De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Spanje - 24 September 2002
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 4 Nederlagen
Canberra - 125 van 31 December 2023 tot 7 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alice Robbe | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Celine Naef | 2-6 6-3 6-0 | |
Australian Open Dames van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ankita Raina | 6-4 5-7 7-6 | |
Puerto Vallarta - 125 van 19 Februari tot 25 Februari 2024 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Taylor Townsend | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Linda Fruhvirtova | 6-4 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | María Lourdes Carlé | 4-6 6-4 6-2 | |
Miami van 17 Maart tot 1 April 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Emina Bektas | 6-3 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 13 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Madrid van 26 April tot 7 Mei 2022 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Anna Karolína Schmiedlová | 6-4 6-1 | |
Middellandse Zeespelen Dames van 28 Juni tot 2 Juli 2022 (Keuzevakken) | ||||
Kwartfinales | verslaat | Yasmine Kabbaj | 7-6 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Nuria Brancaccio | 5-7 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Madrid van 26 April tot 9 Mei 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Aliaksandra Sasnovich | 7-5 4-6 6-1 | |
Tenerife van 16 Oktober tot 24 Oktober 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Donna Vekic | 6-0 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Roland Garros Junior Dames van 4 Oktober tot 11 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Kamilla Bartone | 6-1 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
US Open Junior Dames van 1 September tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Natasha Subhash | 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Katrina Scott | 6-4 1-6 6-3 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
United Cup - Groep D van 29 December 2022 tot 3 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
United Cup - Groep D | J. Bouzas Maneiro - D. Vega Hernandez | verslagen door | S. Stosur - J. Peers | 6-2 6-3 |
United Cup - Groep D | J. Bouzas Maneiro - D. Vega Hernandez | verslagen door | H. Dart - J. O'Mara | 3-6 6-2 10-5 |
Overwinning : 1 (Middellandse Zeespelen Dames Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 0 Nederlagen
Middellandse Zeespelen Dames Dubbel van 28 Juni tot 2 Juli 2022 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | J. Bouzas Maneiro - G. Maristany Zuleta de Reales | verslaat | I. Bekrar - I. Ibbou | 7-5 6-3 |
Halve Finale | J. Bouzas Maneiro - G. Maristany Zuleta de Reales | verslaat | C. Bechri - F. Ben Hassen | 6-4 6-3 |
Finale | J. Bouzas Maneiro - G. Maristany Zuleta de Reales | verslaat | F. Curmi - E. Genovese | 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 6 Oktober tot 11 November 2020 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | J. Bouzas Maneiro - G. Grant | verslaat | W. Baszak - E. Jacquemot | 6-3 6-3 |
Achtste finales | J. Bouzas Maneiro - G. Grant | verslaat | S. Costoulas - S. Scilipoti | 6-4 4-6 10-8 |
Kwartfinales | J. Bouzas Maneiro - G. Grant | verslaat | K. Dmitruk - J. Kolodynska | 6-3 6-7 10-8 |
Halve Finale | J. Bouzas Maneiro - G. Grant | verslagen door | M. Bondarenko - D. Shnaider | 5-7 6-2 10-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
US Open Dubbel Dames Junioren van 3 September tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | J. Bouzas Maneiro - H. Pellicano | verslagen door | E. Jacquemot - D. Shnaider | 7-6 6-4 |