De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Oostenrijk - Linz - 7 Oktober 2018 - 14 Oktober 2018 - Indoor
14 Okt - 14h10 | Camila Giorgi | verslaat | Ekaterina Alexandrova | 6-3 6-1 |
13 Okt - 14h10 | Camila Giorgi | verslaat | Alison Van Uytvanck | 6-3 6-4 |
13 Okt - 16h10 | Ekaterina Alexandrova | verslaat | Andrea Petkovic | 0-6 6-4 6-0 |
12 Okt - 14h10 | Alison Van Uytvanck | verslaat | Barbora Strýcová | 3-6 6-4 6-4 |
12 Okt - 16h55 | Camila Giorgi | verslaat | Margarita Betova-Gasparyan | 6-3 3-6 6-2 |
12 Okt - 19h05 | Andrea Petkovic | verslaat | Kristina Mladenovic | 6-1 6-3 |
12 Okt - 20h35 | Ekaterina Alexandrova | verslaat | Anastasia Pavlyuchenkova | 6-3 7-5 |
10 Okt - 13h55 | Alison Van Uytvanck | verslaat | Anna Karolína Schmiedlová | 1-6 7-6 7-6 |
10 Okt - 15h00 | Anastasia Pavlyuchenkova | verslaat | Vera Lapko | 5-7 7-6 6-3 |
10 Okt - 21h45 | Camila Giorgi | verslaat | Jil Belen Teichmann | 7-6 6-3 |
11 Okt - 14h05 | Ekaterina Alexandrova | verslaat | Johanna Larsson | 3-6 6-1 6-1 |
11 Okt - 14h10 | Barbora Strýcová | verslaat | Kristyna Pliskova | 6-0 6-1 |
11 Okt - 16h10 | Margarita Betova-Gasparyan | verslaat | Kiki Bertens | 7-5 2-6 7-6 |
11 Okt - 18h45 | Andrea Petkovic | verslaat | Tatjana Maria | 6-1 6-3 |
11 Okt - 20h15 | Kristina Mladenovic | verslaat | Timea Babos | 6-4 4-6 7-5 |
De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd
8 Okt - 10h05 | Anna Blinkova | verslaat | Kristyna Pliskova | 6-1 6-2 |
8 Okt - 10h05 | Ekaterina Alexandrova | verslaat | Mandy Minella | 6-1 6-0 |
8 Okt - 11h05 | Jil Belen Teichmann | verslaat | Tereza Smitkova | 6-4 1-6 6-3 |
8 Okt - 11h05 | Valentini Grammatikopoulou | verslaat | Vitalia Diatchenko | 6-2 7-5 |
8 Okt - 12h40 | Anna Karolína Schmiedlová | verslaat | Natalia Vikhlyantseva | 6-1 6-2 |
8 Okt - 13h35 | Fiona Ferro | verslaat | Viktorija Golubic | 6-4 3-6 6-3 |
7 Okt - 10h10 | Mandy Minella | verslaat | Mavie Österreicher | 6-3 6-1 |
7 Okt - 10h10 | Anna Blinkova | verslaat | Antonia Lottner | 6-4 3-6 6-4 |
7 Okt - 11h30 | Ekaterina Alexandrova | verslaat | Mona Barthel | 6-2 6-1 |
7 Okt - 12h20 | Kristyna Pliskova | verslaat | Irina Maria Bara | 6-4 6-3 |
7 Okt - 12h25 | Vitalia Diatchenko | verslaat | Melanie Klaffner | 6-1 7-6 |
7 Okt - 13h50 | Jil Belen Teichmann | verslaat | Arantxa Rus | 6-7 7-6 6-4 |
7 Okt - 14h25 | Valentini Grammatikopoulou | verslaat | Carina Witthöft | 6-7 6-2 6-3 |
7 Okt - 16h25 | Fiona Ferro | verslaat | Nadja Ramskogler | 6-1 6-1 |
7 Okt - 17h15 | Tereza Smitkova | verslaat | Olga Danilovic | 6-3 1-6 6-1 |
7 Okt - 17h30 | Anna Karolína Schmiedlová | verslaat | Tamara Korpatsch | 6-3 3-6 6-0 |
7 Okt - 18h55 | Viktorija Golubic | verslaat | Georgina Garcia Perez | 7-6 6-7 7-6 |
7 Okt - 19h40 | Natalia Vikhlyantseva | verslaat | Anna Kalinskaya | 6-1 6-2 |