De site voor alle sporten

Menu
Tennis - 's-Hertogenbosch - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - 's-Hertogenbosch - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Volledige uitslagen

's-Hertogenbosch 2022

NederlandNederland - 4 Juni 2022 - 12 Juni 2022 - Gras


Finale

12 Jun - 12h10Ekaterina AlexandrovaverslaatAryna Sabalenka7-5 6-0


Halve Finale

11 Jun - 11h10Ekaterina AlexandrovaverslaatVeronika Kudermetova6-3 6-1
11 Jun - 12h40Aryna SabalenkaverslaatShelby Rogers7-6 6-0


Kwartfinales

10 Jun - 11h05Veronika KudermetovaverslaatBelinda Bencic6-4 6-2
10 Jun - 12h50Aryna SabalenkaverslaatAlison Van Uytvanck6-3 3-6 7-6
10 Jun - 15h10Ekaterina AlexandrovaverslaatCaty McNally6-0 6-1
10 Jun - 16h05Shelby RogersverslaatKirsten Flipkens3-6 6-1 6-4


Achtste finales

9 Jun - 11h10Aryna SabalenkaverslaatArianne Hartono6-2 6-3
Alison Van UytvanckverslaatElise Mertens6-2 6-3
9 Jun - 16h50Shelby RogersverslaatElena Rybakina6-2 6-4
9 Jun - 14h40Kirsten FlipkensverslaatAnn Li6-1 6-1
9 Jun - 18h35Ekaterina AlexandrovaverslaatAnhelina Kalinina6-4 6-2
9 Jun - 13h20Caty McNallyverslaatTamara Zidansek6-1 6-1
Veronika KudermetovaverslaatAnna Blinkova7-5 2-5 ab.
9 Jun - 15h00Belinda BencicverslaatAnna Kalinskaya7-6 6-4


1/16de finales

7 Jun - 14h30Aryna SabalenkaverslaatKateryna Baindl-Kozlova6-4 6-1
Arianne HartonoverslaatTaylah Preston6-4 3-6 6-4
7 Jun - 19h45Alison Van UytvanckverslaatTamara Korpatsch6-4 7-5
7 Jun - 16h10Elise MertensverslaatStorm Sanders6-7 6-1 6-2
7 Jun - 16h05Elena RybakinaverslaatJamie Loeb6-4 7-5
7 Jun - 17h45Shelby RogersverslaatVitalia Diatchenko6-2 6-4
7 Jun - 18h45Kirsten FlipkensverslaatAnastasia Tikhonova6-2 5-7 6-3
Ann LiverslaatLudmilla Samsonova6-3 6-4
Ekaterina AlexandrovaverslaatDayana Yastremska2-6 7-6 6-2
7 Jun - 16h05Anhelina KalininaverslaatOlivia Gadecki6-3 4-6 6-4
Caty McNallyverslaatDaria Saville-Gavrilova7-6 6-3
7 Jun - 14h10Tamara ZidansekverslaatHarmony Tan1-6 6-2 6-4
7 Jun - 18h25Veronika KudermetovaverslaatLeolia Jeanjean6-2 6-3
Anna BlinkovaverslaatGreet Minnen2-6 6-1 6-4
Anna KalinskayaverslaatSuzan Lamens7-6 6-3
7 Jun - 13h15Belinda BencicverslaatMadison Brengle6-4 6-3


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

5 Jun - 11h00Taylah PrestonverslaatRaluca Georgiana Serbanw.o.
5 Jun - 11h35Anastasia TikhonovaverslaatJessika Ponchet6-2 6-2
6 Jun - 10h00Caty McNallyverslaatValentini Grammatikopoulou6-1 6-2
6 Jun - 10h00Jamie LoebverslaatSusan Bandecchi6-3 4-6 6-4
6 Jun - 11h10Olivia GadeckiverslaatLinda Fruhvirtova6-3 6-7 7-5
6 Jun - 11h30Storm SandersverslaatYanina Wickmayer6-1 7-5


Kwalificaties - Eerste ronde

4 Jun - 11h00Jessika PonchetverslaatEllen Perez6-7 6-4 7-6
4 Jun - 11h00Raluca Georgiana SerbanverslaatLesley Pattinama Kerkhove7-5 5-7 7-5
4 Jun - 11h00Taylah PrestonverslaatLucrezia Stefanini6-2 4-6 6-4
4 Jun - 13h35Linda FruhvirtovaverslaatJasmijn Gimbrere6-1 6-2
4 Jun - 14h10Yanina WickmayerverslaatAnastasia Kulikova6-1 7-5
4 Jun - 14h50Anastasia TikhonovaverslaatNigina Abduraimova6-2 6-3
4 Jun - 14h55Olivia GadeckiverslaatRichel Hogenkamp6-3 6-4
4 Jun - 15h35Storm SandersverslaatAlycia Parks6-3 7-6
4 Jun - 16h10Caty McNallyverslaatLizette Cabrera2-6 6-4 6-4
4 Jun - 16h10Jamie LoebverslaatIsabella Shinikova6-2 6-0
4 Jun - 17h25Valentini GrammatikopoulouverslaatIndy De Vroome6-2 6-4
4 Jun - 17h35Susan BandecchiverslaatMariam Bolkvadze6-3 7-6

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden