De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Roemenië - 3 Mei 1990
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Australian Open Dames van 9 Januari tot 29 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Carole Monnet | 6-2 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Eva Lys | 6-4 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 14 Overwinningen / 13 Nederlagen
Australian Open Dames van 10 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Katharina Gerlach | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Irina Maria Bara | 5-7 6-1 6-4 | |
Roland Garros Dames van 16 Mei tot 4 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jule Niemeier | 6-1 6-1 | |
Wimbledon Dames van 21 Juni tot 10 Juli 2022 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Cristina Dinu | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Maja Chwalinska | 6-2 5-7 6-2 | |
Contrexeville van 4 Juli tot 10 Juli 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Margaux Rouvroy | 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Dalma Galfi | 6-4 6-4 | |
Lausanne van 11 Juli tot 17 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Oksana Selekhmeteva | 7-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Cristina Bucsa | 1-6 6-3 6-2 | |
Hamburg van 18 Juli tot 23 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ella Seidel | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Anna-Lena Friedsam | 5-7 7-5 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Nao Hibino | 6-3 2-6 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Maryna Zanevska | 6-4 6-1 | |
Warschau van 23 Juli tot 31 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ania Hertel | 6-1 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Gabriela Lee-Talaba | 1-6 6-1 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Nadia Podoroska | 6-1 6-1 | |
Iasi van 1 Augustus tot 7 Augustus 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Natalia Vikhlyantseva | 6-4 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Kristina Mladenovic | 7-5 6-3 | |
US Open Dames van 23 Augustus tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alycia Parks | 0-6 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Misaki Doi | 6-3 6-1 | |
Bari van 5 September tot 11 September 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Maryna Zanevska | 6-0 0-0 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Réka-Luca Jani | 2-6 6-3 6-3 | |
Boekarest van 10 September tot 18 September 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Oana Gavrila | 6-4 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Rebeka Masarova | 7-6 4-0 ab. | |
Ostrava van 3 Oktober tot 9 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ajla Tomljanovic | 6-1 6-0 | |
Cluj-Napoca 2 van 10 Oktober tot 16 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Clara Burel | 5-7 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Anastasia Zakharova | 6-4 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
Bol van 5 Juni tot 13 Juni 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lara Arruabarrena-Vecino | 6-0 7-5 | |
1/16de finales | verslaat | Usue Maitane Arconada | 6-7 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Anna Blinkova | 6-2 6-1 | |
Cluj-Napoca van 2 Augustus tot 8 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Lucrezia Stefanini | 3-6 6-2 6-0 | |
Cluj-Napoca 2 van 25 Oktober tot 31 Oktober 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Rebecca Sramkova | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Vanessa Ioana Georgiana Popa Teiusanu | 6-0 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Anna-Lena Friedsam | 5-7 6-4 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Sparta Prague Open van 29 Augustus tot 5 September 2020 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Jamie Loeb | 2-6 6-1 6-1 | |
Tweede ronde | verslagen door | Anna Karolína Schmiedlová | 7-6 3-2 ab. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 8 Nederlagen
Anning van 20 April tot 28 April 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Shuai Peng | 6-4 1-6 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Miharu Imanishi | 1-6 6-1 6-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Saisai Zheng | 6-1 6-4 | |
Straatsburg van 18 Mei tot 25 Mei 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Maria Sanchez | 4-6 6-0 6-3 | |
Wimbledon Dames van 25 Juni tot 14 Juli 2019 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Caroline Dolehide | 6-1 3-6 6-3 | |
Boekarest van 13 Juli tot 21 Juli 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Irina Fetecau | 1-6 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Nicoleta-Catalina Dascalu | 6-7 7-6 7-6 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Shilin Xu | 5-7 6-0 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Kristyna Pliskova | 7-5 6-1 | |
US Open Dames van 20 Augustus tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Elena Gabriela Ruse | 6-0 6-4 | |
Zhengzhou van 7 September tot 15 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Angelina Gabueva | 5-7 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Zhuoxuan Bai | 2-6 6-2 6-2 | |
Seoul van 14 September tot 22 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Danka Kovinic | 6-1 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Bol)
Samenvatting : 7 Overwinningen / 8 Nederlagen
Istanboel van 24 April tot 30 April 2017 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Dalila Jakupovic | 6-1 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Nadia Podoroska | 6-2 4-6 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Nao Hibino | 2-6 6-0 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Elina Monfils-Svitolina | 6-3 6-3 | |
Nürnberger Versicherungscup van 22 Mei tot 28 Mei 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kateryna Volodko-Bondarenko | 0-6 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Mira Antonitsch | 5-7 6-1 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Barbora Krejcikova | 6-4 5-2 ab. | |
Boekarest van 17 Juli tot 23 Juli 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Nicoleta-Catalina Dascalu | 6-4 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Tena Lukas | 6-4 7-6 | |
Båstad van 24 Juli tot 30 Juli 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Irina Maria Bara | 6-2 3-0 ab. | |
US Open Dames van 22 Augustus tot 10 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jasmine Paolini | 6-3 6-3 | |
Linz van 7 Oktober tot 15 Oktober 2017 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Naomi Broady | 6-3 6-3 | |
Luxemburg van 14 Oktober tot 22 Oktober 2017 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Arantxa Rus | 7-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Yanina Wickmayer | 5-2 ab. | |
Limoges van 6 November tot 12 November 2017 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Polina Monova | 6-2 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Limoges van 14 November tot 20 November 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Basak Eraydin | 6-4 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Océane Dodin | 2-6 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 17 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Praag)
Samenvatting : 17 Overwinningen / 19 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Monterrey)
Samenvatting : 10 Overwinningen / 18 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Luxemburg van 17 Oktober tot 23 Oktober 2011 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Anastasia Yakimova | 6-1 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Lucie Hradecka | 6-3 6-4 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 13 Januari tot 26 Januari 2014 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | A. Ignatik-Cadantu - S. Halep | verslagen door | K. Peschke-Peschkeová - K. Srebotnik | 2-6 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
US Open Dubbel Dames van 26 Augustus tot 8 September 2013 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | A. Ignatik-Cadantu - S. Halep | verslagen door | J. Craybas - C. Vandeweghe | 2-6 7-6 6-4 |