De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Bad Homburg - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Bad Homburg - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

Bad Homburg 2021

DuitslandDuitsland - Bad Homburg Vor Der Höhe - 21 Juni 2021 - 27 Juni 2021 - Gras


Finale

26 Jun - 13h00Angelique KerberverslaatKaterina Siniaková6-3 6-2


Halve Finale

Angelique KerberverslaatPetra Kvitova3-6 6-4 7-6
Katerina SiniakováverslaatSara Sorribes Tormo6-2 6-4


Kwartfinales

24 Jun - 13h30Sara Sorribes TormoverslaatVictoria Azarenkaw.o.
25 Jun - 10h05Katerina SiniakováverslaatLaura Siegemund7-5 6-4
25 Jun - 12h10Angelique KerberverslaatAmanda Anisimova2-6 6-3 6-3
25 Jun - 12h10Petra KvitovaverslaatNadia Podoroska6-3 7-6


Achtste finales

22 Jun - 17h50Katerina SiniakováverslaatJessica Pegula6-3 5-7 6-4
22 Jun - 18h00Laura SiegemundverslaatTamara Korpatsch6-2 6-2
22 Jun - 20h15Amanda AnisimovaverslaatAndrea Petkovic6-1 7-5
23 Jun - 12h05Nadia PodoroskaverslaatPatricia Maria Tig7-6 2-6 6-4
23 Jun - 14h40Victoria AzarenkaverslaatAlizé Cornet6-4 3-6 7-6
23 Jun - 18h00Angelique KerberverslaatAnna Blinkova6-0 6-2
23 Jun - 19h15Petra KvitovaverslaatAnn Li6-2 6-7 6-1
23 Jun - 19h55Sara Sorribes TormoverslaatMisaki Doi6-4 6-4


1/16de finales

21 Jun - 16h35Petra KvitovaverslaatKatarzyna Piter4-6 6-1 6-4
21 Jun - 13h35Ann LiverslaatAnna Zaja6-0 6-4
20 Jun - 12h10Patricia Maria TigverslaatMona Barthel7-6 6-3
20 Jun - 16h40Nadia PodoroskaverslaatMara Guth6-0 6-3
21 Jun - 18h45Angelique KerberverslaatEkaterina Yashina6-1 6-1
21 Jun - 11h10Anna BlinkovaverslaatClara Tauson7-6 4-6 6-2
20 Jun - 14h15Amanda AnisimovaverslaatDanka Kovinic6-2 6-1
20 Jun - 18h10Andrea PetkovicverslaatSorana Cirstea6-3 6-4
21 Jun - 12h10Laura SiegemundverslaatRiya Bhatia2-6 7-6 6-1
20 Jun - 15h40Tamara KorpatschverslaatRebecca Peterson7-5 2-6 7-6
20 Jun - 14h00Katerina SiniakováverslaatVarvara Gracheva6-3 6-2
Jessica PegulaverslaatAmandine Hesse6-1 6-2
21 Jun - 11h10Sara Sorribes TormoverslaatMartina Trevisan6-4 3-6 6-2
20 Jun - 16h00Misaki DoiverslaatAnna Danilina6-2 6-2
Alizé CornetverslaatArantxa Rus6-3 2-6 6-1
22 Jun - 12h10Victoria AzarenkaverslaatYuliya Hatouka7-5 6-0


Kwalificaties - Eerste ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

20 Jun - 11h05Katarzyna PiterverslaatNastasja Mariana Schunk7-6 2-6 7-6
20 Jun - 11h10Anna ZajaverslaatJulia Middendorf6-2 7-5
20 Jun - 12h40Yuliya HatoukaverslaatKimberley Zimmermann6-3 6-3
20 Jun - 14h15Ekaterina YashinaverslaatRiya Bhatia7-6 6-0

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden