De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Rabat - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Rabat - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Marokko

Volledige uitslagen

Rabat 2022

MarokkoMarokko - 14 Mei 2022 - 21 Mei 2022 - Gravel


Finale

21 Mei - 13h10Martina TrevisanverslaatClaire Liu6-2 6-1


Halve Finale

20 Mei - 13h00Claire LiuverslaatAnna Bondarw.o.
20 Mei - 13h50Martina TrevisanverslaatLucia Bronzetti6-3 6-3


Kwartfinales

19 Mei - 12h00Anna BondarverslaatAjla Tomljanovic5-1 ab.
19 Mei - 13h00Claire LiuverslaatAstra Sharma6-4 6-1
19 Mei - 14h35Martina TrevisanverslaatArantxa Rus7-6 6-3
19 Mei - 16h55Lucia BronzettiverslaatNuria Parrizas Diaz6-1 3-6 7-6


Achtste finales

18 Mei - 16h55Martina TrevisanverslaatGarbiñe Muguruza Blanco2-6 6-4 6-1
18 Mei - 13h30Arantxa RusverslaatDalma Galfi6-4 6-2
18 Mei - 16h05Nuria Parrizas DiazverslaatKristina Mladenovic4-6 6-3 6-0
18 Mei - 19h20Lucia BronzettiverslaatClara Burel6-3 6-2
Astra SharmaverslaatPetra Marcinko5-7 6-3 6-3
18 Mei - 13h50Claire LiuverslaatMayar Sherif4-6 7-6 6-1
18 Mei - 12h10Anna BondarverslaatKristina Kucova6-3 6-3
Ajla TomljanovicverslaatAnna Karolína Schmiedlová7-5 6-2


1/16de finales

Garbiñe Muguruza BlancoverslaatAnna Danilina6-3 6-2
Martina TrevisanverslaatXiao-Di You6-0 6-4
Dalma GalfiverslaatUlrikke Eikeri6-2 7-5
Arantxa RusverslaatLulu Sun6-3 6-0
Nuria Parrizas DiazverslaatCarol Zhao7-6 1-6 6-2
17 Mei - 18h50Kristina MladenovicverslaatTessah Andrianjafitrimo6-3 3-6 7-6
17 Mei - 13h45Clara BurelverslaatPanna Udvardy7-6 7-6
Lucia BronzettiverslaatAnna Kalinskaya6-3 6-7 6-3
15 Mei - 15h10Petra MarcinkoverslaatRebecca Peterson6-0 2-6 7-5
Astra SharmaverslaatMarcela Zacarias1-6 7-5 6-4
17 Mei - 12h10Claire LiuverslaatKamilla Rakhimova6-4 6-3
17 Mei - 15h10Mayar SherifverslaatChloé Paquet6-0 6-2
17 Mei - 12h10Anna BondarverslaatCristiana Ferrando6-4 3-6 7-5
Kristina KucovaverslaatCatherine Harrison6-2 6-0
Anna Karolína SchmiedlováverslaatEkaterina Reyngold6-1 6-2
15 Mei - 17h35Ajla TomljanovicverslaatIrene Burillo Escorihuela6-2 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

15 Mei - 13h10Xiao-Di YouverslaatYvonne Cavalle-Reimers6-2 6-4
15 Mei - 13h10Cristiana FerrandoverslaatTara Moore6-3 6-2
15 Mei - 13h10Carol ZhaoverslaatTessah Andrianjafitrimo7-5 4-6 6-3
15 Mei - 14h35Ekaterina ReyngoldverslaatAnna Danilina7-5 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

14 Mei - 12h00Cristiana FerrandoverslaatPaula Kania-Chodun6-1 6-0
14 Mei - 12h00Yvonne Cavalle-ReimersverslaatAmina Anshba6-3 7-5
14 Mei - 12h00Xiao-Di YouverslaatIngrid Neel7-6 7-5
14 Mei - 13h15Carol ZhaoverslaatYasmine Kabbaj3-6 7-5 6-3
14 Mei - 14h20Tara MooreverslaatEkaterina Kazionova1-6 6-4 6-0
14 Mei - 14h30Anna DanilinaverslaatEna Shibahara6-2 6-3
14 Mei - 15h50Tessah AndrianjafitrimoverslaatEkaterina Yashina4-6 7-5 6-1
14 Mei - 16h10Ekaterina ReyngoldverslaatSada Nahimana6-3 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden