De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Linz - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Volledige uitslagen

Linz 2018

OostenrijkOostenrijk - Linz - 7 Oktober 2018 - 14 Oktober 2018 - Indoor


Finale

14 Okt - 14h10Camila GiorgiverslaatEkaterina Alexandrova6-3 6-1


Halve Finale

13 Okt - 16h10Ekaterina AlexandrovaverslaatAndrea Petkovic0-6 6-4 6-0
13 Okt - 14h10Camila GiorgiverslaatAlison Van Uytvanck6-3 6-4


Kwartfinales

12 Okt - 19h05Andrea PetkovicverslaatKristina Mladenovic6-1 6-3
12 Okt - 20h35Ekaterina AlexandrovaverslaatAnastasia Pavlyuchenkova6-3 7-5
12 Okt - 14h10Alison Van UytvanckverslaatBarbora Strýcová3-6 6-4 6-4
12 Okt - 16h55Camila GiorgiverslaatMargarita Gasparyan6-3 3-6 6-2


Achtste finales

11 Okt - 18h45Andrea PetkovicverslaatTatjana Maria6-1 6-3
11 Okt - 20h15Kristina MladenovicverslaatTimea Babos6-4 4-6 7-5
11 Okt - 14h05Ekaterina AlexandrovaverslaatJohanna Larsson3-6 6-1 6-1
10 Okt - 15h00Anastasia PavlyuchenkovaverslaatVera Lapko5-7 7-6 6-3
10 Okt - 13h55Alison Van UytvanckverslaatAnna Karolína Schmiedlová1-6 7-6 7-6
11 Okt - 14h10Barbora StrýcováverslaatKristyna Pliskova6-0 6-1
10 Okt - 21h45Camila GiorgiverslaatJil Belen Teichmann7-6 6-3
11 Okt - 16h10Margarita GasparyanverslaatKiki Bertens7-5 2-6 7-6


1/16de finales

10 Okt - 19h30Andrea PetkovicverslaatJulia Görges1-6 7-5 6-4
9 Okt - 14h00Tatjana MariaverslaatAnna Blinkova2-6 6-2 6-3
9 Okt - 18h40Kristina MladenovicverslaatHarriet Dart6-3 6-4
9 Okt - 16h50Timea BabosverslaatDonna Vekic6-1 6-1
10 Okt - 12h10Ekaterina AlexandrovaverslaatKaterina Siniaková7-5 6-0
9 Okt - 11h10Johanna LarssonverslaatStefanie Vögele6-2 4-6 6-4
9 Okt - 13h35Vera LapkoverslaatBelinda Bencic1-6 6-1 6-0
8 Okt - 15h05Anastasia PavlyuchenkovaverslaatViktoria Kuzmova7-5 7-5
8 Okt - 18h40Alison Van UytvanckverslaatMagdalena Rybarikova6-3 6-4
9 Okt - 12h40Anna Karolína SchmiedlováverslaatFiona Ferro6-2 6-3
9 Okt - 16h00Kristyna PliskovaverslaatValentini Grammatikopoulou6-4 6-2
10 Okt - 12h10Barbora StrýcováverslaatKirsten Flipkens7-6 7-6
9 Okt - 15h15Camila GiorgiverslaatPauline Parmentier6-3 7-6
9 Okt - 11h05Jil Belen TeichmannverslaatSorana Cirstea6-4 6-2
9 Okt - 20h25Margarita GasparyanverslaatMónica Puig6-2 0-0 ab.
10 Okt - 18h00Kiki BertensverslaatBarbara Haas6-2 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

8 Okt - 12h40Anna Karolína SchmiedlováverslaatNatalia Vikhlyantseva6-1 6-2
8 Okt - 10h05Ekaterina AlexandrovaverslaatMandy Minella6-1 6-0
8 Okt - 11h05Valentini GrammatikopoulouverslaatVitalia Diatchenko6-2 7-5
8 Okt - 13h35Fiona FerroverslaatViktorija Golubic6-4 3-6 6-3
8 Okt - 11h05Jil Belen TeichmannverslaatTereza Smitkova6-4 1-6 6-3
8 Okt - 10h05Anna BlinkovaverslaatKristyna Pliskova6-1 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

7 Okt - 17h30Anna Karolína SchmiedlováverslaatTamara Korpatsch6-3 3-6 6-0
7 Okt - 19h40Natalia VikhlyantsevaverslaatAnna Kalinskaya6-1 6-2
7 Okt - 11h30Ekaterina AlexandrovaverslaatMona Barthel6-2 6-1
7 Okt - 10h10Mandy MinellaverslaatMavie Österreicher6-3 6-1
7 Okt - 14h25Valentini GrammatikopoulouverslaatCarina Witthöft6-7 6-2 6-3
7 Okt - 12h25Vitalia DiatchenkoverslaatMelanie Klaffner6-1 7-6
7 Okt - 18h55Viktorija GolubicverslaatGeorgina Garcia Perez7-6 6-7 7-6
7 Okt - 16h25Fiona FerroverslaatNadja Ramskogler6-1 6-1
7 Okt - 17h15Tereza SmitkovaverslaatOlga Danilovic6-3 1-6 6-1
7 Okt - 13h50Jil Belen TeichmannverslaatArantxa Rus6-7 7-6 6-4
7 Okt - 10h10Anna BlinkovaverslaatAntonia Lottner6-4 3-6 6-4
7 Okt - 12h20Kristyna PliskovaverslaatIrina Maria Bara6-4 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden