De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Bucarest - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Bucarest - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Volledige uitslagen

Bucarest

Bucarest 2018

RoemeniëRoemenië - Boekarest - 16 Juli 2018 - 22 Juli 2018 - Hardcourt


Finale

22 Jul - 16h10Anastasija SevastovaverslaatPetra Martic7-6 6-2


Halve Finale

Anastasija SevastovaverslaatPolona Hercog6-1 ab.
Petra MarticverslaatMihaela Buzarnescu6-4 6-4


Kwartfinales

20 Jul - 20h05Anastasija SevastovaverslaatSorana Cirstea3-6 6-3 6-2
Polona HercogverslaatOns Jabeur6-3 6-4
20 Jul - 14h10Petra MarticverslaatLaura Siegemund7-5 4-6 6-4
20 Jul - 17h40Mihaela BuzarnescuverslaatYafan Wang7-6 6-3


Achtste finales

18 Jul - 19h40Anastasija SevastovaverslaatArantxa Rus6-1 7-5
19 Jul - 22h30Sorana CirsteaverslaatMaryna Zanevska6-2 7-5
19 Jul - 10h00Ons JabeurverslaatVera Zvonareva6-2 6-2
18 Jul - 13h10Polona HercogverslaatIrina Maria Bara7-5 6-2
19 Jul - 14h10Laura SiegemundverslaatAnna Karolína Schmiedlová6-4 3-6 6-2
19 Jul - 19h20Petra MarticverslaatClaire Liu6-2 6-7 6-4
18 Jul - 15h05Yafan WangverslaatPauline Parmentier7-6 3-0 ab.
18 Jul - 16h55Mihaela BuzarnescuverslaatTamara Zidansek6-3 7-5


1/16de finales

17 Jul - 15h20Anastasija SevastovaverslaatDalila Jakupovic4-6 6-2 7-6
16 Jul - 13h10Arantxa RusverslaatMariana Duque Mariño6-2 6-4
16 Jul - 16h45Maryna ZanevskaverslaatYsaline Bonaventure7-6 6-1
17 Jul - 16h05Sorana CirsteaverslaatÇagla Büyükakçay6-3 6-3
17 Jul - 14h50Ons JabeurverslaatIrina-Camelia Begu6-2 6-1
17 Jul - 13h10Vera ZvonarevaverslaatEkaterina Alexandrova6-1 6-2
17 Jul - 13h10Irina Maria BaraverslaatViktoriya Tomova6-4 7-5
16 Jul - 19h40Polona HercogverslaatElena Gabriela Ruse2-6 6-2 6-3
17 Jul - 19h40Anna Karolína SchmiedlováverslaatAna Bogdan4-6 7-6 7-5
17 Jul - 16h00Laura SiegemundverslaatJasmine Paolini6-4 6-0
17 Jul - 17h45Claire LiuverslaatAndreea Amalia Rosca4-6 6-3 6-4
17 Jul - 14h35Petra MarticverslaatRebecca Sramkova6-2 6-4
16 Jul - 16h40Pauline ParmentierverslaatAlexandra Dulgheru2-6 6-1 6-4
16 Jul - 14h55Yafan WangverslaatMiriam Bianca Bulgaru6-1 6-3
16 Jul - 15h10Tamara ZidansekverslaatRebecca Peterson7-5 6-0
17 Jul - 13h10Mihaela BuzarnescuverslaatDanka Kovinic6-2 6-4


Kwalificaties - Derde ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

16 Jul - 13h10Rebecca SramkovaverslaatAnna Bondar7-6 6-4
16 Jul - 13h10Irina Maria BaraverslaatAlexandra Cadantu5-7 6-2 6-2
16 Jul - 15h35Çagla BüyükakçayverslaatGeorgina Garcia Perez6-3 7-6
16 Jul - 13h10Claire LiuverslaatPaula Badosa Gibert6-3 4-6 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

15 Jul - 14h40Anna BondarverslaatJaqueline Adina Cristian6-2 7-6
15 Jul - 13h15Rebecca SramkovaverslaatDejana Radanovic6-1 6-1
15 Jul - 15h40Irina Maria BaraverslaatKatarina Zavatska6-2 6-2
15 Jul - 14h25Alexandra CadantuverslaatElena Rybakina5-7 6-2 6-2
15 Jul - 13h10Georgina Garcia PerezverslaatNicoleta-Catalina Dascalu3-6 6-4 6-2
15 Jul - 14h40Çagla BüyükakçayverslaatOlga Ianchuk7-5 5-7 6-2
15 Jul - 13h10Paula Badosa GibertverslaatChantal Skamlova6-0 6-1
15 Jul - 13h10Claire LiuverslaatAndreea Prisacariu6-3 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

14 Jul - 09h10Anna BondarverslaatDeborah Chiesa6-2 6-1
14 Jul - 11h10Jaqueline Adina CristianverslaatCornelia Lister6-3 6-4
14 Jul - 13h00Rebecca SramkovaverslaatBasak Eraydin7-6 6-3
14 Jul - 11h20Dejana RadanovicverslaatAnne Schäfer6-2 7-5
14 Jul - 13h05Irina Maria BaraverslaatAnastassia Grymalska6-1 4-6 6-3
14 Jul - 15h40Katarina ZavatskaverslaatPolina Leykina7-6 6-2
14 Jul - 16h00Alexandra CadantuverslaatPanna Udvardy6-0 6-0
14 Jul - 09h10Elena RybakinaverslaatMarine Partaud6-3 3-6 6-3
14 Jul - 09h10Georgina Garcia PerezverslaatDaniela Seguel1-6 7-5 6-0
14 Jul - 09h10Nicoleta-Catalina DascaluverslaatIpek Soylu6-3 7-6
14 Jul - 10h45Olga IanchukverslaatIrina Fetecau6-3 6-4
14 Jul - 15h00Çagla BüyükakçayverslaatRéka-Luca Jani6-4 6-4
14 Jul - 11h45Paula Badosa GibertverslaatUlrikke Eikeri6-0 6-3
14 Jul - 14h10Chantal SkamlovaverslaatCristina Dinu6-4 7-6
14 Jul - 13h20Claire LiuverslaatMari Osaka6-0 3-6 6-4
14 Jul - 12h35Andreea PrisacariuverslaatSesil Karatantcheva6-4 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden