De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Belgrade 2 - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Servië

Volledige uitslagen

Belgrade 2 2021

ServiëServië - 26 Juli 2021 - 1 Augustus 2021 - Gravel


Finale

31 Jul - 18h05Anna Karolína SchmiedlováverslaatArantxa Rus6-3 6-3


Halve Finale

Anna Karolína SchmiedlováverslaatRebecca Sramkova7-6 6-1
Arantxa RusverslaatAndrea Petkovic7-5 6-2


Kwartfinales

29 Jul - 16h20Anna Karolína SchmiedlováverslaatAnna Blinkova4-6 6-3 6-1
29 Jul - 16h35Rebecca SramkovaverslaatKristyna Pliskova4-6 6-4 7-6
29 Jul - 19h10Andrea PetkovicverslaatTara Würth6-4 6-4
29 Jul - 19h45Arantxa RusverslaatMartina Trevisan6-1 6-4


Achtste finales

28 Jul - 11h05Rebecca SramkovaverslaatJaqueline Adina Cristian6-3 3-6 6-4
28 Jul - 11h05Kristyna PliskovaverslaatVarvara Gracheva7-6 6-4
28 Jul - 13h15Anna BlinkovaverslaatSusan Bandecchi6-4 7-6
28 Jul - 13h25Anna Karolína SchmiedlováverslaatJule Niemeier6-4 5-7 7-6
28 Jul - 15h35Tara WürthverslaatIrina Maria Bara6-3 6-1
28 Jul - 16h40Martina TrevisanverslaatUlrikke Eikeri6-1 6-1
28 Jul - 17h00Andrea PetkovicverslaatJessika Ponchet7-5 6-2
28 Jul - 18h45Arantxa RusverslaatOlga Danilovic6-2 6-4


1/16de finales

26 Jul - 12h25Ulrikke EikeriverslaatLesya Tsurenko6-3 1-6 6-4
26 Jul - 13h15Anna Karolína SchmiedlováverslaatJana Fett6-1 6-2
26 Jul - 14h45Susan BandecchiverslaatOlga Govortsova7-6 6-3
26 Jul - 15h35Rebecca SramkovaverslaatTereza Mrdeza6-3 2-6 6-4
26 Jul - 17h45Varvara GrachevaverslaatIva Sepa6-1 6-1
27 Jul - 11h05Jule NiemeierverslaatViktoriya Tomova6-3 7-6
27 Jul - 11h05Anna BlinkovaverslaatIsabella Shinikova6-1 6-2
27 Jul - 11h05Kristyna PliskovaverslaatTena Lukas6-1 6-4
27 Jul - 12h25Andrea PetkovicverslaatLola Radivojevic6-3 6-7 6-2
27 Jul - 12h45Martina TrevisanverslaatPanna Udvardy6-3 3-6 6-4
27 Jul - 13h15Jaqueline Adina CristianverslaatKaja Juvan6-3 7-6
27 Jul - 15h05Jessika PonchetverslaatDraginja Vukovic6-1 7-6
27 Jul - 15h20Tara WürthverslaatEkaterina Yashina6-4 6-1
27 Jul - 15h40Irina Maria BaraverslaatAmandine Hesse6-4 6-1
27 Jul - 17h00Arantxa RusverslaatElitsa Kostova6-1 6-0
27 Jul - 18h40Olga DanilovicverslaatCamilla Rosatello3-6 6-4 7-6


Kwalificaties - Eerste ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

26 Jul - 11h05Jessika PonchetverslaatElena Milovanovic6-0 6-2
26 Jul - 11h05Ekaterina YashinaverslaatShalimar Talbi6-4 4-6 6-1
26 Jul - 11h10Camilla RosatelloverslaatTamara Curovic6-3 7-6
26 Jul - 13h50Tara WürthverslaatZuzana Zlochova6-0 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden