De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Tenerife - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Tenerife - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Tenerife 2021

SpanjeSpanje - Tenerife - 16 Oktober 2021 - 24 Oktober 2021 - Hardcourt


Finale

24 Okt - 17h05Ann LiverslaatMaria Camila Osorio Serrano6-1 6-4


Halve Finale

23 Okt - 15h30Ann LiverslaatAlizé Cornet6-2 6-1
23 Okt - 17h00Maria Camila Osorio SerranoverslaatCamila Giorgi6-4 7-5


Kwartfinales

22 Okt - 11h40Alizé CornetverslaatAnna Karolína Schmiedlová6-3 6-3
22 Okt - 13h35Ann LiverslaatIrina-Camelia Begu7-5 7-5
22 Okt - 15h45Camila GiorgiverslaatArantxa Rus6-1 6-1
22 Okt - 18h10Maria Camila Osorio SerranoverslaatSaisai Zheng7-5 6-1


Achtste finales

21 Okt - 18h10Maria Camila Osorio SerranoverslaatMayar Sherif6-4 6-2
21 Okt - 11h40Saisai ZhengverslaatClara Tauson7-6 2-6 6-4
21 Okt - 16h45Camila GiorgiverslaatDanka Kovinic6-1 6-2
21 Okt - 18h05Arantxa RusverslaatGreet Minnen6-1 6-2
21 Okt - 12h30Irina-Camelia BeguverslaatDonna Vekic4-6 6-2 7-6
20 Okt - 15h05Ann LiverslaatVarvara Gracheva6-4 6-2
20 Okt - 16h40Alizé CornetverslaatXin-yu Wang6-4 6-2 ab.
Anna Karolína SchmiedlováverslaatJaqueline Adina Cristian6-2 7-5


1/16de finales

18 Okt - 11h40Irina-Camelia BeguverslaatMarta Kostyuk6-4 6-4
18 Okt - 13h30Ann LiverslaatNuria Parrizas Diaz2-6 6-4 6-1
18 Okt - 16h40Xin-yu WangverslaatShuai Zhang6-2 6-1
18 Okt - 17h40Anna Karolína SchmiedlováverslaatKaja Juvan4-6 6-1 6-4
18 Okt - 18h05Jaqueline Adina CristianverslaatTamara Zidansek7-5 4-6 6-1
19 Okt - 11h40Varvara GrachevaverslaatSara Sorribes Tormo6-4 5-7 7-6
19 Okt - 11h40Clara TausonverslaatHeather Watson6-4 2-6 7-6
19 Okt - 11h40Alizé CornetverslaatStefanie Vögele6-1 6-2
19 Okt - 13h10Mayar SherifverslaatLucrezia Stefanini6-2 6-0
19 Okt - 14h35Donna VekicverslaatAlison Riske6-1 6-4
19 Okt - 14h40Arantxa RusverslaatViktorija Golubic6-3 6-4
19 Okt - 15h25Saisai ZhengverslaatRebeka Masarova6-4 6-2
19 Okt - 16h00Danka KovinicverslaatAlison Van Uytvanck6-3 6-3
19 Okt - 17h05Camila GiorgiverslaatAliona Bolsova Zadoinov7-6 3-6 6-4
19 Okt - 17h30Greet MinnenverslaatMandy Minella7-5 7-6
20 Okt - 12h10Maria Camila Osorio SerranoverslaatElina Monfils-Svitolina5-7 6-3 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

17 Okt - 12h00Stefanie VögeleverslaatKirsten Flipkens6-3 7-6
17 Okt - 12h05Xin-yu WangverslaatAnna Bondar6-1 6-3
17 Okt - 13h45Donna VekicverslaatYsaline Bonaventure6-2 4-6 6-1
17 Okt - 14h05Jaqueline Adina CristianverslaatLesley Pattinama Kerkhove6-3 6-2
17 Okt - 15h25Aliona Bolsova ZadoinovverslaatKaja Juvan4-6 7-6 7-6
17 Okt - 15h45Mandy MinellaverslaatDalma Galfi7-6 5-7 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

16 Okt - 18h40Kaja JuvanverslaatElena Lobo Corral6-0 6-1
16 Okt - 16h55Aliona Bolsova ZadoinovverslaatIrina Khromacheva6-3 6-2
16 Okt - 16h05Donna VekicverslaatJessica Bouzas Maneiro6-0 6-2
16 Okt - 14h45Ysaline BonaventureverslaatMarina Bassols Ribera6-3 1-6 6-4
16 Okt - 12h00Jaqueline Adina CristianverslaatMona Barthel6-1 6-1
Lesley Pattinama KerkhoveverslaatUrszula Radwanska6-4 6-4
16 Okt - 13h40Xin-yu WangverslaatIvana Jorovic6-0 6-1
16 Okt - 14h25Anna BondarverslaatJana Fett6-2 6-3
16 Okt - 12h50Stefanie VögeleverslaatTereza Mrdeza7-6 6-1
16 Okt - 12h00Kirsten FlipkensverslaatCristiana Ferrando4-6 7-5 6-3
16 Okt - 15h50Dalma GalfiverslaatRéka-Luca Jani6-7 7-6 6-3
16 Okt - 14h40Mandy MinellaverslaatAnkita Raina6-3 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden