De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Istanbul - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Istanbul - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Volledige uitslagen

Istanbul

Istanbul 2018

TurkijeTurkije - Istanbul - 23 April 2018 - 29 April 2018 - Gravel


Finale

29 Apr - 16h10Pauline ParmentierverslaatPolona Hercog6-4 3-6 6-3


Halve Finale

28 Apr - 15h10Pauline ParmentierverslaatIrina-Camelia Begu6-3 6-4
28 Apr - 13h10Polona HercogverslaatMaria Sakkari6-4 6-2


Kwartfinales

27 Apr - 16h15Pauline ParmentierverslaatCaroline Wozniacki4-6 6-3 0-0 ab.
27 Apr - 18h20Irina-Camelia BeguverslaatDonna Vekic3-6 7-6 6-1
27 Apr - 11h40Maria SakkariverslaatArantxa Rus6-3 7-6
27 Apr - 13h35Polona HercogverslaatSvetlana Kuznetsova6-1 1-6 7-5


Achtste finales

26 Apr - 16h10Caroline WozniackiverslaatSara Errani5-7 6-3 6-3
25 Apr - 19h35Pauline ParmentierverslaatYulia Putintseva6-2 2-6 6-3
26 Apr - 18h55Donna VekicverslaatAjla Tomljanovic6-1 6-2
25 Apr - 15h10Irina-Camelia BeguverslaatChristina McHale6-4 6-4
26 Apr - 11h35Maria SakkariverslaatAleksandra Krunic6-3 6-1
26 Apr - 10h10Arantxa RusverslaatDanka Kovinic2-6 6-2 6-0
26 Apr - 14h10Polona HercogverslaatKateryna Bondarenko6-2 1-1 ab.
25 Apr - 16h45Svetlana KuznetsovaverslaatViktoriya Tomova7-5 4-6 6-1


1/16de finales

24 Apr - 18h10Caroline WozniackiverslaatEkaterina Alexandrova6-2 6-2
25 Apr - 11h35Sara ErraniverslaatKirsten Flipkens6-3 6-4
24 Apr - 12h10Pauline ParmentierverslaatAyla Aksu6-2 6-2
24 Apr - 11h10Yulia PutintsevaverslaatSorana Cirstea0-6 6-1 6-0
24 Apr - 14h10Donna VekicverslaatAgnieszka Radwanska6-1 2-0 ab.
25 Apr - 13h30Ajla TomljanovicverslaatAlison Van Uytvanck6-3 6-3
23 Apr - 18h10Christina McHaleverslaatMona Barthel7-6 4-6 6-3
24 Apr - 10h10Irina-Camelia BeguverslaatDalila Jakupovic7-5 6-0
25 Apr - 11h40Aleksandra KrunicverslaatEkaterina Makarova1-6 6-1 6-4
24 Apr - 16h10Maria SakkariverslaatÇagla Büyükakçay7-5 6-2
24 Apr - 13h05Danka KovinicverslaatAnna Kalinskaya6-3 6-3
24 Apr - 13h25Arantxa RusverslaatShuai Zhang6-2 6-3
24 Apr - 15h05Polona HercogverslaatAryna Sabalenka6-2 7-5
25 Apr - 14h10Kateryna BondarenkoverslaatIpek Oz4-6 6-4 6-0
24 Apr - 11h10Viktoriya TomovaverslaatValentyna Ivakhnenko7-5 6-4
23 Apr - 16h10Svetlana KuznetsovaverslaatQiang Wang6-3 6-3


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

23 Apr - 11h40Viktoriya TomovaverslaatRichel Hogenkamp6-1 6-2
23 Apr - 13h05Valentyna IvakhnenkoverslaatHarriet Dart6-0 6-0
23 Apr - 13h20Danka KovinicverslaatBibiane Schoofs6-3 3-6 6-3
23 Apr - 15h30Arantxa RusverslaatElitsa Kostova6-2 6-0
23 Apr - 10h10Dalila JakupovicverslaatBarbora Krejcikova6-2 6-1
23 Apr - 10h15Anna KalinskayaverslaatSara Sorribes Tormo6-3 5-7 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

22 Apr - 13h40Richel HogenkampverslaatMelis Sezer6-4 7-6
22 Apr - 12h05Viktoriya TomovaverslaatSara Tomic6-2 6-2
22 Apr - 17h15Harriet DartverslaatEvgeniya Rodina6-2 6-2
22 Apr - 16h15Valentyna IvakhnenkoverslaatTereza Martincova6-3 7-6
22 Apr - 15h15Danka KovinicverslaatKimberly Birrell6-4 6-3
22 Apr - 13h35Bibiane SchoofsverslaatAlexandra Dulgheru6-4 4-6 6-3
22 Apr - 16h15Arantxa RusverslaatIrina Khromacheva7-5 6-0
22 Apr - 14h10Elitsa KostovaverslaatMisaki Doi6-4 5-2
22 Apr - 10h15Dalila JakupovicverslaatElena Gabriela Ruse6-4 2-6 6-2
22 Apr - 12h30Barbora KrejcikovaverslaatRéka-Luca Jani6-4 6-1
22 Apr - 11h10Sara Sorribes TormoverslaatBasak Eraydin6-4 7-5
22 Apr - 10h15Anna KalinskayaverslaatEna Kajevic6-4 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden