De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Malta - Rabat - 30 April 2018 - 6 Mei 2018 - Gravel
5 Mei - 16h10 | Elise Mertens | verslaat | Ajla Tomljanovic | 6-2 7-6 |
4 Mei - 12h00 | Elise Mertens | verslaat | Su-Wei Hsieh | 6-0 6-2 |
4 Mei - 12h00 | Ajla Tomljanovic | verslaat | Aleksandra Krunic | 7-5 6-2 |
3 Mei - 12h15 | Aleksandra Krunic | verslaat | Paula Badosa Gibert | 6-2 1-0 ab. |
3 Mei - 13h25 | Ajla Tomljanovic | verslaat | Jana Fett | 3-6 6-3 6-3 |
3 Mei - 16h00 | Elise Mertens | verslaat | Sara Errani | 6-3 6-1 |
3 Mei - 17h45 | Su-Wei Hsieh | verslaat | Katarina Zavatska | 6-1 6-1 |
2 Mei - 12h10 | Sara Errani | verslaat | Johanna Larsson | 6-3 6-0 |
2 Mei - 12h10 | Aleksandra Krunic | verslaat | Sara Sorribes Tormo | 6-3 6-1 |
2 Mei - 13h40 | Elise Mertens | verslaat | Laura Siegemund | 6-7 6-0 3-1 ab. |
2 Mei - 13h55 | Ajla Tomljanovic | verslaat | Kirsten Flipkens | 6-3 6-2 |
2 Mei - 14h35 | Jana Fett | verslaat | Magdalena Frech | 6-2 6-4 |
2 Mei - 15h30 | Su-Wei Hsieh | verslaat | Tamara Zidansek | 6-7 6-3 6-3 |
2 Mei - 16h10 | Paula Badosa Gibert | verslaat | Polona Hercog | 6-7 6-1 6-2 |
2 Mei - 18h45 | Katarina Zavatska | verslaat | Alexandra Dulgheru | 7-5 2-6 6-4 |
30 Apr - 12h15 | Sara Sorribes Tormo | verslaat | Yulia Putintseva | 7-6 6-0 |
30 Apr - 14h45 | Johanna Larsson | verslaat | Rebecca Peterson | 2-6 6-3 6-1 |
30 Apr - 16h20 | Jana Fett | verslaat | Sachia Vickery | 6-2 3-6 6-3 |
30 Apr - 16h55 | Kirsten Flipkens | verslaat | Petra Martic | 3-6 6-2 6-4 |
1 Mei - 12h10 | Ajla Tomljanovic | verslaat | Silvia Soler-Espinosa | 6-2 3-6 6-1 |
1 Mei - 12h10 | Elise Mertens | verslaat | Kristina Kucova | 6-0 6-0 |
1 Mei - 12h10 | Aleksandra Krunic | verslaat | Lara Arruabarrena-Vecino | 6-2 6-7 6-2 |
1 Mei - 13h20 | Magdalena Frech | verslaat | Christina McHale | 7-5 7-5 |
1 Mei - 14h10 | Alexandra Dulgheru | verslaat | Timea Babos | 2-6 7-6 7-5 |
1 Mei - 14h40 | Laura Siegemund | verslaat | Ana Bogdan | 6-4 6-1 |
1 Mei - 15h40 | Katarina Zavatska | verslaat | Diae El Jardi | 6-2 6-3 |
1 Mei - 16h30 | Paula Badosa Gibert | verslaat | Fiona Ferro | 5-7 6-4 6-0 |
1 Mei - 17h15 | Polona Hercog | verslaat | Dominika Cibulkova | 2-6 7-5 6-4 |
1 Mei - 17h25 | Tamara Zidansek | verslaat | Magda Linette | 6-4 6-2 |
1 Mei - 19h30 | Sara Errani | verslaat | Zarina Diyas | 6-4 6-4 |
1 Mei - 20h20 | Su-Wei Hsieh | verslaat | Bethanie Mattek-Sands | 3-6 7-6 6-1 |
De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd
30 Apr - 12h10 | Silvia Soler-Espinosa | verslaat | Matteo Trevisan | 6-4 6-4 |
30 Apr - 12h15 | Fiona Ferro | verslaat | Alexandra Dulgheru | 6-1 6-4 |
30 Apr - 13h40 | Tamara Zidansek | verslaat | Fanny Stollar | 4-6 6-4 6-4 |
30 Apr - 13h50 | Paula Badosa Gibert | verslaat | Magdalena Frech | 6-1 6-3 |
29 Apr - 13h10 | Fiona Ferro | verslaat | Jessika Ponchet | 6-4 6-3 |
29 Apr - 13h10 | Silvia Soler-Espinosa | verslaat | Anna Blinkova | 6-4 6-3 |
29 Apr - 13h15 | Alexandra Dulgheru | verslaat | Jil Belen Teichmann | 6-2 6-1 |
29 Apr - 14h40 | Paula Badosa Gibert | verslaat | Arantxa Rus | 1-6 6-4 6-3 |
29 Apr - 14h40 | Tamara Zidansek | verslaat | Marie Benoit | 6-2 6-2 |
29 Apr - 14h55 | Matteo Trevisan | verslaat | Barbora Krejcikova | 6-2 6-3 |
29 Apr - 16h20 | Magdalena Frech | verslaat | Ipek Soylu | 6-4 4-1 ab. |
29 Apr - 16h55 | Fanny Stollar | verslaat | Maryna Zanevska | 6-3 6-4 |
28 Apr - 12h10 | Fiona Ferro | verslaat | Caroline Dolehide | 6-7 6-3 6-3 |
28 Apr - 12h10 | Jessika Ponchet | verslaat | Myrtille Georges | 4-6 6-4 4-1 ab. |
28 Apr - 12h10 | Alexandra Dulgheru | verslaat | Salma Charif | 6-0 6-2 |
28 Apr - 12h10 | Jil Belen Teichmann | verslaat | Panna Udvardy | 6-3 6-1 |
28 Apr - 13h15 | Silvia Soler-Espinosa | verslaat | Sandra Samir | 6-2 6-0 |
28 Apr - 13h35 | Anna Blinkova | verslaat | Daniela Seguel | 6-4 7-6 |
28 Apr - 14h30 | Matteo Trevisan | verslaat | Georgina Garcia Perez | 6-0 6-2 |
28 Apr - 14h35 | Tamara Zidansek | verslaat | Bibiane Schoofs | 6-3 3-6 6-4 |
28 Apr - 15h00 | Barbora Krejcikova | verslaat | Ayla Aksu | 6-1 6-0 |
28 Apr - 15h30 | Maryna Zanevska | verslaat | Isabelle Wallace | 6-3 6-1 |
28 Apr - 15h40 | Paula Badosa Gibert | verslaat | Basak Eraydin | 3-6 7-5 6-1 |
28 Apr - 16h05 | Marie Benoit | verslaat | Harmony Tan | 6-1 6-1 |
28 Apr - 16h50 | Fanny Stollar | verslaat | Danka Kovinic | 7-6 6-3 |
28 Apr - 17h00 | Arantxa Rus | verslaat | Ons Jabeur | 6-3 6-1 |
28 Apr - 17h30 | Magdalena Frech | verslaat | Conny Perrin | 6-3 6-3 |
28 Apr - 17h50 | Ipek Soylu | verslaat | Lizette Cabrera | 6-3 6-4 |