De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Verenigde Staten - 28 Oktober 1998
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Charleston - 125 van 11 Maart tot 16 Maart 2024 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ingrid Gamarra Martins | 7-5 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Olivia Gadecki | 6-2 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Australian Open Dames van 10 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Francesca Jones | 5-1 ab. | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Aliona Bolsova Zadoinov | 6-4 4-6 6-4 | |
Guadalajara van 19 Februari tot 27 Februari 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Rebeka Masarova | 6-7 6-4 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 14 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 10 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (New Haven)
Samenvatting : 8 Overwinningen / 4 Nederlagen
Panamerikaanse Spelen Dames van 29 Juli tot 4 Augustus 2019 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Anastasia Iamachkine | 6-1 6-0 | |
Achtste finales | verslaat | Alexandra Vagramov | 7-5 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Nadia Podoroska | 6-4 6-4 | |
US Open Dames van 20 Augustus tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jasmine Paolini | 6-1 3-6 6-1 | |
New Haven van 2 September tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Naomi Broady | 6-3 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Tatjana Maria | 6-2 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Jana Cepelova | 6-0 4-1 ab. | |
Kwartfinales | verslaat | Astra Sharma | 6-4 6-4 | |
Halve Finale | verslaat | Heather Watson | 6-3 5-7 6-0 | |
Finale | verslagen door | Anna Blinkova | 6-4 6-2 | |
Houston van 11 November tot 17 November 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Hanna Chang | 6-0 6-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Stefanie Vögele | 6-1 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Monterrey van 2 April tot 8 April 2018 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lizette Cabrera | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Jovana Jaksic | 7-5 6-1 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Jasmine Paolini | 6-1 5-7 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Ana Sofía Sánchez | 6-3 4-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Washington van 31 Juli tot 6 Augustus 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Shuko Aoyama | 6-2 6-2 | |
US Open Dames van 22 Augustus tot 10 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Viktória Kuzmová Hruncáková | 6-1 6-1 | |
Quebec van 11 September tot 17 September 2017 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tara Moore | 7-5 5-7 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Andrea Sestini Hlavácková | 6-1 6-2 | |
Hawaii van 20 November tot 26 November 2017 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Rebecca Peterson | 7-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 5 Nederlagen
Wimbledon Junior Dames van 5 Juli tot 11 Juli 2016 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Iga Swiatek | 6-4 4-6 9-7 | |
1/16de finales | verslaat | Lucie Kankova | 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Bianca Vanessa Andreescu | 6-2 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Anastasia Potapova | 6-3 6-2 | |
Washington van 18 Juli tot 24 Juli 2016 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Francoise Abanda | 7-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Yulia Putintseva | 6-4 4-6 6-4 | |
US Open Dames van 23 Augustus tot 12 September 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ya-Hsuan Lee | 3-6 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Sara Sorribes Tormo | 5-7 6-4 6-2 | |
US Open Junior Dames van 4 September tot 11 September 2016 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Marta Paigina | 6-2 7-5 | |
1/16de finales | verslaat | Ayumi Miyamoto | 7-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Bianca Vanessa Andreescu | 5-7 7-5 6-3 | |
Hawaii van 21 November tot 27 November 2016 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Miyu Kato | 6-3 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Catherine Bellis | 6-1 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 3 Nederlagen
Roland Garros Junior Dames van 31 Mei tot 7 Juni 2015 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Emilie Francati | 6-3 4-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Aliona Bolsova Zadoinov | 6-7 6-3 6-2 | |
