De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Karlsruhe - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Karlsruhe - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

Karlsruhe 2021

DuitslandDuitsland - Karlsruhe - 6 September 2021 - 12 September 2021 - Gravel


Finale

12 Sep - 13h40Mayar SherifverslaatMatteo Trevisan6-3 6-2


Halve Finale

11 Sep - 14h35Matteo TrevisanverslaatMaryna Zanevska6-3 4-6 6-4
12 Sep - 17h25Mayar SherifverslaatJaqueline Adina Cristian7-6 4-6 6-4


Kwartfinales

10 Sep - 10h05Maryna ZanevskaverslaatAnna Bondar1-6 6-4 6-4
10 Sep - 12h20Matteo TrevisanverslaatDalma Galfi7-6 7-5
10 Sep - 14h45Mayar SherifverslaatRebecca Sramkova6-3 6-2
10 Sep - 16h25Jaqueline Adina CristianverslaatNastasja Mariana Schunk6-1 6-1


Achtste finales

9 Sep - 16h00Jaqueline Adina CristianverslaatLucia Bronzetti6-1 7-6
9 Sep - 17h35Nastasja Mariana SchunkverslaatAstra Sharma6-2 6-4
9 Sep - 14h05Mayar SherifverslaatKatarzyna Kawa6-3 6-4
9 Sep - 14h40Rebecca SramkovaverslaatKatarina Zavatska5-7 6-2 6-4
Dalma GalfiverslaatIrina Maria Bara6-4 6-3
Matteo TrevisanverslaatGrace Min6-1 7-6
Maryna ZanevskaverslaatTereza Mrdeza6-1 6-2
Anna BondarverslaatMagdalena Frech6-3 6-3


1/16de finales

7 Sep - 11h50Maryna ZanevskaverslaatCristina Bucsa5-7 6-4 6-2
7 Sep - 12h00Irina Maria BaraverslaatPaula Ormaechea3-6 6-4 6-3
7 Sep - 13h40Lucia BronzettiverslaatRéka-Luca Jani6-4 3-6 6-1
7 Sep - 15h15Magdalena FrechverslaatAlexandra Vecic6-2 6-2
7 Sep - 16h50Mayar SherifverslaatSina Herrmann6-0 6-2
8 Sep - 10h00Matteo TrevisanverslaatAnastasia Gasanova7-6 6-3
8 Sep - 10h00Nastasja Mariana SchunkverslaatKatharina Hobgarski6-0 3-6 7-5
8 Sep - 10h00Dalma GalfiverslaatEkaterine Gorgodze6-4 7-6
8 Sep - 11h30Anna BondarverslaatAnna Karolína Schmiedlová6-2 6-7 7-5
8 Sep - 11h30Grace MinverslaatGiulia Gatto-Monticone6-0 6-2
8 Sep - 12h00Astra SharmaverslaatYana Morderger6-1 6-2
8 Sep - 13h00Tereza MrdezaverslaatTamara Korpatsch6-2 7-6
8 Sep - 13h55Katarzyna KawaverslaatMaddison Inglis2-1 ab.
8 Sep - 14h55Rebecca SramkovaverslaatKaja Juvan6-4 6-1
8 Sep - 15h55Jaqueline Adina CristianverslaatClara Burel6-7 6-3 6-2
9 Sep - 18h35Katarina ZavatskaverslaatTatjana Maria5-7 6-2 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

7 Sep - 10h05Yana MordergerverslaatMona Barthel6-0 3-6 6-2
7 Sep - 10h05Tereza MrdezaverslaatEva Lys6-0 6-3
7 Sep - 10h05Giulia Gatto-MonticoneverslaatAnna Zaja1-6 6-4 6-3
7 Sep - 12h20Katharina HobgarskiverslaatJoelle Steur6-3 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden