaatVanessa Ioana Georgiana Popa Teiusanu6-4 6-1
2 Aug - 12h40Alexandra DulgheruverslaatGabriela Lee-Talaba4-6 6-4 6-4
2 Aug - 16h10Aleksandra KrunicverslaatMiriam Bianca Bulgaru6-1 6-2
2 Aug - 16h15Paula OrmaecheaverslaatLucrezia Stefanini4-6 7-6 6-4
3 Aug - 19h05Seone MendezverslaatIrina Fetecau4-6 6-3 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

1 Aug - 10h00Ana Sofía SánchezverslaatUlrikke Eikeri6-3 6-3
1 Aug - 10h00Miriam Bianca BulgaruverslaatDaniela Seguel1-6 6-2 6-3
1 Aug - 11h00Aleksandra KrunicverslaatAnna Bondar7-5 6-2
1 Aug - 12h00Panna UdvardyverslaatMartina Di Giuseppe6-1 6-3
1 Aug - 12h25Jana FettverslaatTena Lukas6-2 6-4
1 Aug - 12h45Gabriela Lee-TalabaverslaatIlinca Dalina Amariei6-4 6-1
1 Aug - 14h00Vanessa Ioana Georgiana Popa TeiusanuverslaatJessica Pieri7-6 7-5
1 Aug - 14h10Seone MendezverslaatIsabella Shinikova6-0 6-2
1 Aug - 14h25Alexandra DulgheruverslaatMarie Benoit6-3 6-3
1 Aug - 15h35Paula OrmaecheaverslaatValentini Grammatikopoulou7-5 6-4
1 Aug - 15h40Lucrezia StefaniniverslaatAlexandra Ignatik-Cadantu3-6 6-2 6-0
1 Aug - 16h15Irina FetecauverslaatKaterina Stewart6-1 7-5

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden