De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Moskou - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Moskou - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Volledige uitslagen

Moskou 2018

RuslandRusland - Moscow - 23 Juli 2018 - 29 Juli 2018 - Gravel


Finale

29 Jul - 12h40Olga DanilovicverslaatAnastasia Potapova7-5 6-7 6-4


Halve Finale

28 Jul - 14h30Olga DanilovicverslaatAliaksandra Sasnovich6-2 5-7 7-5
28 Jul - 12h10Anastasia PotapovaverslaatTamara Zidansek3-6 6-4 5-2 ab.


Kwartfinales

27 Jul - 10h10Olga DanilovicverslaatJulia Görges6-3 6-3
27 Jul - 16h30Aliaksandra SasnovichverslaatAnastasija Sevastovaw.o.
27 Jul - 11h45Anastasia PotapovaverslaatValentyna Ivakhnenko1-6 6-3 6-2
27 Jul - 13h40Tamara ZidansekverslaatLaura Siegemund6-3 6-4


Achtste finales

Julia GörgesverslaatNatalia Vikhlyantseva6-2 7-6
Olga DanilovicverslaatKaia Kanepi7-6 7-5
26 Jul - 12h10Anastasija SevastovaverslaatIrina Maria Bara6-2 6-7 6-4
26 Jul - 10h10Aliaksandra SasnovichverslaatEvgeniya Rodina7-5 6-2
Valentyna IvakhnenkoverslaatVarvara Flink7-6 6-3
Anastasia PotapovaverslaatKristyna Pliskova6-4 6-4
26 Jul - 14h40Laura SiegemundverslaatKateryna Kozlova6-0 6-3
26 Jul - 16h40Tamara ZidansekverslaatDarya Kasatkina6-4 2-6 6-4


Eerste ronde

24 Jul - 16h40Julia GörgesverslaatViktoria Kuzmova6-1 6-0
24 Jul - 11h10Natalia VikhlyantsevaverslaatDeborah Chiesa6-4 6-0
24 Jul - 09h10Olga DanilovicverslaatAnna Karolína Schmiedlová6-2 6-4
23 Jul - 16h40Kaia KanepiverslaatVera Zvonareva6-2 6-2
25 Jul - 12h40Anastasija SevastovaverslaatPauline Parmentier6-2 3-6 6-4
24 Jul - 10h40Irina Maria BaraverslaatEkaterina Alexandrova6-0 6-3
24 Jul - 10h55Evgeniya RodinaverslaatPaula Badosa Gibert6-1 6-2
23 Jul - 12h35Aliaksandra SasnovichverslaatJohanna Larsson6-1 6-3
24 Jul - 13h55Varvara FlinkverslaatValentini Grammatikopoulou6-2 3-6 6-3
24 Jul - 12h05Valentyna IvakhnenkoverslaatDanka Kovinic6-2 7-5
23 Jul - 13h50Anastasia PotapovaverslaatViktoriya Tomova6-1 6-1
24 Jul - 09h10Kristyna PliskovaverslaatKaterina Siniaková6-4 3-6 6-4
25 Jul - 10h10Laura SiegemundverslaatAlizé Cornet4-6 6-2 6-3
24 Jul - 09h15Kateryna KozlovaverslaatMartina Trevisan6-3 6-4
23 Jul - 14h20Tamara ZidansekverslaatAntonia Lottner6-3 6-1
24 Jul - 12h40Darya KasatkinaverslaatAnna Kalinskaya6-1 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden