De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Pékin - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Pékin - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Pékin 2018

ChinaChina - Beijing - 28 September 2018 - 7 Oktober 2018 - Hardcourt


Finale

7 Okt - 10h40Caroline WozniackiverslaatAnastasija Sevastova6-3 6-3


Halve Finale

6 Okt - 08h40Anastasija SevastovaverslaatNaomi Osaka6-4 6-4
6 Okt - 13h40Caroline WozniackiverslaatQiang Wang6-1 6-3


Kwartfinales

5 Okt - 08h40Anastasija SevastovaverslaatDominika Cibulkova6-3 7-6
5 Okt - 06h40Naomi OsakaverslaatShuai Zhang3-6 6-4 7-5
5 Okt - 15h20Qiang WangverslaatAryna Sabalenka7-5 7-5
5 Okt - 11h00Caroline WozniackiverslaatKaterina Siniaková6-2 6-2


Achtste finales

3 Okt - 13h45Anastasija SevastovaverslaatDonna Vekic6-3 6-2
3 Okt - 15h45Dominika CibulkovaverslaatSloane Stephens4-6 6-2 6-3
4 Okt - 08h05Shuai ZhangverslaatAngelique Kerber6-1 2-6 6-0
4 Okt - 06h45Naomi OsakaverslaatJulia Görges6-1 6-2
4 Okt - 13h40Qiang WangverslaatKarolina Pliskova6-4 6-4
4 Okt - 14h50Aryna SabalenkaverslaatCaroline Garcia5-7 7-6 6-0
4 Okt - 08h20Katerina SiniakováverslaatKiki Bertens6-4 6-3
4 Okt - 10h40Caroline WozniackiverslaatAnett Kontaveit7-5 6-4


1/16de finales

1 Okt - 13h00Donna VekicverslaatOns Jabeur7-6 6-4
1 Okt - 15h10Anastasija SevastovaverslaatMadison Keysw.o.
2 Okt - 06h40Sloane StephensverslaatSaisai Zheng6-1 6-3
2 Okt - 06h45Dominika CibulkovaverslaatDaria Gavrilova6-3 6-3
2 Okt - 09h25Angelique KerberverslaatCarla Suárez Navarro7-6 6-1
3 Okt - 08h50Shuai ZhangverslaatTimea Babos6-1 6-2
1 Okt - 10h05Julia GörgesverslaatLesya Tsurenko4-6 6-4 2-2 ab.
2 Okt - 10h10Naomi OsakaverslaatDanielle Rose Collins6-1 6-0
3 Okt - 06h35Karolina PliskovaverslaatAliaksandra Sasnovich6-3 6-4
2 Okt - 11h00Qiang WangverslaatJelena Ostapenko6-0 6-0
2 Okt - 13h35Aryna SabalenkaverslaatGarbiñe Muguruza Blanco7-5 6-4
2 Okt - 11h20Caroline GarciaverslaatPolona Hercog7-6 6-3
2 Okt - 08h25Katerina SiniakováverslaatAleksandra Krunic7-6 6-2
2 Okt - 08h50Kiki BertensverslaatKirsten Flipkens6-1 6-1
2 Okt - 06h40Anett KontaveitverslaatLaura Siegemund2-6 6-3 6-2
3 Okt - 10h20Caroline WozniackiverslaatPetra Martic7-5 6-3


