De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Verenigde Staten - 16 Augustus 2004
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Australian Open Junior Dames van 22 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Petra Marcinko | 3-6 6-3 6-3 | |
Roland Garros Junior Dames van 29 Mei tot 4 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Tiantsoa Sarah Rakotomanga Rajaonah | 3-6 6-3 7-6 | |
Wimbledon Junior Dames van 2 Juli tot 10 Juli 2022 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Sandugash Kenzhibayeva | 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Luca Udvardy | 6-2 3-6 6-3 | |
US Open Junior Dames van 4 September tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Amelie Van Impe | 2-6 6-4 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Roland Garros Junior Dames van 7 Juni tot 13 Juni 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Anastasiia Gureva | 7-6 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Sebastianna Scilipoti | 6-4 6-2 | |
Wimbledon Junior Dames van 5 Juli tot 11 Juli 2021 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Matilde Paoletti | 6-4 4-6 6-4 | |
US Open Junior Dames van 6 September tot 12 September 2021 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Julia Garcia | 7-6 6-0 | |
1/16de finales | verslaat | Diana Shnaider | 6-2 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Petra Marcinko | 7-5 6-1 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 4 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Wimbledon Dubbel Dames Junioren van 6 Juli tot 11 Juli 2021 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | T. Barkova - A. Blokhina | verslagen door | E. Alvisi - M. Paoletti | 6-4 6-1 |
US Open Dubbel Dames Junioren van 6 September tot 12 September 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | A. Blokhina - V. Xu | verslaat | O. Babel - S. Zeynalova | w.o. |
Achtste finales | A. Blokhina - V. Xu | verslagen door | K. Dmitruk - D. Shnaider | 6-3 6-3 |