Wimbledon Junior Dames van 29 Juni tot 12 Juli 2015 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Monika Kilnarova | 7-6 6-7 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Lucie Wargnier | 6-3 2-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Anna Blinkova | 6-4 6-3 | |
US Open Junior Dames van 31 Augustus tot 13 September 2015 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Valeriya Zeleva | 6-2 6-0 | |
1/16de finales | verslaat | Chihiro Muramatsu | 6-2 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Sofya Zhuk | 0-6 6-3 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Roland Garros Junior Dames van 1 Juni tot 7 Juni 2014 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Bianca Turati | 6-0 6-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Ivana Jorovic | 7-6 6-2 | |
Wimbledon Junior Dames van 23 Juni tot 6 Juli 2014 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Kristina Schmiedlová | 6-1 6-2 | |
US Open Junior Dames van 25 Augustus tot 7 September 2014 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Gabriella Taylor | 6-1 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Olga Fridman | 5-7 6-1 6-4 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
US Open Dubbel Dames van 1 September tot 12 September 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | U. Arconada - W. Osuigwe | verslagen door | A. Krunic - N. Stojanovic | 6-3 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
US Open Dubbel Dames van 31 Augustus tot 13 September 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | U. Arconada - C. McHale | verslagen door | A. Friedsam - K. Siniaková | 6-4 6-3 |
Overwinning : 1 (Panamerikaanse Spelen - Dames Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlagen
Panamerikaanse Spelen - Dames Dubbel van 29 Juli tot 4 Augustus 2019 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | C. Dolehide - U. Arconada | verslaat | D. Guzmán - D. Schaefer | 6-1 6-1 |
Halve Finale | C. Dolehide - U. Arconada | verslaat | A. Guarachi - D. Seguel | 7-5 6-3 |
Finale | C. Dolehide - U. Arconada | verslaat | V. Cepede Royg - M. González Benítez | 6-0 6-4 |
US Open Dubbel Dames van 26 Augustus tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | U. Arconada - H. Carter | verslagen door | N. Kichenok - A. Spears | 6-1 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
US Open Dubbel Dames Junioren van 4 September tot 11 September 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | U. Arconada - C. Liu | verslaat | L. Kankova - J. Markova | 6-1 6-2 |
Achtste finales | U. Arconada - C. Liu | verslaat | M. Helgø - C. Muramatsu | 7-6 6-3 |
Kwartfinales | U. Arconada - C. Liu | verslagen door | K. Day - C. Dolehide | 6-3 4-6 10-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 3 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 1 Juni tot 7 Juni 2015 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | U. Arconada - N. Podoroska | verslaat | J. Cristian - V. Kuzmová Hruncáková | 6-2 6-3 |
Achtste finales | U. Arconada - N. Podoroska | verslaat | B. Andreescu - O. Pervushina | 6-2 6-4 |
Kwartfinales | U. Arconada - N. Podoroska | verslaat | S. Kenin - K. Swan | 6-7 6-2 10-5 |
Halve Finale | U. Arconada - N. Podoroska | verslagen door | C. Dolehide - K. Stewart | 6-1 7-6 |
Wimbledon Dubbel Dames Junioren van 29 Juni tot 12 Juli 2015 (Gras) | ||||
1/16de finales | U. Arconada - C. Robillard-Millette | verslaat | I. Minca - M. Pislak | 7-6 6-1 |
Achtste finales | U. Arconada - C. Robillard-Millette | verslagen door | A. Brogan - F. Christie | 7-5 6-2 |
US Open Dubbel Dames Junioren van 31 Augustus tot 13 September 2015 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | U. Arconada - M. Lumsden | verslaat | A. Neffa De Los Rios - B. Torelli | 6-3 6-0 |
Achtste finales | U. Arconada - M. Lumsden | verslaat | M. Herazo Gonzalez - Y. Monroy | 6-1 7-6 |
Kwartfinales | U. Arconada - M. Lumsden | verslagen door | K. Birrell - M. Inglis | 7-6 6-7 10-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 1 Juni tot 8 Juni 2014 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | U. Arconada - K. Buayam | verslagen door | E. Ruse - I. Shymanovich | 6-3 6-3 |
Wimbledon Dubbel Dames Junioren van 1 Juli tot 6 Juli 2014 (Gras) | ||||
1/16de finales | U. Arconada - F. Stollar | verslaat | A. Brogan - H. Dart | 4-6 6-1 6-4 |
Achtste finales | U. Arconada - F. Stollar | verslaat | V. Kuzmová Hruncáková - K. Schmiedlová | 5-7 6-4 6-3 |
Kwartfinales | U. Arconada - F. Stollar | verslaat | K. Boulter - I. Jorovic | 7-6 5-7 9-7 |
Halve Finale | U. Arconada - F. Stollar | verslagen door | T. Grende - Q. Ye | 5-7 6-3 6-4 |
US Open Dubbel Dames Junioren van 25 Augustus tot 7 September 2014 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | U. Arconada - K. Birrell | verslagen door | F. Christie - K. Swan | 6-3 6-0 |