De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Wit-Rusland - 25 September 2003
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
Hua Hin van 28 Januari tot 5 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ekaterina Yashina | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Alexandra Eala | 6-2 7-5 | |
Roland Garros Dames van 22 Mei tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Daphnée Mpetshi Perricard | 6-1 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Simona Waltert | 7-6 6-2 | |
Makarska van 5 Juni tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Natalia Szabanin | 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Mayar Sherif | 6-2 6-4 | |
Rosmalen Open van 10 Juni tot 18 Juni 2023 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Sabine Lisicki | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Carol Zhao | 6-1 6-3 | |
Wimbledon Dames van 27 Juni tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Celine Naef | 7-6 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (US Open Junior Dames)
Samenvatting : 9 Overwinningen / 3 Nederlagen
Roland Garros Junior Dames van 7 Juni tot 13 Juni 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Amarissa Kiara Tóth | 2-6 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Ashlyn Krueger | 6-1 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Oksana Selekhmeteva | 2-6 6-3 7-5 | |
Wimbledon Junior Dames van 5 Juli tot 11 Juli 2021 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Polina Iatcenko | 6-2 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Julia Middendorf | 6-0 4-0 ab. | |
Achtste finales | verslaat | Ranah Akua Stoiber | 7-6 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Ane Mintegi Del Olmo | 7-6 6-3 | |
US Open Junior Dames van 6 September tot 12 September 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Johanne Christine Svendsen | 6-3 6-7 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Katja Wiersholm | 6-4 6-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Petra Marcinko | 6-3 3-6 6-3 | |
Halve Finale | verslaat | Sebastianna Scilipoti | 6-1 6-2 | |
Finale | verslagen door | Robin Montgomery | 6-2 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Roland Garros Junior Dames van 4 Oktober tot 11 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Polina Iatcenko | 7-5 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Eva Lys | 6-0 3-0 ab. | |
Achtste finales | verslaat | Darja Vidmanova | 6-1 3-6 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Elsa Jacquemot | 6-4 6-4 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 1 (Wimbledon Dubbel Dames Junioren)
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 2 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 7 Juni tot 13 Juni 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | K. Dmitruk - D. Vidmanova | verslagen door | E. Alvisi - L. Pigato | 6-2 6-4 |
Wimbledon Dubbel Dames Junioren van 6 Juli tot 11 Juli 2021 (Gras) | ||||
1/16de finales | K. Dmitruk - D. Shnaider | verslaat | J. Dawson - A. Dudeney | 6-3 6-2 |
Achtste finales | K. Dmitruk - D. Shnaider | verslaat | C. Ngounoue - A. Yepifanova | 6-2 6-2 |
Kwartfinales | K. Dmitruk - D. Shnaider | verslaat | E. Pridankina - K. Zaytseva | 6-3 6-2 |
Halve Finale | K. Dmitruk - D. Shnaider | verslaat | R. Brantmeier - E. Kalieva | 6-3 6-2 |
Finale | K. Dmitruk - D. Shnaider | verslaat | S. Costoulas - L. Hietaranta | 6-1 6-2 |
US Open Dubbel Dames Junioren van 6 September tot 12 September 2021 (Hardcourt) | ||||
Achtste finales | K. Dmitruk - D. Shnaider | verslaat | A. Blokhina - V. Xu | 6-3 6-3 |
Kwartfinales | K. Dmitruk - D. Shnaider | verslagen door | R. Brantmeier - E. Kalieva | 7-6 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 6 Oktober tot 11 November 2020 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | K. Dmitruk - J. Kolodynska | verslaat | J. Avdeeva - A. Falei | 6-4 6-1 |
Achtste finales | K. Dmitruk - J. Kolodynska | verslaat | A. Leclercq - L. Nguyen Tan | 6-3 6-4 |
Kwartfinales | K. Dmitruk - J. Kolodynska | verslagen door | J. Bouzas Maneiro - G. Grant | 6-3 6-7 10-8 |