De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Rusland - 6 Augustus 1993
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 5 Nederlagen
Hua Hin van 28 Januari tot 5 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kristina Dmitruk | 6-3 6-2 | |
Doha van 10 Februari tot 19 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Madison Brengle | 6-4 6-2 | |
Rabat van 20 Mei tot 28 Mei 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Timea Babos | 7-5 6-4 | |
Iasi van 17 Juli tot 23 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Anastasia Bertea | 6-0 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Dalila Jakupovic | 6-4 5-7 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Raluca Georgiana Serban | 6-1 6-2 | |
Hong-Kong van 7 Oktober tot 15 Oktober 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Conny Perrin | 6-1 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 4 Nederlagen
Dubai van 12 Februari tot 20 Februari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Heather Watson | 6-3 3-6 6-1 | |
Paris - Trophée Lagardère van 9 Mei tot 15 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Anastasia Zakharova | 6-0 6-3 | |
Rabat van 14 Mei tot 21 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tessah Andrianjafitrimo | 4-6 7-5 6-1 | |
Chennai van 12 September tot 18 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Isabella Shinikova | 6-2 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 4 Nederlagen
Bad Homburg van 21 Juni tot 27 Juni 2021 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Riya Bhatia | 7-6 6-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Angelique Kerber | 6-1 6-1 | |
Belgrade 2 van 26 Juli tot 1 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Shalimar Talbi | 6-4 4-6 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Tara Würth | 6-4 6-1 | |
Portoroz van 12 September tot 19 September 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Susan Bandecchi | 7-5 7-5 | |
Astana Open van 27 September tot 2 Oktober 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Valeria Savinykh | 4-6 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Anastasia Zakharova | 6-2 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Lugano van 7 April tot 14 April 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Fiona Ganz | 2-6 7-6 6-0 |