Eerste ronde

30 Sep - 11h30Ons JabeurverslaatSimona Halep6-1 0-0 ab.
29 Sep - 08h30Donna VekicverslaatMaria Sakkari6-1 6-4
30 Sep - 11h00Anastasija SevastovaverslaatAlizé Cornet6-4 6-2
30 Sep - 08h40Madison KeysverslaatBernarda Pera6-3 6-4
30 Sep - 13h40Sloane StephensverslaatAnastasia Pavlyuchenkova6-7 6-4 6-4
30 Sep - 06h45Saisai ZhengverslaatDayana Yastremska6-4 6-3
30 Sep - 10h25Dominika CibulkovaverslaatYingying Duan6-3 6-2
29 Sep - 06h40Daria GavrilovaverslaatPetra Kvitova6-2 6-1
30 Sep - 06h40Angelique KerberverslaatKristina Mladenovic6-2 6-2
1 Okt - 06h40Carla Suárez NavarroverslaatYulia Putintseva6-1 6-0
30 Sep - 06h40Timea BabosverslaatSu-Wei Hsieh6-2 6-2
1 Okt - 09h45Shuai ZhangverslaatElise Mertens6-1 3-6 6-3
29 Sep - 15h30Julia GörgesverslaatJohanna Konta6-2 4-6 6-3
30 Sep - 08h05Lesya TsurenkoverslaatAndrea Petkovic6-2 7-6
29 Sep - 10h15Danielle Rose CollinsverslaatTimea Bacsinszky6-2 3-6 6-3
1 Okt - 12h40Naomi OsakaverslaatZarina Diyas6-4 6-3
1 Okt - 06h40Karolina PliskovaverslaatSamantha Stosur6-4 6-4
1 Okt - 07h50Aliaksandra SasnovichverslaatMihaela Buzarnescu6-3 6-1
Qiang Wang Bye
29 Sep - 13h40Jelena OstapenkoverslaatMagdalena Rybarikova6-4 7-6
1 Okt - 06h40Garbiñe Muguruza BlancoverslaatEkaterina Makarova6-0 6-4
Aryna Sabalenka Bye
30 Sep - 10h40Polona HercogverslaatCoco Vandeweghe6-2 6-1
30 Sep - 08h05Caroline GarciaverslaatYafan Wang7-6 6-7 6-3
29 Sep - 10h00Aleksandra KrunicverslaatElina Svitolina0-6 6-4 7-6
1 Okt - 06h40Katerina SiniakováverslaatAlison Van Uytvanck7-5 6-4
30 Sep - 12h55Kirsten FlipkensverslaatKatie Boulter4-6 6-2 7-5
30 Sep - 16h45Kiki BertensverslaatSorana Cirstea6-2 6-0
30 Sep - 06h40Laura SiegemundverslaatDarya Kasatkina6-3 4-2 ab.
Anett Kontaveit Bye
1 Okt - 08h25Petra MarticverslaatBarbora Strýcová6-2 6-3
1 Okt - 11h50Caroline WozniackiverslaatBelinda Bencic6-2 6-3


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

29 Sep - 05h10Dayana YastremskaverslaatAjla Tomljanovic6-2 3-6 6-2
29 Sep - 10h25Yulia PutintsevaverslaatChristina McHale7-6 6-4
29 Sep - 08h55Katerina SiniakováverslaatBernarda Pera6-2 6-4
29 Sep - 09h10Ons JabeurverslaatTatjana Maria6-4 6-1
29 Sep - 08h10Polona HercogverslaatSorana Cirstea3-6 6-1 6-3
29 Sep - 09h10Zarina DiyasverslaatHeather Watson6-0 6-3
29 Sep - 07h35Katie BoulterverslaatLara Arruabarrena-Vecino6-3 6-2
29 Sep - 05h10Andrea PetkovicverslaatSara Sorribes Tormo4-6 6-1 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

Ajla TomljanovicverslaatMandy Minella6-2 6-2
Dayana YastremskaverslaatAna Bogdan6-2 6-4
29 Sep - 05h10Yulia PutintsevaverslaatYi-Fan Xu6-4 6-0
29 Sep - 05h10Christina McHaleverslaatMagda Linette7-6 7-5
Katerina SiniakováverslaatFang Ying Xun6-4 6-3
Bernarda PeraverslaatFangzhou Liu6-1 6-4
Ons JabeurverslaatMónica Puig6-3 6-2
Tatjana MariaverslaatAmanda Anisimova2-6 6-2 6-0
Sorana CirsteaverslaatVarvara Lepchenko4-6 6-4 7-6
Polona HercogverslaatLizette Cabrera6-4 6-2
Heather WatsonverslaatSofia Kenin6-3 4-6 6-3
Zarina DiyasverslaatMonica Niculescu7-6 3-6 6-4
Katie BoulterverslaatAlison Riske4-6 6-3 6-2
Lara Arruabarrena-VecinoverslaatCaroline Dolehide4-6 6-4 6-4
Andrea PetkovicverslaatLin Zhu6-1 6-4
Sara Sorribes TormoverslaatJennifer Brady7-6 2-6 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden