De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Duitsland - Bad Homburg Vor Der Höhe - 19 Juni 2022 - 25 Juni 2022 - Gras
25 Jun - 13h40 | Caroline Garcia | verslaat | Bianca Vanessa Andreescu | 6-7 6-4 6-4 |
24 Jun - 14h30 | Bianca Vanessa Andreescu | verslaat | Simona Halep | w.o. |
24 Jun - 14h40 | Caroline Garcia | verslaat | Alizé Cornet | 7-6 3-6 7-5 |
23 Jun - 12h10 | Caroline Garcia | verslaat | Sabine Lisicki | 6-3 7-6 |
23 Jun - 14h20 | Bianca Vanessa Andreescu | verslaat | Darya Kasatkina | 6-4 6-1 |
23 Jun - 16h40 | Alizé Cornet | verslaat | Angelique Kerber | 6-4 2-6 6-1 |
23 Jun - 18h50 | Simona Halep | verslaat | Amanda Anisimova | 6-2 6-1 |
21 Jun - 19h20 | Darya Kasatkina | verslaat | Jule Niemeier | 6-1 3-6 6-1 |
22 Jun - 14h00 | Bianca Vanessa Andreescu | verslaat | Katie Swan | 6-4 6-4 |
22 Jun - 18h10 | Simona Halep | verslaat | Tamara Zidansek | 6-0 6-3 |
22 Jun - 13h30 | Amanda Anisimova | verslaat | Ann Li | 6-0 6-2 |
22 Jun - 12h00 | Alizé Cornet | verslaat | Tatjana Maria | 7-6 6-4 |
22 Jun - 16h35 | Angelique Kerber | verslaat | Lucia Bronzetti | 6-2 6-3 |
Caroline Garcia | verslaat | Kamilla Rakhimova | 6-3 6-4 | |
22 Jun - 12h00 | Sabine Lisicki | verslaat | Greet Minnen | 6-3 2-6 6-2 |
19 Jun - 13h05 | Lucia Bronzetti | verslaat | Kaja Juvan | 4-6 7-5 2-0 ab. |
19 Jun - 14h10 | Kamilla Rakhimova | verslaat | Ludmilla Samsonova | 7-6 6-4 |
19 Jun - 15h30 | Caroline Garcia | verslaat | Aliaksandra Sasnovich | 2-6 6-3 6-4 |
19 Jun - 16h15 | Tamara Zidansek | verslaat | Yuliya Hatouka | 2-6 6-1 6-4 |
19 Jun - 17h40 | Katie Swan | verslaat | Sloane Stephens | 2-6 6-4 6-2 |
19 Jun - 18h15 | Ann Li | verslaat | Anna Bondar | 7-6 4-6 6-1 |
19 Jun - 20h00 | Darya Kasatkina | verslaat | Andrea Petkovic | 6-1 6-2 |
20 Jun - 12h35 | Tatjana Maria | verslaat | Anastasia Potapova | 6-3 5-7 6-3 |
20 Jun - 13h15 | Greet Minnen | verslaat | Misaki Doi | 6-3 6-3 |
20 Jun - 18h55 | Alizé Cornet | verslaat | Anna Kalinskaya | 6-2 6-4 |
20 Jun - 19h05 | Jule Niemeier | verslaat | Claire Liu | 6-2 6-2 |
21 Jun - 11h05 | Amanda Anisimova | verslaat | Alison Van Uytvanck | 3-6 6-3 7-6 |
21 Jun - 12h05 | Sabine Lisicki | verslaat | Tamara Korpatsch | 6-4 7-6 |
21 Jun - 15h15 | Bianca Vanessa Andreescu | verslaat | Martina Trevisan | 6-3 6-1 |
21 Jun - 16h45 | Simona Halep | verslaat | Katerina Siniaková | 4-6 6-3 6-4 |
21 Jun - 20h40 | Angelique Kerber | verslaat | Anastasia Gasanova | 6-2 6-2 |
De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd
18 Jun - 16h05 | Yuliya Hatouka | verslaat | Misaki Doi | 7-6 6-3 |
Katie Swan | verslaat | Tamara Korpatsch | 6-2 6-1 | |
Kamilla Rakhimova | verslaat | Xinyun Han | 6-1 6-3 | |
Anastasia Gasanova | verslaat | Anna Blinkova | 7-6 6-2 |