De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Duitsland - 2005
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 5 Nederlagen
Canberra - 125 van 31 December 2023 tot 7 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Eva Lys | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Petra Hule | 4-6 6-1 6-0 | |
1/16de finales | verslaat | Lucrezia Stefanini | 6-1 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Maya Joint | 5-7 6-3 6-4 | |
Australian Open Dames van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Elizabeth Mandlik | 6-3 2-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Francesca Jones | 3-6 7-6 4-4 ab. | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Hailey Baptiste | 6-0 6-4 | |
Eerste ronde | verslagen door | Aryna Sabalenka | 6-0 6-1 | |
Linz van 28 Januari tot 4 Februari 2024 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Magdalena Frech | 6-4 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Sara Errani | 7-6 6-4 | |
Antalya - 125 van 26 Maart tot 31 Maart 2024 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Jana Fett | 6-1 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Zeynep Sonmez | 4-6 6-1 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 6 Nederlagen
Australian Open Junior Dames van 21 Januari tot 29 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Nikola Daubnerova | 6-2 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Lavinia Morreale | 3-6 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Ranah Akua Stoiber | 6-2 3-6 6-4 | |
Stuttgart van 15 April tot 23 April 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Linda Fruhvirtova | 7-6 7-6 | |
Roland Garros Junior Dames van 4 Juni tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Alina Korneeva | 3-6 7-6 7-5 | |
Berlijn van 17 Juni tot 25 Juni 2023 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Laura Siegemund | 6-4 6-3 | |
Hamburg van 24 Juli tot 30 Juli 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jule Niemeier | 7-6 1-6 6-3 | |
Boekarest van 10 September tot 17 September 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Eva Vedder | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Darya Astakhova | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
Karlsruhe van 10 Mei tot 15 Mei 2022 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Anna-Lena Friedsam | 6-1 6-3 | |
Roland Garros Junior Dames van 29 Mei tot 4 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Celine Naef | 6-7 6-1 6-1 | |
Wimbledon Junior Dames van 2 Juli tot 10 Juli 2022 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Lucciana Perez Alarcon | 4-6 7-6 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Sayaka Ishii | 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Yu Cheng Li | 7-5 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Liv Hovde | 6-3 6-2 | |
Hamburg van 18 Juli tot 23 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alexandra Ignatik-Cadantu | 6-2 6-1 | |
US Open Junior Dames van 4 September tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Shannon Lam | 6-0 6-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Ekaterina Khayrutdinova | 6-3 6-1 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames Junioren van 22 Januari tot 29 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | C. Kuhl - E. Seidel | verslaat | A. Anazagasty-Pursoo - M. Crossley | 6-4 6-2 |
Achtste finales | C. Kuhl - E. Seidel | verslagen door | R. Gilheany - S. Webb | 6-1 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (US Open Dubbel Dames Junioren)
Samenvatting : 6 Overwinningen / 3 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 31 Mei tot 5 Juni 2022 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | E. Seidel - J. Steur | verslaat | G. Pedone - J. Struplova | 6-4 6-2 |
Achtste finales | E. Seidel - J. Steur | verslagen door | L. Hovde - Q. Lopez | 4-6 6-1 10-8 |
Wimbledon Dubbel Dames Junioren van 5 Juli tot 10 Juli 2022 (Gras) | ||||
1/16de finales | E. Seidel - J. Steur | verslaat | A. Lopata - A. Mert | 6-2 4-6 10-5 |
Achtste finales | E. Seidel - J. Steur | verslagen door | K. Cross - V. Mboko | 6-4 6-3 |
US Open Dubbel Dames Junioren van 5 September tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | C. Kuhl - E. Seidel | verslaat | D. Glushkova - R. Gonzalez Vilar | 6-2 6-4 |
Achtste finales | C. Kuhl - E. Seidel | verslaat | M. Andreeva - A. Eala | w.o. |
Kwartfinales | C. Kuhl - E. Seidel | verslaat | M. Kupres - R. Stoiber | 4-6 7-5 10-8 |
Halve Finale | C. Kuhl - E. Seidel | verslaat | A. Blokhina - A. Xu | 7-5 6-4 |
Finale | C. Kuhl - E. Seidel | verslagen door | L. Havlickova - D. Shnaider | 6-3 6-2 |