De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Boedapest - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Boedapest - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Hongarije

Volledige uitslagen

Boedapest 2021

HongarijeHongarije - 10 Juli 2021 - 18 Juli 2021 - Gravel


Finale

18 Jul - 17h05Yulia PutintsevaverslaatAnhelina Kalinina6-4 6-0


Halve Finale

17 Jul - 15h40Yulia PutintsevaverslaatDalma Galfi6-2 3-6 6-2
17 Jul - 18h20Anhelina KalininaverslaatDanielle Rose Collins7-6 4-1 ab.


Kwartfinales

16 Jul - 11h10Yulia PutintsevaverslaatKateryna Baindl-Kozlova6-7 6-0 7-5
16 Jul - 14h10Dalma GalfiverslaatOlga Danilovic6-4 6-2
16 Jul - 16h05Anhelina KalininaverslaatPanna Udvardy6-4 6-4
16 Jul - 18h25Danielle Rose CollinsverslaatPaula Ormaechea6-1 6-4


Achtste finales

14 Jul - 11h05Paula OrmaecheaverslaatIvana Jorovic6-1 7-6
14 Jul - 13h05Olga DanilovicverslaatIrina Maria Bara6-4 6-3
14 Jul - 15h25Kateryna Baindl-KozlovaverslaatAna Bogdan4-6 6-4 6-2
14 Jul - 17h30Yulia PutintsevaverslaatAna Konjuh6-4 6-3
15 Jul - 11h10Danielle Rose CollinsverslaatRéka-Luca Jani7-5 6-0
15 Jul - 11h10Anhelina KalininaverslaatBernarda Pera7-5 6-3
15 Jul - 13h00Dalma GalfiverslaatAnna Karolína Schmiedlová6-2 7-5
15 Jul - 14h55Panna UdvardyverslaatAliaksandra Sasnovich7-6 6-2


1/16de finales

12 Jul - 11h05Paula OrmaecheaverslaatViktoriya Tomova6-2 6-3
12 Jul - 11h05Anna Karolína SchmiedlováverslaatIrina-Camelia Begu6-3 6-4
12 Jul - 12h50Kateryna Baindl-KozlovaverslaatBarbara Haas7-6 6-3
12 Jul - 12h50Irina Maria BaraverslaatSara Errani4-6 7-5 6-2
12 Jul - 15h15Ana KonjuhverslaatTereza Mrdeza4-6 6-3 6-2
12 Jul - 15h40Yulia PutintsevaverslaatEkaterine Gorgodze6-2 6-4
13 Jul - 11h05Ivana JorovicverslaatJaqueline Adina Cristian5-7 7-6 7-6
13 Jul - 11h05Réka-Luca JaniverslaatElisabetta Cocciaretto6-4 7-5
13 Jul - 11h10Ana BogdanverslaatVarvara Lepchenko6-4 7-5
13 Jul - 13h50Danielle Rose CollinsverslaatMartina Di Giuseppe6-2 4-1
13 Jul - 13h55Anhelina KalininaverslaatAnna Kalinskaya6-4 7-6
13 Jul - 14h25Panna UdvardyverslaatMayar Sherif6-3 6-1
13 Jul - 15h20Aliaksandra SasnovichverslaatTimea Babos6-0 2-0 ab.
13 Jul - 16h00Olga DanilovicverslaatTamara Korpatsch6-2 6-2
13 Jul - 17h00Dalma GalfiverslaatAliona Bolsova Zadoinov7-6 6-3
13 Jul - 18h00Bernarda PeraverslaatJulia Grabher5-7 6-1 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

11 Jul - 11h05Olga DanilovicverslaatMiriam Bianca Bulgaru6-3 3-6 6-3
11 Jul - 11h05Julia GrabherverslaatJamie Loeb6-0 6-3
11 Jul - 11h05Paula OrmaecheaverslaatVictoria Duval7-6 6-2
11 Jul - 12h20Tereza MrdezaverslaatCristina Bucsa6-4 7-6
11 Jul - 15h15Ekaterine GorgodzeverslaatAndrea Lazaro Garcia3-6 6-3 6-2
11 Jul - 15h40Jaqueline Adina CristianverslaatMartina Di Giuseppe6-1 4-6 7-6


Kwalificaties - Eerste ronde

10 Jul - 10h10Paula OrmaecheaverslaatKateryna Bondarenko6-2 6-3
10 Jul - 10h10Tereza MrdezaverslaatNatalia Szabanin6-4 6-2
10 Jul - 10h10Victoria DuvalverslaatLara Arruabarrena-Vecino6-2 6-2
10 Jul - 11h55Olga DanilovicverslaatIrene Burillo Escorihuela6-4 6-3
10 Jul - 12h00Miriam Bianca BulgaruverslaatKatharina Gerlach6-3 4-6 6-2
10 Jul - 12h30Julia GrabherverslaatAmarissa Kiara Toth6-3 6-4
10 Jul - 13h45Jamie LoebverslaatZuzana Zlochova7-5 6-3
10 Jul - 14h45Cristina BucsaverslaatDorka Drahota Szabo6-3 5-7 6-0
10 Jul - 14h50Ekaterine GorgodzeverslaatAnna Bondar7-6 4-6 6-3
10 Jul - 15h45Andrea Lazaro GarciaverslaatKatie Volynets7-6 1-6 6-3
10 Jul - 17h35Martina Di GiuseppeverslaatCarolina Meligeni Rodrigues Alves6-4 5-7 6-4
10 Jul - 18h05Jaqueline Adina CristianverslaatFanny Stollar1-6 6-1 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden